Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti reagálnátok valamit erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti reagálnátok valamit erre?

Figyelt kérdés
Kaptam pár napja egy levelet egy nőtől, akinek állítólag viszonya volt a párommal. Azt írta, szánalmas vagyok és jót nevet rajtam. Ti válaszolnàtok valamit neki?
2015. márc. 1. 13:25
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
62%
A nővel ne foglalkozz. Nyilván nagyon sértve érzi magát, és bosszút akar állni. De nézz rá a párod körmére! Minden alap nélkül nem küldenek ilyen levelet.
2015. márc. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
97%
Egy visszautasított nő minden aljasságra képes. Nekem elhiheted.
2015. márc. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
93%

Megírnám neki, hogy tudok róla, mert nyitott házasságban élünk, nekem is vannak a férjem mellett időnként más pasik az életemben.


Meg megkérdezném, hogy ő a szőke nő-e, akinek mindig szájszaga van, vagy a barna, akiről azt mondta férjem, hogy nem nagy durranás az ágyban. :-)


A viccet félretéve, én nem reagálnék rá. Azt azért érdemes tudnod, hogy lehet, hogy igazat ír, és így akar bosszút állni a férjeden, amiért ő maradt a szerető szerepében, de az is könnyen lehet, hogy simán csak egy rosszakaród, vagy valaki, aki esetleg a férjedre pályázik, és össze akar benneteket ugrasztani.

2015. márc. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
91%
Kedves 10 es, mennyivel os jobb erzes az hogy ha van a ferjemnek egy szeretoje akit nem hagy el miattam??hat semmivel sem jobb, mert ugyanugy megcsalt ugyanugy atvert engemet is mint a masik szeretot! En erre nem lennek buszke ha ferjem nem hagyne el a szeretoje miatt, arra viszont buszke lennek, ha nsm csalna meg!
2015. márc. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
75%
Aki azt mondja, hogy az ilyen leveleknek mindig van alapja, annak nagyon kevés az élettapasztalata. A feleségem és én is kaptunk már ilyent. Nem estünk egymás torkának, mert ismerjük egymást. Tudtuk, hogy csak rosszindulat munkálkodhat az elkövetőkben.
2015. márc. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Már magam sem tudom. Ismerem a nőt, mindig furcsán viselkedik velem. Olyan lenèző.
2015. márc. 1. 14:05
 17/28 anonim ***** válasza:
60%
Nos, ha ismered a nőt, akkor kérj tőle bizonyítékot. Közös képeket, időpontokat, mikor hol/voltak. Ha harmonikus szeretői kapcsolatban lenne a férjeddel, nem írt volna neked, de ha lekoptatták, vagy szerető, és a férjed elhagyta/nem akar miatta téged elhagyni, akkor ez nyilvánvaló bosszú részéről. Engem ez azonban nem tartana vissza attól, hogy kidobjam a férjem, ha tényleg összefeküdtek. Nem azért fogok egy szemétládával maradni, hogy a szerető pofára essen. Az, hogy lenéző veled, bármelyik esetben lehetséges, akár szerető, akár csak próbálkozik, mindenképpen konkurencia vagy számára. Egyébként a levél megmutatása nélkül is kérdezhetsz a férjedtől, hogy mit gondol, szerinte miért olyan lekezelő veled az a nő..
2015. márc. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Egyszer már kérdeztem tőle, azt válaszolta, hogy mindenkivel ilyen. De ez persze nem igaz. Másokkal kedves, csak velem viselkedik így.
2015. márc. 1. 14:22
 19/28 anonim ***** válasza:
35%

Nem reagálnék!

A férjedet nyilván jobban ismered, ha megcsalna biztosan lennének jelei! Van valami gyanús a férjedben?

2015. márc. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
65%

Az biztos, hogy nem reagálnék, nem is értem az itteni válaszokat. Intelligens ember nem süllyed le erre a szintre.

Viszont a párommal beszélnék, különösen ha lehet a dolognak valóságalapja. De egy ilyen levél még semmit nem bizonyít. Annak idején apukám azért kapott ilyet, mert elküldte a kolléganőjét melegebb éghajlatra, amikor az rámászott (tudva hogy egy háromgyerekes apánál próbálkozik, egyébként elég gusztustalan). A kolléganő bosszúból küldte ezt a levelet, mert sértette a visszautasítás..

2015. márc. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!