Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek Váljak? Tanácstalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek Váljak? Tanácstalan vagyok nincs olyan ember akiben megbiznák és aki őszinte vâlaszt vagy tanácsot tudna adni.

Figyelt kérdés

A férjemmel 7 éve vagyunk hâzasok,ő 37 éves èn pedig25 vagyokan 1 gyermekűnk 6éves.1 éve elkezdet romlani a hâzassàgunk.Nem figyel ràm egyàltalàn,ha valamit vâltoztatok magamon észre sem vesszi a gyerek hamaabb észre szokta venni.Van olyan is,hogy,2 hetig nincs kőztünk semmi sex.Nics olyan ,h becéznénk egymãst vagy ,h szeretlek...stb..Besokaltam és haza kőltőztűnk a gyerekkel a szűleimhez.ott laktunk nâluk és 2hétigg még csak azt sem kérdezte ,h van e pénzem vagy mi van velem.A szűleim azt mondtak adjak neki mé egy esejt.hât meeg is adtam.4honap mulva ugyan abba estem...Csak mâr nem kőltőztem el hannem prôbãltam nem mutatni h megint ugyan az van.De jőt egy fiu és olyan érzésem volt,mimt még soha..1honap mulva őssze jőttűnk Ő màr annyira komolyan vette h gyerek meg minden ött nem érdekli de velem akar elni lenni mert szeret.ez mind szép és jo csak felek nagyon.Utána szarul éreztem magam és elmondtam a férjemnek h van egy pasi.Ès erre azt mondja h nehez neki most igy dee megbocsajt nekem és mentsük meg a hâzassàgunkat.Ok bele is egyeztem .De azòta is akar mi van veszekedűnk mindig a fejemhez vàgja.Ès mindig ellenőriz telefonâl minden percen h hol vagyok mit csinâlok.Idegesito nagyon.A pasi szokot neha hivni h vagyok stb...meg h ő vâr râm remèli egyszer dőntòk és vele leszek mert ő nagyon szeret.A ferjemmel elkeztűnk beszélgetni h igy nem lesz jò és dőntsűnk valamit.vãljunk vagy még egy prôba.mit tegyek a szivem a pasihoz huzz ,a masik meg az h a csalâd meg csalàd .segitsetek ma

âr nem birom. .


2015. febr. 15. 18:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Nos, ez van, ha az ember 18 évesen teherbe esik egy harmincas Casanovától, hozzámegy minden élettapasztalat nélkül, és szenved, mert nem tudja, milyennek kellene lennie egy kapcsolatnak. Persze, a férjednek pont akkor jut eszébe a "mentsük meg a házasságot", amikor már egy tucatszor elhagytad, le sem sz*rt titeket, újabb és újabb esélyeket adtál neki, de nem élt vele, de azért másé se legyél.. hiszen akkor ki szolgálná ki? Ki lenne az ágybetét, akit használhat anélkül, hogy bármit is nyújtana cserébe? Ha valaki változtatni akar, akkor belead apait-anyait, és elsőre sikerül neki, nem pedig csak mondogatja, hogy majd másképp lesz, miközben nem tesz semmit. Hogy a másik férfival mit kezdesz, az a te magánügyed. De a házasságodat megette a fene. A teljes fiatalságodat rááldoztad, több évet már igazán nem kellene.
2015. febr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
42%
Itt tényleg csak azt lehet csinálni, hogy meg kell beszélni a dolgokat. Érthető, hogy sajnálod a házasságodat, hiszen senki sem megy azért férjhez, hogy utána elváljon. Azonban társas magányban sem lehet élni, mindenkinek szüksége van figyelemre, kedvességre, törődésre, szeretetre. Menjetek el valahova, beszéljétek át az életeteket, azt, hogy miért hidegült el a kapcsolatotok, a szerelmetek. De az fontos, hogy MINDKETTEN legyetek őszinték!
2015. febr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
31%

Szerintem hallgass a szívedre, persze a család is fontos, de gondolj abba bele h a gyerekednek is jobb lesz egy olyan családban felnőni ahol a szülők is szeretik egymást és jól ki jönnek egymással. A leírtak alapján a mostani házasságodnak már nem sok értelme van és ha újabb esélyeket adsz neki ugyanez lesz mint most. Jobb meghozni a döntést mint később. Szerintem válj el a mostani férjedtől és kezdj új életet a másik férfival.

Remélem tudtam segíteni egy kicsit.

2015. febr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem derül ki, hogy mennyire vagy önálló anyagilag. A házasságtörést könnyű elkövetni, épp úgy, mint a korai gyerekvállalást, csak éppen a következményekkel nehéz előre számolni. Azt hiszem, még mindig nem vagy kellően érett.
2015. febr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
A férjeddel nem működik és valószínűleg nem is fog.Ő most is csak azért féltékeny mert sérti a hiúságát,hogy bepasiztál.Én nagyon család párti vagyok, de nem nagyon látom írásod alapján ezt helyrehozhatónak.Viszont az sem biztos,hogy jó,ha rögtön egy új kapcsolatba ugrasz bele.
2015. febr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Bence_ ***** válasza:
34%
Gyerekednek egy olyan családi mintát szeretnél adni mint amiben most vagy?
2015. febr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Nézd! Itt az a "normális", ha egy nő csalja a férjét.

Amúgy az új lovagról, meg semmit sem tudsz, csak annyit, hogy új f@rok izgalmasabb, mint a régi.

A férjed helyében én már régen kivágtalak volna -mint a macsekot szokás- ha azzal állítasz haza, hogy "új pasim van".

Egy kulturált ember először elválik, azután dug mással és nem fordítva.


Csak akkor mit teszel majd, ha mégsem válik be az új pasas (és apuka) hosszabb távon??!

2015. febr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

En meg nem szoltam hozza a kerdeshez csak vegigolvastam a valaszokat es nem ertem, h miert pontoznak le mindenkit aki arra biztatja h valjon?


Tarsas maganyban kene elnie elete vegeig?Jesszum, itt rengeteg keseru ember lehet rossz hazassaggal:-)))???)

2015. febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az a helyzet sokszor ígért már és sok mindent nekem és azóta sincs belőle semmi...1 hétig kedves figyel utána megint minden a régi.Most még 1 esély és meddig még? újabb és újabb esélyt adni hol boldogság?
2015. febr. 15. 20:36
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Én azt mondom, válj el. De a szüleidhez költözz, ne az új pasihoz. Vele előbb ismerjétek meg egymást kicsit, a gyerekednek is csak azután mutasd be. Ami nem működik, azt kár erőltetni. Viszont azután rögtön másik kapcsolatba ugrani meg felelőtlenség. Arra sincs semmi garancia, hogy működni fog. Én a gyerek miatt nem tenném hogy egyikből ki, a másikba be ugorjak.
2015. febr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!