Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki az, aki több éves házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki az, aki több éves házasság után ki tudja jelenteni, hogy nagyon jól választott férjet (választották egymást), mert a férje egy igazán hozzá illő, megbízható és rendes ember, akit nem változtatott meg - negatívan - a házasság? Miért gondolod így?

Figyelt kérdés

Sokan írják, hogy a nagy szerelem elmúltával a férfiak elkényelmesednek a házasságban, hogy nem figyelnek oda a másikra, hogy más arcukat mutatják, amikor még udvarolnak, és mást, ha már a biztos házasságban élnek. Remélem, hogy ez nem így van, sőt nem ez a többség. Ezért vagyok pozitív példákra kíváncsi.


(Még rövid házassággal, de már hosszabb ideje tartó párkapcsolattal a hátam mögött, én ma is úgy érzem, hogy megtaláltam az életem párját, akiben nem látok a megismerkedés óta semmilyen negatív irányú változást.)



2015. febr. 2. 10:11
1 2
 1/15 anonim válasza:
13%
Nem tudom ezt honnan vetted. Én a feleségeken látom, hogy ők már elkeltek a piacon. Lehet elhízni, ellustulni, elhanyagolni a külsejüket. Mert ők már fogtak egy férjet maguknak.
2015. febr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én.
2015. febr. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Bár nő vagyok, de kicsit "javítanám": "a nagy szerelem elmúltával az EMBEREK elkényelmesednek". Nem csak a férfiak.


Mi 5 éve vagyunk házasok, előtte 1,5 évet éltünk együtt. Mai napig szerelmes vagyok a férjembe :-) Jó ember, jó apa, imádom a humorérzékét, a türelmét, a nehézségekhez való hozzáállását. Sok dologban teljesen mások vagyok, így jól kiegészítjük egymást.

2015. febr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 év után is így gondolom.

(Anyukám is nagyon jó emberhez ment férjhez. Ők 38 éve házasok.)

2015. febr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
39%
Kedves kérdező én meg a nőknél tapasztalom ezt a jelenséget, így már egy váláson túl vagyok. Egy férfi...
2015. febr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mi inkább pozitívan változtunk, mióta együtt vagyunk, de nálunk így 6 év után még a szerelem sem múlt el.
2015. febr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Néhányan írták, hogy a nők is elkényelmesedhetnek, bizonyára ilyen is van, és akár ezt a kérdést fordítva is fel lehet tenni.
2015. febr. 2. 10:37
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy életen át tartó JÓ házasságért tenni kell. minden nap. néha tűrni, mert hiába tökéletes csodálatos stb. neki is lehet rossz napja. megbocsátani, megbeszélni...

meglepni néha a másikat és értékelni az igyekezetét akkor is ha balul sül el :)

Kár hogy sokan elkényelmesednek, hogy hagyják kialudni a tüzet és belesüppednek a rutinba, jobb már nem lesz, de legalább nem olyan rossz, "jóvanazúgy".

Udvarolni kell és méltónak lenni az udvarlásra.

De! Ha egyetlen tanácsot adhatnék a gyerekemnek mielőtt dönt azt mondanám: soha ne kösse össze olyannal az életét akivel mindig minden szupi-szuper volt. soha egy hangos szó egy vita egy megsértődés.

mert a konfliktusokból tanulunk. hogy hogy kell megoldani továbblépni. tudni hogy tudják együtt kezelni a nehézségeket.

ez csak az én véleményem elhiszem ha sokan azt írják hogy mi soha de soha nem veszekedtünk.

én olyan családból jövök ahol voltak viták hangos szavak, de a vége mindig kibékülés összeborulás volt és ha nagy geb*sz volt tudtuk hogy a végsőkig elmennénk a másikért. én ezt a házasságomban is így élem meg. az élet ad jót/rosszat, de ameddig úgy döntünk (mert ez egy döntés) hogy együtt érdemes és amíg kölcsönadjuk a másiknak az egyik szárnyunkat ha ő elveszti mindkettőt és zuhanni kezd addig minden JÓ! minden más ellenére.

2015. febr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Én ma is őt választanám. 26 éve vagyunk házasok.
2015. febr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi 26 éve vagyunk házasok, és ez volt életem legjobb döntése.
2015. febr. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!