Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szőke hajú nők, ti feladnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőke hajú nők, ti feladnátok a szőkehajúságot, ha a párotok ezt kérné tőletek?

Figyelt kérdés

Átfestetnétek a hajatokat, ha megkér rá?

Esetleg, volt aki még világosabb szőkére akarta festetni és a párja megkérte, hogy nem tegye, mert túl feltűnő?

Mit jelent ebben az esetben a férfi szempontjából, hogy "túl feltűnő", azt hogy ízléstelen, vagy nevetséges, vagy túl szexi??



2015. márc. 2. 08:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Én szőkésbarna vagyok amúgy is, de évek óta festetem egy még világosabb árnyalatra. Az elmúlt években már befestettem sötétbarnára, gesztenye barnára, vöröses-barnára, de mégiscsak a szőke az igazi. :) Arról sem kértem ki a párjaim véleményét amikor barnára festettem, hanem egyszercsak beállítottam barnán. :D Nem hiszem, hogy különösebben meghatna ha a vőlegényem most azt szeretné, hogy pl. fekete legyek. Csak akkor festetném be, ha engem érdekelne, hogy hogyan néznék ki úgy, nem pedig azért mert ő arra kért. A túl feltűnő esetében szerintem az extrémen platina szőkére gondol, ami azonnal kitűnik a tömegből, és már egyáltalán nem természetes.
2015. márc. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
91%
Biztos nem. Esetleg akkor ha én magam is szeretném, és tudom, hogy jól is állna. Máskülönben biztosan nem.
2015. márc. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
95%

Volt egy exem...nem veletlen ex...

Ez vt az elso h fessem be a hajam barnara..befestettem mivel kscerkodtam a gondolsttal.aztan toroljem magamat facerol..na ezt mar nem tettem meg.ne jarjak a kedvenc szorakozohelyemre,ne menjek a kivalasztott ruhamban szilveszterezni...na ez vt az utolso csepp!!!2evet vett el az eletembol...most ujra szoke vagyok es mar anyuka...multkor felvetettem h befestenem a hajamat barnara...parom mondta h a szoke szte jobb.:)

2015. márc. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
97%

Volt ilyen pasim: barna voltam amikor összejöttünk, és kb 1 hét "járás" után kiszőkíttettem a hajam. Teljesen kiakadt, hogy hogy mertem az ő megkérdezése nélkül ezt tenni. Akkor kellett volna otthagyni. Később jött, hogy ne hordjak szoknyát, magassarkút, csak farmert sportcipővel. Non-stop veszekedtünk, hogy miért kell csinosnak lennem amikor már van barátom, biztos megcsalom és hasonlók. Képtelen volt felfogni, hogy én így érzem jól magam a bőrömben. Aztán amikor odáig jutott, hogy nélküle vagy anyum nélkül ne menjek ki az utcára, akkor otthagytam a francba (1 év volt kb)

Úgyhogy vigyázz, először a hajad, aztán szép lassan minden más is baj lesz. Ha te szeretsz szőke lenni, ne változtass senki kedvéért.

2015. márc. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
51%
Szőke volt a hajam 14 éven keresztül, igy is ismert meg de mar a legelejétől kezdve mondogatta hogy szeretné ha barna lennék inkább. 4 évvel a megismerkedesünk után festettem át barnára a hajamat, már 3 éve barna és még mindig nem szoktam meg teljesen. Mondtam neki hogy visszafestetem de nem tetszik neki az ötlet, nem akarja hogy havonta fessem a hajamat és fél hogy kihullik mind a szőkitéstől :) jelenleg elmúl bennem az érzés hogy ismét szőke legyek, de ha úgy fogom érezni hogy mindenképp szeretném nem fog érdekelni a véleménye mert ez az én hajam. A legjobb barátnőm mindig mondogatja hogy ő ha gondol rám előtte mindig szőkén vagyok, neki is fura volt "elfogadni" barna hajjal. Kicsit úgy érzem hogy barna hajjal olyan szürke lettem...
2015. márc. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
70%
Kipróbálnám hogy állna a barna/fekete haj, és ha nem állna jól a barna, és nem én lennék barna hajjal, mert nem illik hozzám, akkor nem.
2015. márc. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben az esetben a "túl feltünő" = "k urvás"
2015. márc. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Nem!
2015. márc. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
94%

Volt ilyen pasim...azt mondta, hogy ha nem festem át a hajam, akkor elhagy...én hagytam el őt.

A következőnek nem volt baja a hajammal, ellenben az öltözködésemet kritizálta. Minden, amiből kilátszott a térdem, vagy a vállam, már k.u.r.v.á.s volt neki, meg jött a kinek akarom mutogatni magam szöveggel.

A tül feltűnő meg azt is jelentheti, hogy nem olvadsz bele a szürke tömegbe.

2015. márc. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

A "túl feltűnő" szerintem azt jelenti, kihívó, közönséges. Van, akinél tényleg ilyen hatása van, főleg ha hasonló stílusú öltözködés is társul hozzá.

Ha viszont a párom megismer engem egy bizonyos hajszínnel, és nem felel meg neki, akkor rövid úton megszabadulnék tőle. Nyilván évekig nem tartja magában a problémáját, szóval a kapcsolat elején történne a "kérés", és nekem olyan érzésem lenne tőle, hogy át akar formálni a saját ízlésére. Maradnék olyan színű, amilyen vagyok, ő pedig vagy elfogadja, vagy nem.

Ha a kapcsolat közben támadna olyan ingerem, hogy be akarom festeni a hajam, akkor azért meggyőzhető lennék, hogy ne tegyem. Korábbi kapcsolatomban az exem véleménye ellenére lettem vörös, de aztán jobban megszerette, mint az eredeti hajszínem. Persze előtte tiltani próbálta, amin nagyon felháborodtam. A mostani párom mellett is néha felmerül a hajfestés ötlete, de nagyon szereti az eredeti hajam. Valójában tényleg nem csúnya, csak nekem már unalmas. Az elmúlt évek alatt semmi mást nem kért tőlem, csak azt, hogy ne fessem vagy vágassam rövidre a hajam, ha egy mód van rá. Ennyit szívesen megteszek a kedvéért.

2015. márc. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!