Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 1 éve szeretője van, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve szeretője van, mégis maradna. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
12 éve vagyunk együtt a férjemmel, van egy 6 éves kisfiunk. Ő 38, és 36 éves vagyok.3 hete tudtam meg hogy a 24 ! éves kolleganője a szeretője aki iránt érez "valamit". Nem ő mondta el, én derítettem ki az egészet, de még utána is hazudott a részletekről amit aztán tovább derítettem és nem volt igaz amit mondott. Erre azt feleli, hogy ki az az ember aki mindent részletesen elmond ilyen témában ? Én elküldtem már az elején hogy menjen el vele, nem ment.De nem tudta hogy mi legyen. Én 1 hete mondtam hogy befejeztem nem fogok itt várni, elég türelmes is voltam. 1 hete állítólag elküldte a csajt, akivel utána továbbra is csöpögős üzeneteket váltottak hogy nem bírják egymás nélkül. Többeször próbálta a férjem leállítani az egészet de hol az egyik kapott vissza, hol a másik. Elhagyni nem tudott, ez többször vita volt közöttük, a nő eléggé követelőző.A férjem azt mondja hogy ez nem egy rossz házasság - az utóbbi 1 évet leszámítva- meg ő szeret engem, a szex is jó. De nem tudja hogy miért történhetett meg, hogy jöhetett a képbe valaki. Én mondtam neki, hogy tudom hogy mit hibáztam és ő miért menekült a másik nőhöz de az elmúlt egy évben én bármit tehettem volna ha már ahhoz a nőhöz húzott. Igazából elég önfejű, makacs ember.Nem nagyon kért bocsánatot sem, ez nagyon fáj. Most kerüljük egymást. De nekem nagyon rossz, hogy nem érzi át hogy mit tett velem. 3 hét eltelt, kb. 2 bocsánatkérést kaptam az elején, de ennyire nem becsülne hogy a felesége, a gyereke anyjával mit tett ? Hogy dolgoztátok fel ? Milyen tapasztalatok vannak ? Mindenkinek bocsánatot kért a férje mikor megcsalta ?
2015. febr. 28. 07:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Legtobb no hasonloan cselekedne... en nem, szerintem neked ez az elso korod, aztan jon a tobbi... sajnalom
2015. márc. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Én drukkolok neked, hogy sikerüljön újrakezdeni,ha ezt akarod,és a férjed is...

1 éves szeretői viszonyból nem olyan egyszerű kilépni, pláne ahol érzelmek is voltak.


Ott a szerető részéről is kell lenni némi tartásnak, intelligenciának, hogy emelet fővel távozzon...


(nem úgy mint nálunk a volt szerető...:((,az is 26 éves volt, és eszméletlen mit művelt a szakításuk után)


Én látok reményt nálatok, azok alapján amit leírtál.

De tudatosítsd benne,hogy ez volt az utolsó dobása...

A bizalom csak nehezen fog visszaállni, ha visszaáll, ezt tapasztalatból mondom,sajnos...:(


46/nő

2015. márc. 2. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Kihagytam,hogy azt mondta a férjem múlt héten hogy ő már döntött. A boldogság neki a család a gyerek a társa. El sem tudja képzelni az életét hogy mi nem vagyunk benne. Arra rájött hogy ebből nem.lett volna nagy dolog mert sok dologban nem egyeztek. Talán ezért maradtam benne az egészben mert tudtam nem ezek az értékek ami.neki kell. Most bontogatja az érzéseit hogy miért érezhetett így vki.iránt. de hogy amit érzett belőle jött de mégse tudott lelépni. Pedig a szerető mindent felkínát neki.csak hogy menjen ( még azt is hogy ő fog lakást venni maguknak ! Mert a mienktől még nem szabadulhatott volna ha dobbant.) Ígérni nem.igértetek vele semmit mert úgysincs most értelme. Kértem hogy a gyerekére legyen tekintettel hogy ne verjen át mert.nem kell hogy egy idegbeteg anyja mellett legyen. Persze nem a gyerek.előtt borulok ki meg próbáljuk a távollétében.megoldani a dolgokat de akkor.is érzi hogy vmi van. A gyerekére kell hogy tisztelettel legyen,mert felém már felesleges ígérgetnie. A történethez még annyit szeretnék,hogy én nem várok rá most ölbetett kézzel. Idő kell hogy benne is megérjenek a dolgok. Bár nem tudom azt srm hogy ha érzett valamit akkor attól tud-e szabadulni. Én mondtam neki a.legelejé hogy ha érez.valamit.menjen el,próbálják meg. Azt mondt hogy hogy gondolhatom én ezt. És tudja hogy ha otthonról elviszi a ruháit akkor.oda soha.nem jöhet vissza. Igaza volt,utána átgondoltam mert azt tényleg nem tudtam volna megbocsájtani ha elmegy. A nő szerintem tuti próbálkozik még,remélem ez lesz a veszte. Lehet kiszeretni vkiből ilyen.helyzetben vagy rá kell hogy jöjjön hogy nem minden az aminek látszott ? A férjemnek.én vagyok az eslő komoly.kapcsolata. Egy tiniszerelem volt de z inkább huza-vona volt. Persze csajozott ő,de akit komolyan is vett én voltam. Ebbe tudom azt be esetleg hogy ezt az érzést nem tudja hova tenni mert nem tapasztalt ezen a téren.
2015. márc. 2. 08:53
 24/24 anonim ***** válasza:
54%
Hát nem tudom... Elhanyagoltad a gyerek meg a munka mellett? Hány éves ő? 19? Menjen horgászni a haverjaival ha unatkozik, nem a te felelősséged őt boldoggá tenni a nap 24 órájában. Benned lesz a tüske az tuti. Bizalom nélkül nagyon nehéz lesz számodra, ő meg tudja majd, hogy azt tehet veled amit akar. Tudod én nagyon örültem volna egy olyan nőnek mint Te. Én hiába voltam az exem s3ggében 2 éven át, lestem minden óhaját, az sem volt elég. "Elhanyagoltam", pedig együtt dolgoztunk, együtt laktunk, minden percet együtt töltöttünk és lássatok csodát... NEM ELÉG. Szóval értsd meg, hogy ez nem a te hibád, ő lesz@rta a házasságot és téged amikor összejött azzal a másikkal, hidd el nem érdekelte csakis saját magával és az ő kis boldogságával foglalkozott. A gyereknek is jobb lenne ha nem egy ilyen környezetben nőne fel és neked is jobb lenne ha nem kellene kibérelned egy magaslest, hogy merre jár a férjed, meg nem kellene reggel 3 Frontint bevenni a gabonapehely mellé..
2015. márc. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!