Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért gondoljak azt a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondoljak azt a nők hogy a gyerekkel meg lehet fogni egy férfit?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim kozott van pár ilyen eset. A nő szerette volna ha a férfi vele marad és gyereket akart. Amikor terhes lett és a férfi elhagyta végig reménykedet hogy a gyerek miatt a férfi megváltozik. A gyerek megszületett a férfi fizet utánna de nem találkoznak. A nő megismert egy pasit született egy gyereke aki a család kedvence. Az első gyerekét a nő nem szereti sokszor mondja neki hogy mégegyszer nem így csinálna és a nagyszülőknél van legtöbbszor. Mi értelme van így gyereket vállalni ha utánna bántja a gyereket,tehernek érzi?
2015. febr. 16. 13:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%

Sokan nem ismerik az alapveto tenyeket:

Ha valami nem mukodik, akkor az osszekoltozes nem fogja megjavitani. Az osszehazasodas sem fogja megjavitani. A gyerek plane nem.

Ezek olyan szintek amikre akkor kell lepni, ha minden rendben, nem pedig akkor, ha a dolgok javitasra szorulnak.


A szegeny gyereket sajnalom, mert se az anyja, se az apja nem valo szulonek.

2015. febr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos az emberek hülyék. Bocsánat de erre nincs jobb szó! Vannak férfiak akiket be lehet palizni és vannak akiket nem. Az okos/rafinált nők (hogy mást ne írjak) meg tudják különböztetni a kettőt, a buták meg benézik.

Soha nem láncoltam vna magamhoz pasit így.

A másik meg az hogy van olyan pasi akinél ez működik és másképp nem szánná el magát, de ha már így alakult miért ne...

ismerek ilyet is olyat is!

A nő részéről elég szánalmas...

Elnézést ha valaki lelkébe belegyalogoltam, de nekem ez a szerény véleményem.

2015. febr. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
2# vagyok egyébként láttam már olyat is hogy pasi direkt teherbe ejtette a nőt hogy vele maradjon meg mert neki gyerek kellett. hogy hogy csinálta... passz...
2015. febr. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%

"egyébként láttam már olyat is hogy pasi direkt teherbe ejtette a nőt"


EZ NEM SEMMI KOMMENT!!!


Hogy miért gondolják, mert nők! Kell többet mondani?

2015. febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

4# most mi bajod azzal hogy konkrétan a környezetemben tudok olyanról hogy a pasi láncolta magához a nőt gyerekkel és nem fordítva?! csak azután jutott eszembe miután először válaszoltam. csak a teljesség kedvéért írtam le.

szerintem vannak ennél rosszabb hozzászólások is itt.

2015. febr. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos èn is úgy gondolom, hogy egy kèt nő nagyon "nő" nem lehet màst mondani, az ilyet sohasem èrtettem! Sem hàzassàg sem gyerek nem ment meg egy kapcsolatott!
2015. febr. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%

A 3-asnak elméletben igaza lehet. Ha a nő úgy tudta, hogy védekeznek, a pasi meg galád módon kilyukasztott a gumit...stb.


De azt nem értem, hogy ha egy nő nem akar gyereket szülni, akkor miért tartja meg? Egy pasi azért nehezebben láncol magához egy nőt egy gyerekkel, ami még meg sem született.


Visszatérve a kérdéshez, nem tudom, miért gondolják egyesek. Mert buták, vagy mert annyira szerelmesek, hogy nem tudnak józanul gondolkodni. Vagy mert van valakijük, és mindenáron ragaszkodnak hozzá, azt hiszik, ha vége egyedül maradnak...stb.


A gyk-n olvastam egyszer, hogy mi a három legnagyobb hiba, amit egy nő elkövethet: (már előttem is leírta valaki):


- azt hiszi, hogy házasság után a férfi megváltozik

- azt hiszi, hogy ha apa lesz, a férfi megváltozik

- kiderül, hogy soha nem is fog változni, mégis vele marad

2015. febr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
És miért gondolják a pasik,hogy a nők egy gyerekkel akarják megfogni őket?
2015. febr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"A nők"?! A nők nem gondolnak semmit, illetve: egyes nők így, mások úgy, még mások amúgy gondolkodnak. Mindenki másként, mert külön-külön ember>


Akiknek pedig a"megfogni" ige e vonatkozásban eszükbe jut, primitív és önbizalom-hiányos emberek, ha nők, ha férfiak.

2015. febr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Vannak olyan pasik, akik még ma is úgy vélekednek, hogy ha gyereke születik, akkor az családban nőjön fel, ne pedig a két szülője között ingázzon. Szerintem ezért gondolják, hogy egy gyerekkel meg lehet fogni egy férfit.
2015. febr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!