Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nálad válóok lenne, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálad válóok lenne, ha a házastársad meghízna?

Figyelt kérdés
Nem saját magam miatt kérdezem (egyedülálló vagyok és átlagos testalkatú), hanem tényleg konkrétan a TI válaszaitok érdekelnek. Nem általánosságban, hanem a konkrét, meglevő házastársatokkal. Elválnál tőle, ha kövérebb lenne?
2015. márc. 3. 13:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

A konkrét, meglévő házastársam esetében irreális a kérdés. Náluk mindenki inkább sovány, még az ágyhoz kötött nagyapja is! Nem tudom elképzelni kövéren.

De egy szintig még örülnék is neki, férfi létére 50-55 kiló, könnyebb nálam, és mivel csupa izom, még ebből is letagadhatna. Szeretne legalább 60 fölé menni, de az se megy neki :D


Általánosságban nem tudom, mit tennék. Én is híztam már meg, egy darabig elvoltam vele, aztán összeszedtem magam és nekiálltam lefogyni. Nem hinném, hogy a súlya miatt elválnék bárkitől is, hiszen az változhat. Esetleg ha a hozzáállása olyan, amit nem tudok elfogadni, pl. folyamatosan a szőnyeg alá söpri a problémát, kifogásokat keres, meg se próbálja. De ezekben az esetekben sem a súly lenne az igazi probléma.

2015. márc. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
44%

Én notórius jojózó vagyok, vagyis 2-3 évente van kb 10-13 kg-s súlyingadozásom (62-75kg közt), de férjem sosem szólt érte. Eleve a gömbölyűbb lányokat szereti. Legutóbb megkérdeztem, mégis mi lenne az a súly aminél már rám szólna, hogy túlzás. Azt mondta, hogy nem a súlyom számít, nincs határ, csak azt nem szeretné, hogy eligénytelenedjek.

Én úgy látom a környezetemben, hogy a férfiaknak valóban nem számít +10-20 vagy akár 30 kg, míg a nő nő marad. De ez csak az én tapasztalatom.

2015. márc. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
87%

Az én férjem sosem volt egy gazellaalkat, de mostanában felszedett pár újabb kilót.

Eddig nem szóltam érte (bár furcsa pár vagyunk, ugyanis én meg sportolok :D) de éppen a napokban kezdtem zaklatni, hogy mozduljon meg. Nem magam miatt, hanem az ő egészségéért.

Nyilván nem mindegy hogy ki miért hízik, ő egyértelműen azért, mert egész nap ül. Jó úton halad az anyja állapota felé, aki 50 évesen ugyanezen okból már fel se bír kelni, ezerféle betegsége van, érdekes mód a legtöbb a lábak irányában mutatkozik meg.

Ha hosszú távon nem változik a dolog, bár válást emiatt nem fontolgatok, azért erősen ronthat a kapcsolatunkon.

Ha már én adok az egészségemre, talán jogos elvárás hogy ha nem is karcsú és izmos, de legalább egy kicsit fitt legyen a párom is. 24/N

2015. márc. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
50%
Nem, de mindketten egy életre választottunk társat, nem a következő 5-10-20 évre, szóval látni akarnám, hogy utánajár az okának, és segíteném abban, hogy ismét formába kerüljön. De mi ilyen egészséges-életmód-mániások vagyunk, és kölcsönösen elvárjuk egymástól ezt oda-vissza. Ő is segített amúgy nekem, mikor rajtam volt felesleg, és mielőtt összeházasodtunk megbeszéltük, hogy nincs pia, cigi, meg egészségtelen életmód, legalábbis az idő nagy részében, néha lehet lazítani. Mi ketten egyetértünk ebben, és ez nekünk jó így. Ha meghízom, nem fogok csodálkozni, hogy miért nem kíván, hanem elmegyek úszni, és süti helyett gyümölcsöt eszem.
2015. márc. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
76%

Nem. Alapból nem vonzóak számomra a vékony nők. De attól még nem abba szerettem bele hogy hány kiló a feleségem, hanem belé, azért milyen ember... és ezen nem változtat semmi.


Én híztam amióta együtt vagyunk, és ugyanúgy imád. Bár az ő hibája, finomakat főz:)

2015. márc. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
67%

Ha a szexuális életünkre nem nyomná rá a bélyegét, akkor nem. De ez attól függ.


Párom hízott 5 kilót mióta ismerem, de ez pl nem zavar, mert belefér a normális kinézetébe. Még 5-ért már szólnék neki, mert az már az egészséges fölött lenne neki...


De nem fog, mivel mind a ketten olyan sportot űzünk, ahol a kilók nagyon fontos szerepet játszanak :D Most jön a nyár, a versenyszezonig neki is nekem is le kell adni azt a 2-3 kilót, amit felszedtünk téli tartaléknak :D :D


Én nem válnék el plusz 10 kiló miatt pusztán, de ha emiatt nem kívánnám vele a szexet és megritkulnának az alkalmak, az azért necces hosszú távon. Persze ezt nem tudhatom,. lehet, hogy plusz tíz kilóval is ugyanúgy kívánnám :)


Tudom, hogy őt nem zavarná, ha felszednék 10 kilót, mert szereti a gömbölyűbb lányokat, és szerinte én amúgy is túl sovány vagyok :D De mondtam neki, ha nem akarja, hogy kitegyenek a csapatból, jobb, ha nem etet.

2015. márc. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Eszembe se jutna. A férjemet szeretem, nem a kilói számát.
2015. márc. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
62%

Ha a saját lustaságából, nemtörődömségéből, igénytelenségéből akkor egy idő után igen.


Ha betegség következtében, akkor természetesen nem.


Egyébként mi mindketten kifejezetten inkább vékony alkatúak vagyunk és szeretünk sportolni. Ezért is zavarna, ha elhanyagolná magát, mert az számomra azt jelentené, hogy ő maga is megváltozott. Nekem fontos az aktív élet, imádok túrázni, kimozdulni, biciklizni, egy lusta, túlsúlyos emberrel nem csak az a baj, hogy szexuálisan nem érdekel egyáltalán illetve hogy a saját egészségére is nagyon káros, hanem az, hogy nem lehet vele mit kezdeni, mert nem akar megmozdulni.

2015. márc. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom elképzelni. Ha egészségügyi okai lennének, akkor orvoshoz fordulnánk, ha meg hirtelen durván nassolni és punnyadni kezdene, akkor komoly lelki bajok állnának a háttérben (mivel ismerem, alapból messze nem ilyen), és ez esetben mennénk a pszichológushoz, és magam is mindent megtennék, hogy segítsek neki ebből kilábalni.
2015. márc. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
78%
A férjem 40 kilóval nehezebb, mint amikor megismerkedtünk. És? IMÁDOM!! A pocakjával együtt!!
2015. márc. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!