Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házasok mindent megosztanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasok mindent megosztanak egymással?

Figyelt kérdés

Gondolok itt infora, jelszóra, vagyonra...stb.

Pl. sms-e jön az egyiknek és a másikkal tudatni kell, hogy ki az és mit akar? Vagy e-mail jelszót,bank jelszót egymásra bíznak? Beszámolnak mindenről?

Az hogy egy háztartásban mindent közösen használnak egyértelmű, de rögtön "ami az enyém az a tied is?" Az ember hosszútávratervez ha házasságot köt, de mivel sok a válás a törvény is védi a feleket. Nem véletlenül 5év után közös minden, ezért kérdezem. Meg, hogy másoknál mennyire működik a bizalom,beavatás... mert akinél külön számla van, az nem véletlenül van külön és ettőlmég nem rossz házasok,csak szerintem nem kell fürkészni egymás megtakarítását, mert inkább az a fura.



2015. márc. 5. 08:28
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
hát én 1-2 titkot biztos megtartanék magamnak
2015. márc. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Én bevallom, mindig rákérdezek, hogy ki volt, minden rendben-e, mert sokszor még azt is elfelejti mondani, hogy apukámmal beszélt, hogy mikor megyünk. Tudom a pin kódját, ő is az enyémet, de ritkán használjuk egymás kártyáját. Neki nincs fb-ja, az enyémbe bármikor beléphet, meg is jegyzi a jelszót a rendszer, mert ott szokott játszani. Azt gondolom, ha nincs titkolni való, akkor miért ne nézhetne bele bármibe.
2015. márc. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Ezek nagyon jól hangzanak, mert működik a bizalom.De kérdem én, miért akar az egyik fél belépni a másik gmailjébe???

Én azért nem adnám meg az enyém jelszavát, mert semmit nem törölgettem ki, 5-6-7 éves levelek is vannak benne, korábbi partnerrel,vagy barátnővel... ez nem tartozik rá és szerintem visszaélne vele. Semmi oka belépni amúgy, mert a saját fiókjából is írhat levelet valakinek, de van közös email cím is. És ő se adja meg a gmailes jelszavát magától, én meg nem kérem, mert nem érdekel. Mit kezdjek vele...?

2015. márc. 5. 09:27
 14/28 anonim ***** válasza:
Az a kapcsolat egyszerűen HALOTT, ahol nincs bizalom...
2015. márc. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
van, hogy belép, mert pl egy foglalást onnan intézünk, valamit ki kell nyomtatni és az ő mailje közt van, de nem olvasgatom vissza, hogy kinek mit írogat
2015. márc. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Nálunk is minden közös az első perctől kezdve mióta összeköltöztünk. Tudjuk egymás jelszavait, pinkódokat. Általában együtt vesszünk le pénzt, igazából én vagyok az aki nagyrészt megjegyzi a jelszavakat, pinkódokat. A gépen megjegyeztettem a belépő jelszavakat, én nem titkolok semmit lépjen be. Ha akarja felőlem el is olvashat akármit. De igazából a férjem nem egy kutakodó valaki.

Én egyébként kérdező nem értelek, minek megtartani ezer éves leveleket az extől? Akkor nem léptél túl rajta? Szerintem neked fontos ez a dolog ha itt is megemlíted. Én ilyeneket már nem tartok számon, nem érdekel.

Nem tudom de mi a férjemmel az az "összenövős" kategória vagyunk. Nagyon szeretünk együtt lenni, nem titkolózunk, főleg nem pénzügyekben, jelszavakban. És jól működik így a kapcsolatunk, 10 év után is.

2015. márc. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, akkor egyszerűen mondd el neki az igazat. Mondd meg, hogy vannak olyan levelek, üzenetek a fiókodban ami nem rá tartozik, mert régi levelezések. Bár én annak a híve vagyok, hogy ha valakinek új kapcsolata lesz, akkor a múltat le kell zárni mindennel együtt. Én mindig töröltem ilyenkor mindenféle üzenetet, sms-t, mert a jövőre koncentrálok, és nem szertnék a múlt dolgain nosztalgiázni. Ezt elvártam a vőlegényemtől is, hogy ne beszélgessünk akkor exekkel, meg őrizgessünk 5 éves leveleket, mert nekem ez olyan, mintha nem tudná elengedni ezeket az emlékeket. Szerencsére ő is így gondolta. Bár gyanítom a párod nem örülne ennek ha kiderülne, hogy mit tárolsz az e-mail fiókodban. De ez is hozzátartoik az őszinteséghez, bizalomhoz. Aztán vagy elfogadja, vagy nem.
2015. márc. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

En tudom az asszony kodjait, be tudok lepni a levelezesebe meg a facebookjaba, de nem szoktam, ennek pusztan technikai okai vannak, en kezelem a gepeket, ha van valami gond. En is elmondtam mar neki az en jelszavaimat, de nem erdekli, nem is birja megjegyezni.


De ttol fuggetlenul: ha valaki el akar tiktolni valamit az siman meg tudja tenni. Meddig tart egy gmail-cimet regisztralni, amirol a masik nem is tud?


Az en penzem-te penzed nalunk nem ertelmezheto, hazassag ota egy szamlank van, arra megy mindkettonk fizetese es ahhoz vannak kartyaink.

2015. márc. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Nálunk minden közös,nem volt gond eddig sosem belőle.


Kérdező,ha úgy gondolod,hogy a párod visszaélne,a régi leveleiddel,az azt jelenti,hogy nem bízol benne.Nincs meg a bizalom.Így meg azért nem tudom,mennyire lehet jó ez a kapcsolat.

2015. márc. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Mivel a munkája sok telefonálással jár, én már konkrétan szelektív süketséget fejlesztettem ki, ha telefonál.

Ha engem is érint a hívás (magánjellegű), akkor úgyis elmondja. Telefonját csak akkor veszem fel, ha olyan hívja, akivel nekem is szorosabb a kapcsolatom (én szüleim, lánya, anyja), aztán nálam hagynak üzenetet.


Egyetlen egyszer túrtam bele a telefonjába, amikor meglepetésbulit szerveztem neki, de a haverjainak nem volt meg a száma. A kontaktlistából kiírtam néhányat, aztán végighívogattam őket a szervezés részleteivel. De máshová akkor sem néztem bele, mert nem tartom etikusnak és megbízom benne.


Bankkártyák közkézen forognak, mert két közös számlánk van. Ha ugyanahhoz a számlához tartozó kártyámat nem találom, akkor előveszem az övét és azt használom - de fordítva is igaz.

Facebookra szerintem soha nem léptünk be egymáséba, annyira nem fontos egyikünknek sem. Én chatelni szoktam barátokkal, ő meg inkább online játékokkal játszik.


Zsebbe, táskába egyikünk se túr szívesen, még kérésre sem. Ha megkérem, hogy valamit vegyen ki a táskámból, általában megjelenik az egész táskával és a kezembe nyomja, hogy keressem meg én, ő nem nyúl bele. Zsebbe csak a szennyesben talált ruhákba szoktam belenyúlni, mert korábban mostam már ki forgalmit és pénzt...

2015. márc. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!