Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Válás/szakítás után könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás/szakítás után könnyen "találtatok" új társat anyukák/apukák? Volt olyan, aki a gyerek miatt nem akart semmi komolyat?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne, hogy aki különment a gyermeke apjától/anyjától, lett-e újra szerelmes? Úgy értem, jött-e az a lila köd, az a mindent elsöprő boldogságérzet, szerelem?
2015. márc. 3. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
A fiam 2 éven belül talált. Hogy volt-e lila köd, azt nem tudom, de mindenesetre ez tárgyilagosan nézve is jobb választás. Éppen a gyerek miatt akart állandóságot, mert egy gyereknek sokkal jobb családban felnőni és nevelkedni. Most 1+3 kisfiú van együtt.
2015. márc. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én két gyerekes anyuka vagyok,miután külön mentem a férjemtől,14 után,teljesen váratlanul találkoztam a mostani férjemmel,igazi rózsaszín szemüveges,nagy-nagy szerelem még most is :D Sosem gondoltam volna,hogy még egyszer megadatik ez nekem :)
2015. márc. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát ez tök jó :)
2015. márc. 3. 13:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem anyukám 3x ment férjhez, de fogalmam nincs volt-e köd vagy nem. Neki már 2 gyereke volt mikor másodszor férjhez ment, a harmadik házasságából meg született az öcsém. Az összes férjének voltak gyerekei. Ebből kiindulva biztos nem lehetetlen.


A vőlegényem is volt már házas, gyereke is van, elmondása szerint neki korábban soha nem volt lila köd, csak most. Anyukája azt mondja, ő is így látja rajta. A kislánya is nagyon örül a házasságunknak, alig várja, hogy koszorúslány legyen :)

2015. márc. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!