Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Osszebujva alszotok a hazastar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszebujva alszotok a hazastarsatokkal? Hany eve vagytok hazasok?

Figyelt kérdés
:)

2015. febr. 13. 15:12
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Összebújva alszunk-máshogy nem is tudnánk,így a jó,megnyugtató mindkettőnknek.Imádjuk egymást. :-)

10 éve vagyunk együtt és 9 éve vagyunk házasok.

2015. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Sose tudtunk úgy aludni. Elalvás előtt összebújtunk, de aztán egymáséhoz nyomtuk a hátunkat támasznak, és alvás. Mostanra meg külön ágy - külön szoba (12 év után), mert rettenetesen horkol, én pedig alapból rém rossz alvó vagyok. Még így is áthallatszik, úgy rezonál a ház, de nem megy orvoshoz. Amúgy meg sokszor megrúgtam álmomban, mozgalmasan alszom, és minden ágynyikkanásra megébredtünk mindketten. Így nyugodtabbak az éjszakák.
2015. febr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
2 éve vagyunk házasok, 8 éve együtt. A férjem nagyon bújós, én meg egy órát forgolódok elalvás előtt, úgyhogy külön alszunk el, aztán az éjszaka folyamán valamikor hozzám bújik.
2015. febr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Nem. Soha nem aludtunk úgy. Én csak és kizárólag hason tudok elaludni. Kb 90 %-ban úgy is vagyok egész éjjel. Nem tudnék egy pózban,mozdulatlanul feküdni, mint egy darab fa..csak azért, hogy ölelgessen a párom éjszaka. 11 éve vagyunk együtt.
2015. febr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Nem alszunk összebújva. Talán csak az első két alkalommal volt ez máshogy, de nem volt túl kényelmes, és meg is beszéltük, hogy oké, hogy az összebújás jó dolog, de ne sértődjön meg egyikünk se, hogy nem így alszunk. Elalvás előtt oda szoktunk bújni egymáshoz (ha egyszerre fekszünk le), meg én néha úgy alszom el, hogy az egyik lábam a férjem lábán van, de ha elaludtam, úgyis átgörget a saját oldalamra :D Én amúgy is nagyon fészkelődve alszom, sokszor volt már olyan, reggel pont fordítva feküdtem, mint ahogy kellene (a fejem a férjem lába mellett volt), vagy ő is ébredt már arra, hogy keresztben ráfeküdtem :D Szóval velem nem is érdemes összebújni, úgyis perceken belül máshol kötök ki.
2015. febr. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
8 éve vagyunk együtt, 3 és fél éve vagyunk házasok, de ettől függetlenül nem alszunk összebújva. Lefekvés után amíg nézzük a tv-t addig összebújunk, meg utána van egy kis "kiskifli-nagykifli" vagy hogy hívják, de utána mindenki szépen a saját térfelére húzódik. Az alváshoz mindenkinek szüksége van térre, mert csak úgy igazán pihentető.
2015. febr. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!