Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Osszebujva alszotok a hazastar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszebujva alszotok a hazastarsatokkal? Hany eve vagytok hazasok?

Figyelt kérdés
:)

2015. febr. 13. 15:12
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
92%
Még csak 45 éve vagyunk házasok, de soha nem aludtuk egy ágyban. Annyira eltérő az elalvás előtti rituálénk és az alvás alatti igényeink, hogy nem is törekedtünk soha erre. Meg nem is az együttalvás a feltétele a hosszú házasságnak, sőt...
2015. febr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
39%

Másfél éves házasok vagyunk, 2,5 éve együtt. Mindig együtt alszunk és amennyire az alvási pozíció engedi, összebújva. Arra álmunkban is figyelünk, hogy valamink mindig összeérjen.

Rémes lenne külön aludni, az nekem a kapcsolat és az érzelmek kihűlését jelentené.

2015. febr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
90%

18 éve, és nem


az előtte levő húsz éviben sem

2015. febr. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
22%
igen, összebújva. Nem is értem, másnak miért kényelmetlen...
2015. febr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
93%
Sose alszunk összebújva, nekem szörnyen kényelmetlen úgy aludni, sokszor összebújunk alvás nélkül. 5 éve vagyunk házasok.
2015. febr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
92%
szia! Nem, kb. 100-ból 1-szer tud így elaludni a férjem, én is kb. Általában mindenki a saját pozitúráját veszi fel.
2015. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
86%
utolsó vagyok, bocs, 7,5 éve vagyunk együtt
2015. febr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
93%
7 éve egyutt. Nekem borzasztó kényelmetlen az összebujas, ugy erzem megfulladok tőle. Nekem tér kell, minél nagyobb, hogy tudjam magam pakolaszni. Férjem bujos, ráadásul egy takaró alatt akar mindig aludni, néha belemegyek aztán ha elaludt akkor elhuzodok :)
2015. febr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
59%
18 éves házasok vagyunk, de mikor milyen kedvünk, hangulatunk van. Minden este biztos nem.
2015. febr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
88%

En mielott elalszok kb. tizszer fordulok jobb-balra, mert keresem a megfelelo pozt az elalvashoz. Ezt lehetetlen ugy csinalni, hogy kozben a parom atkarol vagy hozzam buj. Arrol nem is beszelve, hogy van olyan amikor leizzad es elkezd ragadni a teste, hat akkor vegkepp nem szeretek nagyon kozel lenni hozza. Vagy ilyen a hideg levego kifujasa,amit szinten nehezen visek. Ezek a kis dolgok engem idegesitenek este es szamomra a normalis kialvashoz, kell a a kis maganszferam, a sajat takarom, kis parnam.

Alvas elott mindig van kis szeretgetes , de utana jo ejszakat kivanunk egymasnak, es szetvalunk. Reggel pedig megint osszebujas.

2015. febr. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!