Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szőke hajú nők, ti feladnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőke hajú nők, ti feladnátok a szőkehajúságot, ha a párotok ezt kérné tőletek?

Figyelt kérdés

Átfestetnétek a hajatokat, ha megkér rá?

Esetleg, volt aki még világosabb szőkére akarta festetni és a párja megkérte, hogy nem tegye, mert túl feltűnő?

Mit jelent ebben az esetben a férfi szempontjából, hogy "túl feltűnő", azt hogy ízléstelen, vagy nevetséges, vagy túl szexi??



2015. márc. 2. 08:11
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Olyan férfival vagyok aki szőkén szeret. Amúgy meg azért nem festem a hajam mert nem tesz jót neki. Olyan vagyok amilyen és kész.


Fiatal koromban kipróbáltam a barnát egyszer, de öregített is, és egyszerűen kidobta a hajam a színt 2-3 mosás után. Pedig festék volt, nem színező. Akkor még nem ismertük egymást. De többet nem is festettem be a hajam. Csak egy kísérlet volt.


Az én férjem nem kérne ilyet. Alapból utálja a festett hajat. Semmi olyat nem szeret ami mű egy nőn (műköröm, mű szempilla, festett haj, szilikon) a túl sok sminket se szereti. Én meg nem is használok sokat.


A túl feltűnő jelentheti azt, hogy nevetségesen néz ki, vagy több férfi tekintetét vonzaná esetleg.

2015. márc. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
52%

Bár én nem vagyok szőke, de szerintem a kérdés szempontjából mindegy. Vörös hajam van és a párom kedvéért nem festeném át másmilyenre. bár az árnyalatról meg szoktam kérdezni, ha épp nem a szokásosat szeretném. Egyébként eredetileg szőke vagyok, de a rézvörös szerintem sokkal jobban áll nekem, így nem lennék újra szőke.


A túl feltűnő pedig azt jelenti szerintem, hogy a te természetes színeidhez nem passzol, túl világos hozzád, ergo k.vás.

2015. márc. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Ha magam is gondolkozom a festésen, akkor igen.

Egy ideje nem festettem, és amikor kitaláltam, hogy befestem a hajam, nem tudtam eldönteni, hogy szőke legyek vagy vörös. Szőke már voltam, tudom hogy jól áll, viszont volt is időm megunni. Vörös még nem voltam és fogalmam se volt, hogy milyen lenne és hogy szeretném-e. Viszont még nem unom.

Ezért végül a párom kérdeztem meg, így lettem vörös. Egyáltalán nem bántam meg, jó választás volt.


De ha arról lenne szó, hogy ő akarja meghatározni, hogy hogy nézzek ki, akkor biztosan nem hagynám. Sem az öltözködésem, sem a hajam. Még akkor se, ha ízléstelen vagy k*vás, amit akarok. A véleményét meghallgatom, de a döntés az enyém.

2015. márc. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
24%
Én átfesteném. Pár éve engem is megkért a párom, hogy fessem át a hajamat közép szőkéről sötét barnára, mert túl feltűnő. Átfestettem és egyúttal le is vágattam rövidre. A páromnak ez volt a kívánsága. Miért ne tenném meg Neki, ha egyszer szeretjük egymást?
2015. márc. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nekem olyan pasim volt, aki azt akarta h szőke legyek... de nekem eszem ágában sem volt... de már csak volt pasim. "Engem szeretsz, vagy valami álomképet?" - Jelenlegi párom nem szól bele, milyen a hajam.
2015. márc. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Én gyakran változtatom a hajamat, a hosszát, a színét, kb félévente teljesen máshogy nézek ki. De ezt minden ismerkedés elején elmondom, és aki úgy érzi, hogy ez neki nem fér bele, azzal nem kezdek kapcsolatot. Nem fogadok el semminemű véleményt a hajamról, nem csináltatok magammal olyat ami nem áll jól, az meg hidegen hagy, hogy neki 5 centivel hosszabb hajjal és vörösen tetszenék igazán. A saját testemmel azt csinálok amit akarok, és mivel nincs szó semmi szélsőségesről (kopasz, felnyírt, kék, zöld, stb) ami nagyon furcsa lenne, tartsa csak meg a véleményét. Semmit nem csinálnék magammal amire a másik kér, csakis azt ami nekem tetszik.

Túl feltűnő alatt meg azt értette a kedves párod, hogy biztos más pasi is megnézi majd az utcán, és ettől ő kisebbnek érzi a pötsét. Amikor egy férfi ilyet mond, azzal azt akarja sugallni hogy ha utcára mész nézz ki minél szarabbul, mert akkor nem kellesz a konkurenciának. Hagyd el, ez csak rosszabb lesz.

2015. márc. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!