Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ismertek olyan eseteket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan eseteket, amikor a volt tanár és a volt tanítvány összeházasodott? Okozott-e ez a külvilág felé problémát?

Figyelt kérdés
Nem az etikailag kifogásolható tanár-diák viszonyra gondolok, hanem arra, hogy azután kezdenek kapcsolatot, amikor már a tanár nem tanítja a diákot - és ebből lesz komoly kapcsolat, majd házasság. Így talán nincs benne semmi elítélendő, mégis lehet, hogy kifelé magyarázkodni kell, vagy egyeseknek megvan a rossz véleménye. Ilyenről tudtok?

2015. márc. 3. 11:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%
Barátnőm jött össze az osztályfőnökünkkel, még 11.ben. Nyilván akkor még csak "titokban", de tudta mindenki. Elballagtunk, rá egy évre összeházasodtak, utána egy évvel jött az első baba. Of akkor 35 volt. Persze volt belőle balhé, az emberek imádnak másokon csámcsogni és mindenen fölháborodni, de már rég lecsillapodott. Minden csoda 3 napig tart. Külsősöknek ők sose magyarázkodtak, megmondták hogy ez van, dolgozzák föl.
2015. márc. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%
Igen, a barátnőm nagynénje az osztályfőnökéhez ment hozzá. Közel 50 évig voltak házasok, a férj pár éve meghalt :(
2015. márc. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
96%
A mi városunkban is van egy pár, a tanár feleségül vette a diákját. Együtt öregedtek meg, jól megvoltak, és szerintem senkinek nem okozott problémát.
2015. márc. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%
A mi sulinkban is volt egy hasonló eset... fiatal tanár volt kb 27 éves. Miután a lány elballagott fél évre rá összejöttek majd házasság, gyerek lett belőle. Ez kb 8 éve történt, azóta is boldogok. Az emberek kicsit meglepődtek rajta, de senkinek sem volt fura vagy ilyesmi, nem mutogattak rájuk ujjal. Aranyos, szép pár, az a 9-10 év korkülönbség sem látszik közöttük.
2015. márc. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
85%

Nyilván nem mindegy, hogy egy 45 éves tanár jön össze a 15 éves diákjával, vagy egy 30 éves egyetemi tanár a 23 éves diákjával. :)


Szerintem onnantól, hogy megszűnik a tanár-diák kapcsolat, már teljesen normális kapcsolat lesz az övüké. Etikailag sem elítélendő.

2015. márc. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
74%
Közésiskolában ez még hír, a felsőoktatásban meg egyáltalán nem ritka.
2015. márc. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%
Két ilyen házasságot is ismerek. Mind a kettő akkor alakult ki amikor elballagtak az iskolából. A külvilág elfogadta és minden teljesen átlagosan alakult.
2015. márc. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
85%
EGyszer olvastam egy ilyen statisztikát, hogy nagyon sok ilyen tanár-diák viszony végződik házassággal, pedig a rossz nyelvek úgy gondolják, hogy a tanár csak fiatal szexet, a diák meg jobb jegyeket akar. Ezzel ellentétben sokszor tartósak az ilyen szerelmek, lehet azért is, mert sokáig titkolni kellett, tiltott volt, ezáltal jobban ragaszkodnak hozzá.
2015. márc. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%

Tudok ilyenről, többről is. Volt olyan is, hogy még a tanára volt, amikor összejöttek.

Pletykán kívül nem hiszem, hogy okoz mást :)

2015. márc. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
86%

NAgyon minimálisan kapcsolódik, főleg mert házasság sem lett belőle, csak kapcsolat.


Az egyetemen volt egy óra amire nem jártam be, mert ütközött egy másik tárggyal. ZH előtti nap elmentem bulizni, ahol összejöttem egy sráccal, nem terveztünk semmit, tipikus egyéjszakás kalandnak indult, csak a másik keresztnevét tudtuk semmi többet. Reggel kicsit sajnáltam, hogy ennyi volt.


Másnap mikor álltunk sorba az előadó előtt ZH-hoz, név szerint kellett bemenni, hogy ültessenek minket és ellenőrízzék az igazolványokat. Kiderült, hogy az előző esti srác a tanár...


Ő így megtudta a nevem (mondjuk én is az övét, mert azt tudtam, hogy, hogy hívják a tanárt...) és megkeresett még aznap. Össze is jöttünk, körülbelül fél évig voltunk együtt.


Mi addig nem vertük nagy dobra, hogy együtt vagyunk ameddig vége nem lett a félévnek. Ő elmondta a tanszékvezetőnek és vizsgán figyeltek rá, hogy ne hozzá kerüljek a vizsgán.


Köztünk a korkülönbség sem volt túl nagy. Én 21 éves voltam, ő 29. Páran megszóltak minket, meg jött a nagy pletyka, hogy csak miatta kaptam jó jegyet.

2015. márc. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!