Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ismertek olyan eseteket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan eseteket, amikor a volt tanár és a volt tanítvány összeházasodott? Okozott-e ez a külvilág felé problémát?

Figyelt kérdés
Nem az etikailag kifogásolható tanár-diák viszonyra gondolok, hanem arra, hogy azután kezdenek kapcsolatot, amikor már a tanár nem tanítja a diákot - és ebből lesz komoly kapcsolat, majd házasság. Így talán nincs benne semmi elítélendő, mégis lehet, hogy kifelé magyarázkodni kell, vagy egyeseknek megvan a rossz véleménye. Ilyenről tudtok?

2015. márc. 3. 11:55
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
96%

Egy ilyet ismerek. Nem vagyok annyira otthon az életükben, de amikorról még tudok, akkor boldog házasságban éltek. Nyilván a pletyka megvolt, főleg a rosszindulatúbb emberek részéről - a lányok a diáklányt b.tatták később, mert irigyek voltak a szépségére, és kitalálták, hogy biztos a jó jegyekért csinálta (nyilván, ha 5-6 évvel érettségi után is együtt maradtak), a srácok egy részét meg az irritálta, hogy vágatják maguknak a trendi frizurát, gyúrnak, mittudomén, erre a jó csaj meg a '30-as évei végén járó, közvélemény szerint nem igazán jó pasi tanárt választotta helyettük. Mondjuk meg tudom érteni a lányt, a tanár nagyon művelt és humoros volt.

A többség, a normálisabbak meg csak örültek, hogy boldogok együtt.

2015. márc. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk a fősulin volt egy tanár, aki arról volt hírhedt, hogy megvolt neki az összes csaj, aki megállt neki. Két éve megházasodott, de egy vele egykorú nőt vette el. Biztos megunta a huszonéveseket :D
2015. márc. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
94%

2 különböző suliban is jártam tanárnőimmel,de házasság nem lett,csak a 2.-kal együtt éltünk 3 évig.

A sulinkból viszont az egyik srác elvette a tanárnőjét akivel utolsó évben jöttek össze. Van 2 gyerekük és már kb.6-7 éve együtt vannak.

2015. márc. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
90%

igen, viszont nem gimnáziumban, hanem főiskolán, és a két fél között nem volt jelentősebb korkülönbség.

A külvilágnak pedig minden problémát okoz, ha nem, akkor pedig kreálnak valami pletykát, amin lehet csámcsogni, nem tud ez miért számít.

Az említett párkapcsolatban a 2 fél családja teljes mértékben elfogadta a dolgot, a 2 ember szeretik egymást azóta is, így nem hiszem hogy foglalkozni kéne rajtuk kívül ki mit mond, gondol, pletykál, stb...

Nem igényel magyarázatot a párkapcsoltuk, annyival ki lehet elégíteni egy mindent tudni akaró kíváncsiskodót, hogy férfi és nő vagyunk, szeretjük egymást, a többi nem rád tartozik.

2015. márc. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Én a személyes környezetemből nem tudok ilyet, csak egyszer hallottam, hogy egy közeli gimiben volt egy német lektor, aki összejött az egyik diákkal. Nagyon szerelmes volt belé, már odáig "fajult", hogy el is árulta, hogy márpedig ő nem fog titkolózni, mert végre megtalálta az igazit. Erre kirúgták mindkettőt. Azóta nem tudom, mi van velük.


Mondjuk, Kérdező, engem az is érdekelne, hogy hány éves volt a tanár és mielőtt összejött a (volt) diákkal, volt-e felesége/párja/családja, ha ezt a kérdést felteszed.:)

2015. márc. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Ja, meg olyanról is hallottam persze, amikor csak a szexről szólt a dolog, de ezt (meg az előzőt is) mind pletyka szinten, szóval én nem ismertem az adott személyeket. Így nem tudom biztosan, hogy miben mennyi igazság van, de valami biztos.

#25 voltam

21/L

2015. márc. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
91%

Jelen. Ballagás előtt 1 hónappal jöttünk össze, szóbeli érettségi reggelén konkrétan együtt keltünk. Írásbeli érettségimet átnézte az igazgató helyettes is, hogy ne lehessen baj belőle, de mindent rendben talált.

3 éve vagyunk együtt, most lesz az esküvőnk. 10 év van köztünk.

Pletykák voltak, de magyarázkodni senkinek nem kellett. Igazgatóhelyettes kapcsolat eleje óta tudott mindenről, annyit kért, hogy ne mutatkozzunk együtt, ezért párom lakásán találkozgattunk.

2015. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

A saját történetemet már megírtam: "Ha férjhez megyek az egykori (középiskolai) tanítványomhoz - hagyjam ott a tanítást?" című kérdésben. 35 éves koromban jöttem össze az akkor 25 éves, egykori tanítványommal - akivel természetesen a tanár-diák kapcsolat ideje alatt nem volt semmi. Nyilvánvalóan sokkal, sokkal kevesebb a volt tanárnő - volt diák házasság, hiszen eleve kevesebb az idősebb nő - fiatalabb férfi kapcsolat. Ez a hozzászólásokból is nyilvánvaló. Szerettem volna sokáig találni egy hasonló párt, csak hogy hallgassam meg az ő történetüket, eddig csak külföldi párt találtam, ezt már lassan fel is adtam. Kár, pedig jó lett volna beszélgetni.


A mi esetünkben nyáron volt a házasság, és most vagyok a terhességnek lassan a végén.

2015. márc. 3. 21:47
 29/29 anonim ***** válasza:
Az egyik tanárnőm férje a volt diákja. Már nagyon rég lehetett mikor összeházasodtak, 2 lányuk van.
2015. márc. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!