Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 1 éve szeretője van, mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve szeretője van, mégis maradna. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
12 éve vagyunk együtt a férjemmel, van egy 6 éves kisfiunk. Ő 38, és 36 éves vagyok.3 hete tudtam meg hogy a 24 ! éves kolleganője a szeretője aki iránt érez "valamit". Nem ő mondta el, én derítettem ki az egészet, de még utána is hazudott a részletekről amit aztán tovább derítettem és nem volt igaz amit mondott. Erre azt feleli, hogy ki az az ember aki mindent részletesen elmond ilyen témában ? Én elküldtem már az elején hogy menjen el vele, nem ment.De nem tudta hogy mi legyen. Én 1 hete mondtam hogy befejeztem nem fogok itt várni, elég türelmes is voltam. 1 hete állítólag elküldte a csajt, akivel utána továbbra is csöpögős üzeneteket váltottak hogy nem bírják egymás nélkül. Többeször próbálta a férjem leállítani az egészet de hol az egyik kapott vissza, hol a másik. Elhagyni nem tudott, ez többször vita volt közöttük, a nő eléggé követelőző.A férjem azt mondja hogy ez nem egy rossz házasság - az utóbbi 1 évet leszámítva- meg ő szeret engem, a szex is jó. De nem tudja hogy miért történhetett meg, hogy jöhetett a képbe valaki. Én mondtam neki, hogy tudom hogy mit hibáztam és ő miért menekült a másik nőhöz de az elmúlt egy évben én bármit tehettem volna ha már ahhoz a nőhöz húzott. Igazából elég önfejű, makacs ember.Nem nagyon kért bocsánatot sem, ez nagyon fáj. Most kerüljük egymást. De nekem nagyon rossz, hogy nem érzi át hogy mit tett velem. 3 hét eltelt, kb. 2 bocsánatkérést kaptam az elején, de ennyire nem becsülne hogy a felesége, a gyereke anyjával mit tett ? Hogy dolgoztátok fel ? Milyen tapasztalatok vannak ? Mindenkinek bocsánatot kért a férje mikor megcsalta ?
2015. febr. 28. 07:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
70%
Először is nem a te hibád! Lehetnek problémák de olyan körülmény nem ahol ez indokolt lenne. A saját érdekedben ne bocsáss meg neki. Az ilyen ember nagyon önző, minden kell neki, a kényelmes házasság és az izgalmas új szerelem. Vágd el magad tőle aztán élvezze csak az új kapcsolatát. Ha kikerülsz a képből hidd el iszonyatosan fog hiányolni, a falat kaparja majd kínjában. Most te vagy a mumus, minden probléma miattad van a kis pi**csa meg élvezi a jó dolgokat. Ha kell neki a férjed kapja meg egészben. Te pedig ennél sokkal jobbat érdemelsz. A gyereknek pedig jobb egy egészséges mint két diszfunkcionális szülő. Szóval ha a gyerek miatt ragaszkodsz hozzá akkor értékeld át melyik az egészségesebb környezet számára...
2015. febr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
77%
Ne bátorítsd ezt a viselkedést azzal h megbocsátasz neki. Had érezze a tetteinek a következményeit. Magadnak pedig tartozol annyival h nem olyan társat keresel aki megbecsül. Ne aggódj az új csaja is erre a sorsra jut majd előbb utóbb az ilyen emver nem változik...
2015. febr. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező "Én mondtam neki, hogy tudom hogy mit hibáztam és ő miért menekült a másik nőhöz" - mit hibáztál szerinted?
2015. febr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
83%
Neked még komolyan lenne gusztusod lefeküdni vele és folytatni az egészet ezek után? Add be a válást. Sokan vannak akik a másiktól függnek, de ha ez nem áll fenn, egyszerűen nincs okod mellette maradni. Ilyenkor már csak saját magadba rúgsz. Nem tudom megérteni az ilyen nőket... Szerinted a gyerekednek jó lesz ezt látni? Milyen példa lesz neki az, hogy a nőt nem kell megbecsülni, a nő csak egy cseléd? Ráadásul mindezt a saját anyján tapasztalja majd. Egy ilyen férfi mellett senkinek sem lesz jó. Én 22 éves anyuka vagyok, házas, de le merném fogadni hogy az a fiatal nőci nem bírná a tempót a férjed mellett (GYT, láthatás, stb.). Viszont akkor Te már mással leszel. Egy olyan férfivel, aki megbecsül. Egy ilyen kapcsolatból ki kell lépni, a férjed meg egye meg amit főzött. Egy ilyen gyenge akaratú ember esetleg megtanul hazudni, de változni nem fog!
2015. febr. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
71%
Min gondolkozol? Otthon kész pi..a meleg málé van. Főzöl,mosol,takarítasz neveled a kölkét,ő meg kedvére kúr..ja a fiatal hamvas pipit. Megszoksz vagy megszöksz. Amúgy aki egyszer megteszi... Vagy keresel te is magadnak valakit. Ha lúd legyen kövér.
2015. febr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
95%
Undorító vagy, 6-os. Magadból indulsz ki, ugye? A kérdező komoly házassági válságban van és te ilyen pocsék rosszindulattal reagálsz rá? "Kell neki a pénze"?! Fel sem tudod tételezni, hogy saját keresete van, esetleg magasabb is, mint a kalandozó férjé?! (Akivel, ha a helyében lennék, radikálisan megszakítanám az együttélést, természetesen úgy, hogy a kisfiukkal az apa-gyerek kapcsolat zavartalan maradjon).
2015. febr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
68%

