Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, nők! Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, nők! Tényleg ennyire nem ismeritek a férfiakat?

Figyelt kérdés
Vagy szándékosan adtok olyan tanácsokat a kérdezőknek, amelyekkel megpróbáljátok szétverni az ő kapcsolatukat is?

2015. febr. 17. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Mondj egy példát.

(Egyébként igaz, nők és férfiak is(!) kiskegyedes tanácsokat adnak egymásnak.)

2015. febr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
"A" férfiakat nem lehet ismerni ("a" nőket sem), csak konkrét embereket. Van, akiktől azonnal menekülni kell és vannak olyanok, akikkel együtt érdemes dolgozni egy kapcsolat megmentését. Minden eset egyedi.
2015. febr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha a feleséged olyan, hogy vakon azt teszi, amit írnak neki egy fórumon, akkor nem a "nők" nem ismerik a "férfiakat", hanem te nem ismered a feleségedet.
2015. febr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Senki nem ismer senkit, hisz ez egy anonim oldal.

Mindenki az adott információk birtokában ad tanácsot.

De azt nem kötelező betartani, ezek csak tanácsok, ötletek.

2015. febr. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Ritkán adok itt párkapcsolati tanácsot, legfeljebb leírom, én mit tennék. De két kapcsolat, két ember sem biztos, hogy egyforma, tehát lehet, hogy ami az én kapcsolatomban nagyon jól működik, a máséban katasztrofális eredménnyel járna.

Olyan sincs, hogy valaki teljesen ismeri a férfiakat, vagy a nőket, legfeljebb jól tud általánosítani a nemekre vonatkozóan. Mert két férfi, vagy nő sem biztos, hogy egyforma.

2015. febr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Na, megy az általánosítás. Mintha csak kétféle ember létezne..... Abba kéne már hagyni ezt.
2015. febr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Itt nagyon ritkán válaszolok, mert ebben a kategóriában van a legtöbb indulatos ember, megértem, mert sok kapcsolat megy tönkre és valahol le kell vezetni a feszültséget. Párkapcsolatban tanácsot adni necces sztem, mert ami az egyiknél bevált, a másiknál sem. Vagy olyat is el tudok képzelni, hogy valaki olyan tanácsot ad, amit maga sem fogadna meg, ha adott helyzetbe kerülne.
2015. febr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
hát nemtom... nyilván én olyan tanácsot adok, ami szerintem jó. Lehet, hogy ez szerinted rossz. Lehet, hogy az adott kérdező szerint is rossz. Nem muszáj mindent megfogadni. Egy kérdésre kap 20 választ, nem kell mindet követni és nem is lehet. Én azt szeretem, hogy a 20-ból 19 számomra pl használhatatlan, de egy válaszoló olyan perspektívába helyezi a dolgot, amiből még nem szemléltem. Ennyi. A kritikai gondolkodás nem ért a kérdezők részéről sem.
2015. febr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen férfiak meg nők? Ez csak rizsa, barátom. Emberek vannak, azon belül egyének, és mindegyik egyedi. Mégis szinte az összes itt lévő kapcsolatnak ugyanaz az alap hibája: a kommunikáció hiánya. Na majd ha ez megvan, lehet osztogatni az embereket nemekre.
2015. febr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A legnagyobb baj,hogy a nők nem értik meg,hogy a férfiak nem feleséget,nem barátnőt,hanem szeretőt és szexpartnert keresnek. A férfiak Charlie Sheen-ek akarnak lenni a Két pasi meg egy kicsi-ből.
2015. febr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!