Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti reagálnátok valamit erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti reagálnátok valamit erre?

Figyelt kérdés
Kaptam pár napja egy levelet egy nőtől, akinek állítólag viszonya volt a párommal. Azt írta, szánalmas vagyok és jót nevet rajtam. Ti válaszolnàtok valamit neki?
2015. márc. 1. 13:25
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
35%

En kicsit nyomoznek a parom utan, tudod nem zorog a haraszt...

Titokban tartanam, par het nem a vilag... alt akit csalnak az tudja meg utoljara, lehet egy kidobott szereto... es az egesz falu rajtad rohogtem. Ha a ferjednel rakerdezel, ugyis tagadni fogja foleg ha volt koztuk valami, de kidobta a csajt!

2015. márc. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
70%
A pasik tudják ugy rendezni a dolgaikat minél jobban jöjjenek ki belőle.Hát ők a szegény becserkészett áldozatok.Az asszony meg diadal ittas,lám lám az ő élte párja el nem hagyná senkiért.Na ez az ami nem igaz.A legtöbb esetben nem a férj az aki kirugja a szeretőt,hanem a szerető őt.Ő meg jobb hiján meghuzza magát otthon az áldozati bárány szerepébe.Csak igy senki nem kap levelet.Keresd meg beszélj vele ha már igy jelentkezett.Lehet olyasmit is megtudsz,hogy befonod a szemöldököd is,milyen gazember a párod.
2015. márc. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
90%

A 10-es vagyok.

Ahogy utánam írták, hihetetlen rosszindulat képes működni egy csalódott nőben. vagy aki nem kell mint nő a férjednek, lehet visszautasította, a lenézés is innen fakad, nem voltam még szerető, de én megbújnék mint szar a fűben ha a pasim feleségével találkoznék, nem hordanám fenn az orrom.

Az én esetemben egyszer kaptam egy sms-t egy nőtől aki írta hogy lefeküdt a barátommal. Nem írtam neki vissza, pedig volt alapja, mert gyanúsan viselkedett a párom, és amúgy is a kapcsolatunk romokban hevert. Ezért írtam, hogy önmagában semmit nem jelent a levél, semmit. te tudod hogy hogy éltek férjeddel, milyen érzelmek vannak. Biztos rákérdeznék, de bíznék benne ha azt mondja hogy nem igaz, ha nincs más bibi.

Úgy gondoltam nem adom meg az örömöt a nőnek hogy reagálok rá. Utána szakítottunk, és a nő az ex nyakára járt, de neki nem kellett mint barátnő.

2015. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
A nőnek nem reagálnék, de a férjemnél rákérdeznék, biztos, ami biztos. Gondolom a reakciójából le tudod szűrni mi a helyzet.
2015. márc. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Hát,én nem bírnám megállni, hogy ne kérdezzek rá a férjemtől,bár nem hiszem hogy bevallaná....


A nő, más tészta.Lehet,hogy nem kellene felülni neki, de mi van ,ha igaz?:(


Lehet, hogy csak bepróbálkozott,és visszautasította, de lehet, hogy viszonya van,és így akarja tudomásodra hozni...


Sajnos nekem is van tapasztalatom etéren.

Nálunk a nő szemétkedett,írogatott,még évek múlva is, azt írta,hogy nemcsak vele csalt meg a férjem...és hogy jól szórakozik a színjátékunkon...


Akkor mi már több éve helyrehoztuk a házasságunkat,és ez szúrta a szemét.


Az biztos, hogy egy sértett, visszautasított nőnél nincs bosszúállóbb...


Én utánajárnék a helyedben.


Majd írd meg ,mi volt...

2015. márc. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Az a kérdés,hogy ha ismered a nőt,akkor miért nem beszélt inkább veled,miért levelet írt?

Azt is írod,hogy különben másokkal kedves,csak veled lenéző.

Én beszélnék vele.Csak úgy,mindenféléről,hátha előjön más is.

2015. márc. 9. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Törtentaőta valami?
2015. márc. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Történt azóta valami?
2015. márc. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!