Én válnék. Esze ágában sincs ott hagyni a 24 évest, hisz ha te nem jössz rá, uúgy folytatódik minden a hátad mögött.

El kell válnod. Vedd elő a hideg fejed. Keress egy jó ügyvédet. Ha kell attól tartani, hogy anyagilag nem állod meg a helyed, azért van az ügyvéd, hogy kiharcolja neked. Tudom miről beszélek, a szüleim is elváltak és mind a két nővérem. Vedd elő az önbecsülésedet, és zsigereld ki azt a r ohadékot! Porig alázott. Nem csak téged csalt meg, de a gyereketeket is. Ő mivel szolgált rá erre? Egy ribi ért mindent kockára tett.

2015. febr. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
45%
Te mit hibáztál? Azt elmondanád??
2015. febr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
A megcsalásra nincs mentség. Hibázott volna? Amennyiben menthetetlen, válni kell, nem megcsalni. Teljesen mindegy hogy mit tett a másik fél. Ez egy utolsó és gerinctelen dolog. Úgy b asznám ki, mint macskát sz arni.
2015. márc. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tudom,rengetegen mondják hogy menjek hülye vagyok. Mit hibáztam ? Nem figyeltem oda rá. Belekerültem a tipikus hosszú kapcsolatba hogy család gyerek,háztartás a férjemre nem maradt energiám. Ő délutánra jár dolgozni én meg délutám végzek. Sokszor heti 2 szbadnpon tudtunk találkozni. Ő mindíg mondta hogy egyedül van. Biztos ezzel pótolta a magányát....persze tudom hogy egy szemét de mindenki.tudja hogy milyen a tipikus munkahelyi szerető szerep. Ő meghallgatja,felnéz rá,neki meg jól esett hogy egy fiatal kislány odavan érte. Aki hozzáteszem most szerelmes először. Biztos ez volt a kihívás az egészben...A környezetemben már rég óta zajlik hogy mindenki megcsalt mindenkit. Nem tudok olyan házasságot ahol nem történt meg. Ezzel már rég óta tisztában.vagyok,lehet ezért vagyok elfogadóbb. A kislány nagyon gusztustalan módon.adta a férjem alá a lovat hogy szar az életed, lépj. Azt mondta le is állította de akkor is x ideje ezzel mossák az agyát hogy milyen rossz neki otthon. Mindezek ellenére csak én tudom hogy mi volt kettőnk között. Egy nagyon szoros kapocs amikor tudod hogy a másikra bármikor számíthatsz. Hát igen ebben most pofára estem,de akkor is azt érzem hogy a.kapocsnak.még ott kell lennieés megoldjuj ezt. Persze ha rossz lesz én nem.fogok.ebben.a.házasságban maradni. De legalább elmondhatom hogy megpróbáltuk. Aztmondta hogy a szemembe sem tud nézni, nem tud egy bocsánattal ezen segíteni. Nagyon szégyelli magát hogx ezek az érzések benne voltak. És hogy nekem mekkora fájdalom lehet ezt lát.i. És kutatja magában hogy férkőzhetett valaki kettőnk közé és hogy azok az érzések valódiak voltak -e.
2015. márc. 2. 07:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!