Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 1 éve szeretője van, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve szeretője van, mégis maradna. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
12 éve vagyunk együtt a férjemmel, van egy 6 éves kisfiunk. Ő 38, és 36 éves vagyok.3 hete tudtam meg hogy a 24 ! éves kolleganője a szeretője aki iránt érez "valamit". Nem ő mondta el, én derítettem ki az egészet, de még utána is hazudott a részletekről amit aztán tovább derítettem és nem volt igaz amit mondott. Erre azt feleli, hogy ki az az ember aki mindent részletesen elmond ilyen témában ? Én elküldtem már az elején hogy menjen el vele, nem ment.De nem tudta hogy mi legyen. Én 1 hete mondtam hogy befejeztem nem fogok itt várni, elég türelmes is voltam. 1 hete állítólag elküldte a csajt, akivel utána továbbra is csöpögős üzeneteket váltottak hogy nem bírják egymás nélkül. Többeször próbálta a férjem leállítani az egészet de hol az egyik kapott vissza, hol a másik. Elhagyni nem tudott, ez többször vita volt közöttük, a nő eléggé követelőző.A férjem azt mondja hogy ez nem egy rossz házasság - az utóbbi 1 évet leszámítva- meg ő szeret engem, a szex is jó. De nem tudja hogy miért történhetett meg, hogy jöhetett a képbe valaki. Én mondtam neki, hogy tudom hogy mit hibáztam és ő miért menekült a másik nőhöz de az elmúlt egy évben én bármit tehettem volna ha már ahhoz a nőhöz húzott. Igazából elég önfejű, makacs ember.Nem nagyon kért bocsánatot sem, ez nagyon fáj. Most kerüljük egymást. De nekem nagyon rossz, hogy nem érzi át hogy mit tett velem. 3 hét eltelt, kb. 2 bocsánatkérést kaptam az elején, de ennyire nem becsülne hogy a felesége, a gyereke anyjával mit tett ? Hogy dolgoztátok fel ? Milyen tapasztalatok vannak ? Mindenkinek bocsánatot kért a férje mikor megcsalta ?
2015. febr. 28. 07:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%

Nézd, rajtad múlik a dolog. Tűrsz és hallgatod a maszlagot, vagy lépsz és nem tőle kérsz engedélyt, hogy kirakhasd.


A te kezedben van a döntés.

2015. febr. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%

Nem is értem mi itt a kérdés!

Egy éve k úrogat egy huszonéves k urvát és veled akar maradni.Persze,hát te mosod a sz aros gatyáját,te biztosítod a kényelmét.

2015. febr. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
91%
Most azt várod, hogy bocsánatot kérjen? Mert akkor arra aztán várhatsz. Nincs ezen mit feldolgozni, ott kell hagyni a francba egy ilyen döntésképtelen, gerinctelen majmot.
2015. febr. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
100%

Nem hiszem hogy olyan bocsánatkéréstől, aminek nincs súlya, bármi is változna. Te keresed saját magadban a hibát, neki ez eszébe se jut. Kicsit kellemetlen neki, hogy lebukott, de nem akar semmin se változtatni, hiszen ez a legkényelmesebb: fiatal szerető, otthon meg ellátja a háztartási cseléd.


Fiatal vagy még, most még emelt fővel léphetsz ki ebből a kapcsolatból. Ha bennemaradsz és tűröd a megaláztatást, csak megkeseredsz, bizalmatlanná válsz, és nehezebb lesz újrakezdeni, amikor már nem bírod tovább.

2015. febr. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

A váláshoz nem kell a beleegyezése. Te tényleg megbocsájtanál neki? Azt mondod annyira nem becsül, hogy bocsánatot kérjen? Akkor visszakérdezek, te annyira nem becsülöd magad, hogy a történteket elnézed neki? Egy évig folyamatosan csalt és te még azon gondolkodsz mit tegyél?

A legtöbb válás nem úgy működik, hogy drágám menj el, és a másik fél elsétál. Bizony sokan beadják a válást úgy, hogy a másik fél nem akar válni. Neki ez a kényelmes, van aki mosson főzzön, takarítson rá. Szerinted a fiatal kislány háziasszonnyá válna a kedvéért? Szó szerint ingyencselédet csinálsz magadból........

