Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Osszebujva alszotok a hazastar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszebujva alszotok a hazastarsatokkal? Hany eve vagytok hazasok?

Figyelt kérdés
:)

2015. febr. 13. 15:12
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
5 éve vagyunk együtt, több, mint egy éve házasok. Mi úgy szoktuk, hogy nem bújunk össze, főleg azért, mert én állandóan ficergek, mielőtt elalszom, viszont mindig úgy fekszünk, hogy valamink összeérjen. Ha felé fordulok, mindig ráteszem a kezem, ha a férjem fordul felém, akkor ő ugyanezt. Ha háttal vagyunk egymásnak, összedugjuk a fenekünket :D Viszont külön takarónk van, próbáltuk eleinte, hogy egy alatt alszunk, de az agyára megyek a folyamatos mocorgásommal, emellett folyamatosan rángatjuk le egymásról a takarót, úgyhogy jobb, ha mindkettőnknek van sajátja.
2015. febr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

24 éve vagyunk házasok.

Mikor hogy. Legtöbbször összebújunk elalvás előtt, de aztán mindenki megy a maga kényelmes pózába. Van, hogy úgy alszunk el, de akkor biztos, hogy nem úgy ébredünk.

Volt olyan is, hogy külön húzódva aludtunk el, de összebújva ébredtünk.

2015. febr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem attól függ, mennyi ideje vagyunk együtt. Mi sosem aludtunk összebújva, az első együttalvás alkalmával sem. Aki képtelen rá, az képtelen, nem érzelemfüggő. Én és a férjem is milliószor forgolódunk elalvás előtt, és kell a tér az ágyban.

5. éve leszünk együtt idén, és egy éves házasok.

2015. febr. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Mi 2.5 éve élünk együtt (házasok ugyan nem vagyunk), az elején nem volt lehetőségünk sem külön aludni, mióta viszont van, azóta külön alszunk. Ennek az az oka, hogy a párom rettenetesen (de tényleg valami irtózatos, elviselhetetlen hangon és nagyon hangosan) horkol. Próbáltunk sokmindent de nem ment. Sok éjszakánk telt el veszekedéssel, másnap fáradtak voltunk és durcásak is. Így mindenki alszik kényelmesen és boldogan találkozunk reggel :) - Ha van idő, akkor még reggel vagy este összebújunk kicsit.
2015. febr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Összebújás totál elálmosodásig tart. Ezután kiskifli-nagykifli pózban bújunk egymáshoz elalvásig. Elalvás után ez a póz "szétesik", nem vagyunk összebújva, mert mocorgunk, helyezkedünk, meg úgy nem is annyira kényelmes egy idő után. Ébredéskor bújunk ismét össze kicsit, vagy nem, ahogy az idő engedi. 14 éve együtt, 6 éve házasok.
2015. febr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Mi lefekvéskor összebújunk, öleljük egymást, beszélgetünk kicsit, majd puszi és mindenki fordul amerre akar :D Már csak azért is, mert barátom fázós, én meg nem, és megpusztulok ha odabújok hozzá a takaró alatt :D Néha éjjel arra ébredek, hogy álmában rám rakja a takarót és átölel, az aranyos, de nem bírok tőle aludni.

Ébredéskor szintén összebújunk kicsit felkelés előtt.

Néha van, hogy délután kicsit lustizunk összebújva a kanapén, és bealszunk, mindig úgy ébredünk, hogy lezsibbadt a karunk, vagy valamint, nagyon kényelmetlen :D

Még nem vagyunk házasok, 2 éve együtt.

Szerintem ennek nincs köze ahhoz, hogy mennyi ideje vagyunk együtt.

2015. febr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

5 éve vagyunk együtt, egy éve házasok.

Egymás felé fordulva alszunk el, és fogjuk egymás kezét.

Ez persze éjszaka szétmegy, de ha esetleg felébredünk éjjel (én mindig felébredek, ha kimegy wc-re, vagy inni), utána újra megfogjuk egymás kezét.

2015. febr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Össze szoktunk bújni többször de nem úgy alszunk el általában. Inkább elalvás előtt vagyunk így egy ideig, meg ha felébred valamelyikőnk éjszaka, de aludni igazából nem így szoktunk.
2015. febr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Egy ágyban, de nem alszunk összebújva. Nálunk a férjem szeretné, ő igényelné, de én nőként képtelen vagyok, nekem kell tér az alváshoz, sokat forgolódom is. Szeretem, imádom őt, de nem megy az összebújva alvás. Úgy nem tudok elaludni akármilyen fáradt vagyok. Ő megérti és így szeret:)


4 év 8 hónapja együtt, 3 év 2 hónapja vagyunk házasok, én 28, a férjem 25 éves.

2015. febr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk (még) házasok, 4 éve vagyunk együtt, de nem alszunk összebújva. Arra viszont kifejezett igényünk van egymás iránt, hogy a másiknak a kezét, combját, arcát stb fogjuk, és úgy tudunk csak elaludni.

24N és 25F

2015. febr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!