Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Véletlenül hívott a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlenül hívott a férjem, hogy "kézcsók drága kislány, hogy vagy édesem? " . Beleszóltam és meglepődött? Kit akart hívni?

Figyelt kérdés

Férjem most hívott fel teljesen véletlenül azon a telenomon, amin nem szokott, mert nem az a családbarátos.

De a lényeg az, hogy felvettem és elkezdte, hogy "kézcsók drága kislány, hogy vagy édesem?" ... beleszóltam és meglepődve visszaszólt, hogy te vagy? Mondtam, hogy nem ő, hanem én, mert teljesen egyértelmű volt, hogy nem engem akart hívni.

Erre meglepődve visszaszol, hogy te vagy, ó ne haragudj!!!

Visszakérdeztem, hogy kit akart hívni erre nem kaptam választ...

Most mit lépjek??? Ti mit tennétek???



2013. júl. 11. 14:02
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
98%
Hát ez ciki. Most vagy csak jópofizni akart egy csajjal, vagy elég durván lebukott.:D
2013. júl. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem csúnyán lebukott.
2013. júl. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
97%

Hát most na! Ennyi, ezt bebukta, te meg megtudtad, hogy csapja a szelet valakinek.

A szeretőjét akarta hívni valszeg,, ennyi.

2013. júl. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Igen, de miért nem mondja meg, hogy kit akart hívni???
2013. júl. 11. 14:07
 5/32 anonim ***** válasza:
98%
Most mondja azt, hogy a barátnőjét? Kapd el a golyóit ha hazamegy, bár ezek után szerintem laposkúszásban fog feléd közelíteni.
2013. júl. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
98%
Mert csak nem fogja elárulni a szeretője nevét... :S
2013. júl. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
98%
ez sajnos egyértelmű lebukás...innentől kezdve neked kell eldönteni,hogy tudod-e et tolerálni vagy sem...Arra készülj,hogy tagadni fog és nem fogja elárulni soha ,hogy ki a másik...ez a szeretősdi első sabálya!
2013. júl. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
97%

miért? szerinte azt kellett volna mondani, hogy jaj bocsika, de a Marit akartam hívni...

Láttál már olyan embert, aki elsőre minden tagadás nélkül bevallotta, hogy megcsalta a másikat? Én még nem...

2013. júl. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
90%

Bocsánat, hogy ezt mondom, de ha a pasim ilyen dumát mondana nekem, hogy "kézcsók drága kislány, hogy vagy édesem" nálam már az is kiverné a biztosítékot. Ha meg még másnak is szánja...

Nekem az egész stílus kicsit lekezelő és nyálas, ilyen pasitől menekülnék.. főleg ha kiderülne, hogy másoknak is mond ilyeneket.

2013. júl. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
97%
Mit mondjon, nem egyértelmű?
2013. júl. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!