Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint én reagálom túl?

Figyelt kérdés

A barátommnak ma van a szülinapja és egyik lány ismerőse ezt irta neki: "Nagyon nagyon boldog szülinapot Papus!ezer puszi♥"

Azt hozzátenném,hogy a lány egyszer felhívást tett szexre a barátomnak...mit csináljak?Megőrít..


2011. febr. 24. 12:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

kikezdett vele, flörtölni próbál vele.

szólj a pasidnak, hogy ne álljon vele többé szóba.

persze csak finoman.

ennyi. a csajjal nem foglalkozz.

2011. febr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Ha tett szívet melléé..és becézgeti..tuti,h volt köztük valami több mint csók....100%

És ti mióta vagytok együtt,mert ha friss a kapcsolat nem valószínű,de ha régebb óta tuti . :/

20/L.

2011. febr. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

az én barátom ugyanezt a szitut úgy reagálta le, hogy egyszerűen nem válaszolt az exnek, nekem meg elmondta, hogy biztos viszket neki, azért ír és tiszta szánalmas

és he-he ő van nyeregben, hogy hiába kapar a csaj és megnyugtatott, hogy akkor sem kellene neki, ha én nem lennék.

ezt beszéld meg te is a barátoddal, tudd meg hogy érintette ez az sms, ne mutasd, hogy téged bánt, mert akkor máshogy fog válaszolni! és az alapján eldöntheted milyen emberrel jársz te.

2011. febr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

9 hónapja vagyunk együtt,és az a durva,hogy nem az exe csak haverok...:S

de egyébként a barátom sem válaszolt neki,és mondta hogy ne aggódjak,mert neki egyrészt nem jön be sem külsőleg,sem pedig a stílusa...:)úgyhogy valamilyen szinten megnyugodtam


Köszönöm a válaszokat!

2011. febr. 26. 17:00
 5/11 anonim válasza:
de egy nő nem fog ilyeneket írni..ha nem lát esélyt rá..lécci ne légy naív 2. válaszoló voltam
2011. febr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

dehogynem.

ha másért nem, akkor csak azért hogy bekavarjon kettejük közé, amit majdnem el is ért

2011. febr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
végülis lehet..vannak ilyen kis r..bik
2011. febr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak az a baj hogy valamelyik pasi még komoly kapcsolatban is simán a szemedbe hazudik ha szorul a hurok nem szeretik ha ilyesmiről kérdezed őket. Amúgy volt pasimmal is ez volt 2 évig voltunk együtt, aztán kiderült számomra az a lány aki ilyeneket írt neki meg állandóan ölelgette meg puszilgatta mikor találkoztam hogy meg is csalt vele, meg persze nem csak vele hanem még nem tudom hánnyal. De ne ebből indulj ki én is azt javaslom beszéljétek meg valahogy legalább is próbáld meg, vagy nyírd ki a kis csajt. Persze csak viccelek. :D
2011. febr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen,egyébként folyamat kavar,buliba volt hogy írt smst barátomnak,hogy "Hol vagy már?gyere táncolni"....szánalmas..
2011. febr. 27. 11:12
 10/11 anonim ***** válasza:
De beszélj már a pasiddal hogy téged ez zavar, vagy megérti vagy nem, de mindenképp mondd el neki hogy kaparja le magáról a kis csajt. Sok sikert!
2011. márc. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!