Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire szólhatok bele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szólhatok bele, hogy a párom mennyit találkozik lány barátaival, munkatársaival?

Figyelt kérdés
A csaj ráadásul néha kétértelmű jeleket küld a páromnak, aki ezeket természetesen nem veszi észre, amúgy is a megbízhatóság mintaképe, és nagyon szeretjük egymást, de akkor is rosszul esik, ha heti 2-3 közös programjuk van a munkán kívül (ahol kb heti 10 órában dolgoznak együtt, nem folyamatosan), sokallom, akkor is, ha nagyon jó, régi barátok.
2015. febr. 22. 21:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Amúgy 3 éve vagyunk házasok, de ezek a programok kicsit szaporodtak, mióta a csajnak nincs pasija (ráér), azóta zavar.
2015. febr. 22. 21:26
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan megtiltani nem tudod, de szerintem nyugodtan jelezd ha ez teged zavar. Veled mennyi idot tolt? Kozos programok vannak?
2015. febr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az igazság az,hogy az ilyesmit nem tilthatod meg,de nekem ez már túllépi az elfogadható mértéket.

Amennyiben ezt nem tudnám vele megbeszélni,hosszútávon nem lenne jó hatással a kapcsolatunkra.

Közös program maximum akkor,ha én is ott vagyok és azt se ilyen rendszerességgel.

Nem vagyok egy hárpia,de ez sehogy nem férne bele nálam.

2015. febr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Több közös program van mint a csajjal, legalább heti háromszor aktívan csinálunk valamit, de itthon is mindig együtt vagyunk, ugyanis az egész lakásunk egy légtér (garzon), szóval szinte folyamatosan beszélgetünk, együtt nézünk sorozatokat, együtt végezzük a házimunkát, biztos ebből akar néha kicsit kiszakadni, de nekem akkor is rosszul esik, hogy ennyi időt akar vele tölteni (én magam sem értem teljesen, de az érzelmeim nem tudom irányítani :S )
2015. febr. 22. 21:34
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Ha a párod megbízható, nincs okod aggodalomra, akár pucéran is ellibeghetnének előtte...
2015. febr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Hogy érted azt, hogy sok időt tölt vele munkaidőn kívül? Együtt mennek valahova, közös programokat csinálnak kettesben? Te miért nem tartasz olyankor a pároddal? Vagy miért nem megy ő hozzátok? Akikkel a párom jóba van, összejár, azokkal én is. Persze lehet néha külön program is, de vele amúgy is sokat találkoznak nem?
2015. febr. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Átmegy hozzá beszélgetni (közel lakik), néha munkaügyben is, de melón kívül, együtt járnak sportolni (heti 1), volt már, hogy ráért, és elkísérte postára, ilyesmi. De pl ha a munkatársak találkoznak szombat este 4-6-an, én akkor se szoktam menni, nem szeretem az ilyesmit, meg nem is vagyok a társaság tagja, más se szokta vinni a párját.
2015. febr. 22. 21:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Én őszintén megmondom, engem zavarna. Legyenek barátok, találkozzanak, legyen közös programjuk néha, legyen programjuk hetente egy-két órát. De heti többször is... azt az időt otthon is tölthetné pihenéssel, lehetne a feleséggel is, otthon segíthetne. Engem zavarna, ha a párom ennyi időt töltene egy másik nővel úgy, hogy én sose vagyok ott.
2015. febr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hm az èn legjobb baràtom 18ève fiú....sajnos mostmàr nem egy vàrosban lakunk de mikor mèg így volt rengeteget lógtunk együtt sőt volt hogy itt is lakott,most 2 havonta jön babàzni hozzànk 2 3 napokra akkor is alszik. A fèrjemet akit 10ève ismerek sohasem zavart. Ő is baràtjànak tekinti, pedig mondjuk mèg ő dolgozik mi kettesben vagyunk itthon. Soha nem volt, lesz közöttünk semmi, ès nem tudok róla hogy bàrmelyik csajàt zavarta volna a szitu. Mondjuk a kicsi keresztanyja az egyik exje :-)
2015. febr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*exe
2015. febr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!