2015. febr. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
23%
-anyóca36 nem tud lelépni,mert a pénz az kell neki a pasitól,ezért kénytelen lesz addig megtűrni a 24 évest,amíg vége nem lesz ennek a románcnak,addig meg coki....
2015. febr. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%

Mit tehetnel? Eltervezhetned az eleted egyedul! Vagy egy megkeseredett, hazsartos, depresszios 40-es leszel, aki eveken at nyomozgatni fog, a ferje szeretoi utan, ettol agyilag, testileg, lelkileg zokni leszel rovid ido alatt, megszunsz nonek lenni... vadidegen kislanyokhoz hasonlitgatod majd magad, hogy o mennyivel jobb... jo esetben 1-2ev alatt eljutsz egy pszichologushoz aki talan osszekapar! VAGY dontesz most, hisz rajtad mulik milyen eletet szansz magadnak es a gyermekednek. Irany egy edzoterem ezt azert hogy a felesleges energiakat masra forditsd, vege a nyomozasoknak, nem vagy te rendorkutya... meg amugy is megalazo! Ezdes rendszer, munka, valas !

En az utobbit tennem, mert abban meg van lehetoseged boldognak lenni, fiatal vagy talalhatsz olyan ferfit, aki megbecsul!

2015. febr. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
22%
Ultimátum: vagy most azonnal kilép és azzal együtt minden kapxsolatot befejez a nőcivel, vagy elköltözik és veled szakít meg minden kapcsolatot. Ennyi a választék.
2015. febr. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
Kedves 8#-as szerintem az Ultimatum nem megfelelo, ugyanis, ha tegyuk fel befejezi a kapcsolatot a tinivel, akkor az egy kenyszer hatasara tortenik, ami nem oszinte akaratbol jott! Max felelembol, ijettsegbol, ez arra jo hogy evekig benne kinlodjanak egy rossz hazassagban , a feleseg mar nem lesz ugyanaz soha a bizalomnak annyi.
2015. febr. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
68%

Ne egyszerü felrugni egy 12 ėves hàzassàgot es a gyerek is 6 ėves!


Nėzd kėrdezõ te rajtad àll a döntės kėrdėse,mert ahogy làtttom a fėrjednek igy is jó...ėpp ezėrt nem ment el, valahol kötödik hozzad a csalàdjàhoz is! De! 1nek te dönsd el hogy mit is szeretnėl ha ugy erzed roszabb ėrzės lenne elvesziteni a ferjedet ezzek utan is....akkor azt kell keresni kozosen hogy is lehetne megmenteni a hàzasàgot, nos hàt nekifutàsbol ugy hogy a ferjnek màr elkelettvolna hagynia a nõt!

Üljj le vele es beszėld meg vele... neked igy nem jó, hogy döntėskėptelen a ferjed, egyszere 2 nöt ugyanugy nem tudunk szeretni.... a masik not is szereti, hiszen mar tudsz a kapcsolatukrol es megsem azon van hogy elhagyom es helyrehozzom veled "a felesegemel a hazasssagot" efdktiv neki igy jo te belul szenvedsz faj ami ertheto, de ott a masik oldal is....hogy turelmes vagy de nagyon is es ezzel a ferj is visszaėl! Ne hagyj neki gondolkozasi idöt stb.... ha annhkra szeret teged illetve a kisfiàt akkor mar is tudnà hogy hogyan is döntsön. Ferjed nem buta hiszen tudja 24 eves fiatal lany ugyse fog mellete megoregedni, de te igen, talàn ettol fel, neki te egy biztos pont vagy a szeretoje viszont mar nem!


Mond meg donts vagy en vagy a szeretod!

ha a szeretoto valassza akkor pakoljon is es menjen el, ha teged akkor mond meg hogy ha eszreveszem hogy megprobalsz kijatszani akkor mar nem fogod kerdeznik hanem beadod a valopert!

2015. febr. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!