Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szőke hajú nők, ti feladnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőke hajú nők, ti feladnátok a szőkehajúságot, ha a párotok ezt kérné tőletek?

Figyelt kérdés

Átfestetnétek a hajatokat, ha megkér rá?

Esetleg, volt aki még világosabb szőkére akarta festetni és a párja megkérte, hogy nem tegye, mert túl feltűnő?

Mit jelent ebben az esetben a férfi szempontjából, hogy "túl feltűnő", azt hogy ízléstelen, vagy nevetséges, vagy túl szexi??



2015. márc. 2. 08:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Ha eddig jó voltam neki szőkén, akkor ezután is jó leszek.

Én vigyáznék a helyedben. Először csak a hajad színe, aztán a ruháid, a barátaid, családod, a végén egyszer majd arra eszmélsz, hogy azt is megakarja szabni mikor léphetsz ki a lakásból.

2015. márc. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
En a barnakat szeretem, megis volt egy hosszu kapcsolatom egy szoke novel. Sosem kertem volna tole olyat, hogy csakis miattam fesse be barnara. A sajat testevel mindenki szabadon rendelkezik!
2015. márc. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

És erre mi a válaszotok?


Mit jelent ebben az esetben a férfi szempontjából, hogy "túl feltűnő", azt hogy ízléstelen, vagy nevetséges, vagy túl szexi??

2015. márc. 2. 08:33
 4/26 anonim ***** válasza:
88%

A Vàlasz: NEM!


Kérte màr ,de nem tettem meg.

Szőke voltam mikor megismert is és most is az vagyok.

Nàlunk tetszik a férjemnek, hogy szőke a hajam bàr egyszer kétszer próbàlkozott ,hogy mi lenne ha nem szőke lenne ,de akkor hatàrozottan vàlaszoltam neki ,hogy ez így fog maradni erről csak én döntök.

Ő pedig a hosszàról dönt, mert megkért hogy növesszem és ne vàgassam le egy darabig és én nem is vàgatom :)

A màsik kérdésre is nem a vàlaszom.

A Hajam jelenleg elég vilàgos szőke, de nem kért meg rà, hogy ne fessem ilyenre mert neki tetszik.


A "Túl feltünő" szerintem azt jelentené hogy nem tetszik neki mert az extrém és a nevetséges hatàrait súrolja ill. azon màr nagyon làtszana ha festett.

2015. márc. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
29%
A karcsú testalkatom már feladtam:( a hajam marad szőke:)
2015. márc. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%

Egyértelműen nem. Ha tetszettem neki szőkén, mikor megismert, akkor később se akarjon megváltoztatni.

Viszont én szőke voltam, mikor megismert a férjem, aztán lettem vörös, majd most fekete, de ezeket a változtatásokat már megbeszéltem vele, egyrészt, mert elég feltűnő változás, másrészt, mert szőkén ismert meg, úgy tetszettem neki, szerettem volna, ha továbbra is bejön neki a külsőm. Szerencsére nem volt baja a változásokkal, sőt :)

A túl feltűnőt én ebben a helyzetben vagy túl szexinek értelmezném, aminek nem örülne, vagy pedig szerinte az már közönséges. A te párodat te ismered.

2015. márc. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
95%

Én már voltam szőke, barna. Bár nem a barátom kérésére, hanem mert én szeretem pár évenként váltogatni. Neki szerencsére mindegyik tetszik. Illetve azt szokta mondani, hogy én tetszem neki, tök mindegy, hogy milyen színű a hajam.

Én biztosan nem változtatnám meg a színét drasztikusan, ha én nem szeretném. Fogadjon el úgy, ahogy vagy. Ez alól kivétel, ha csúnya sárga, vagy fehér k_urvás, közönséges hajad van.

2015. márc. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen mindegy, hogy milyen a hajam, azért, mert a pertnernek egyszerre problémája van emiatt, semmi esetre sem változtatnék.


Az én hajam az én magánügyem (éppenúgy, ahogy egyéb tulajdonságaim), vagy elfogad úgy, ahogy vagyok, vagy nincs jövöje a kapcsolatunknak.


Ugyanis ahogy elkezdi követelni, hoyg változtassak magamon, és engednék, attól kezdve nincs megállás, megszüntetné a személyiségemet és átalakítana valakivé, aki nem én vagyok.

2015. márc. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%

"Ez alól kivétel, ha csúnya sárga, vagy fehér k_urvás, közönséges hajad van"


Ez se kivétel, ha úgy ismerte meg.


Hogy mit jelent ebben az esetben a "túl feltűnő"? Legvalószínűbb esetben azt, hogy ki akar sajátítani, úgy gondolja, hogy innentől csak az "ő joga" téged megbámulni.

2015. márc. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Nem, csakis akkor, ha a saját akaratom is az lenne, ki akarnék próbálni egy másik színt. Ha az én ízlésemmel, akaratommal ellenkezne amit ő szeretne, nem tennék eleget a kérésének. Amíg a hajam az én fejemen van, én viselem, addig én döntök a színéről is, és a frizurámról is, hogy milyet viselek.
2015. márc. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!