Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennétek? A férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? A férjem véletlenül megütött.

Figyelt kérdés

A ezőtörténet az, hogy néhány hónapja új főnöke van, aki egy szaralak. Amióta kinevezték a férjem egyre feszültebb, frusztráltabb, keveset és nyugtalanul. Gyakran beszél is, csapkod...

Megpróbált másik műszakba átmenni, te tegnap megint visszadobták a kérelmét.

Éjjel, mikor szoptattam, nekiállt álmában halandzsázni, és ide-oda forgolódni az ágyban.

Letettem a picit, odamentem hozzá, és egy picit megráztam (ez eddig kizökkentette), de most hirtelen felült és ököllel arcon vágott, én meg átestem a kisasztalon.

Akkor még nem is éreztem a fájdalmat, ijedtemben rákiáltottam, és akkor látszott hogy kezd magához térni, (először az ágyon keresett) egészen addig mintha nem is tudott volna magáról.

Még nem látta, hogy hogy nézek ki.

Az eszem tudja, hogy nem direkt csinálta, mégis görcsbe rándul a gyomrom arra a gondolatra, hogy pár óra múlva itthon lesz.


2015. márc. 6. 12:30
1 2 3 4 5
 11/43 Költőnő? ***** válasza:
21%
legalább megbeszéltétek mikor magához tért?
2015. márc. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
98%

10-es: nem tudsz szöveget értelmezni vagy mi van?


A kérdezö férje ALUDT, ÁLMÁBAN ütötte meg a feleséget!!!!!

2015. márc. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
98%
Nem venném a szívemre, de a férjed nagyon ki lehet borulva, ha ezt csinálta. Inkább azon aggódj, hogy a stressztől nehogy valami baja legyen.
2015. márc. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:

Nem beszéltünk.

Amúgy bocsánat, hülyén fogalmaztam meg (engem is kikészít a nem-alvás).

Ő lesz rosszul ha majd meglát.

Az egész szemalatti rész belilult, ráadásul ráestem a vállamra, és nem tudom derékszögnél magasabbra emelni, a kislányomat is csak fájdalmak közt tudom megtartani.

Ha meglát, magábafordul még jobban.

2015. márc. 6. 12:52
 15/43 anonim ***** válasza:
87%

Én a múltkor álmomban futottam, és szétrugdostam szegény párom, mire fel tudott kelteni. Kék-zöld lett a lába reggelre. Persze rémesen sajnáltam, ő meg nagyon röhögött. Gondolhatod, hogy nem akartam megrugdosni a párom, és ébren sosem bántanám.

Ugyanez történt nálatok is. Túlspilázod.

2015. márc. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
84%
Tudod, hogy problémái vannak. Azt is tudod, hogy azért alszik nyugtalanul. Mivel nem tudja kiadni magából a dolgot, nyilván nem száll nyiltan szembe a főnökèvel, álmában dolgozza fel és él meg helyzeteket. Nem kell ilyenkor megzavarni, mert neki ez jó, ìgy tud csak megkönnyebbülni. Az a pofon nem neked szólt, ezt is tudhatnád.
2015. márc. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
98%

Mit tennék?

Leginkább semmit.

Mégis milyen opciókon gondolkodsz? (őszintén remélem, hogy nem valamilyen bosszún vagy feljelentésen...)


Beszélgessetek sokat, ennyi a titok.


Egyébként nekem egyszer volt olyan, hogy hajnalban én már ébren voltam, mozgolódtam, keltegettem a férjemet (nem ráztam vagy ijesztettem meg!), erre fordult egyet ő is meg én is és bizony a könyökével akkora monoklit csinált, hogy nem győztem pár napig magyarázkodni meg alapozózni :)


Van ilyen, emberi dolog, a kisfiammal is már fejeltük le egymást véletlenül- ezek apró balesetek vagy figyelmetlenségek.

2015. márc. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
83%
A férjed, ha ébren is volt még álmába volt, amolyan "alfa" állapotban, ahogy írtad is később tért valóban magához, szerintem nem tennék semmit emiatt, viszont beszélgetnék vele, vmit a munkahelyi gondokkal tenni kell, mert láthatóan kikészül a férjed, lehet jobb lenne, ha megpróbálna munkahelyet váltani - ha erre mód van -. Érthető az is, hogy félsz, de erősen kétlem, hogy valaha újra megütne éber állapotban is. De azért ezt is megosztanám a párommal, hogy attól az esettől megijedtem és kicsit nehezebben dolgozom fel, de hozzá tenné, hogy nem azért, mert őt vádolom. Lehet megerősítene téged abban, hogy többé nem fordul elő. Viszont legközelebb te is óvatosabb lehetnél, inkább hagyd forgolódni. Egyébként álmomba nő létemre én is ütöttem meg már a páromat, sőt bele is rúgtam akkorát, hogy leesett az ágyról. :D Mi csak nevettünk rajta. :D Párom is mesélte, hogy félig kicsit fenn voltam, rám szólt, vmit morogtam neki hülyeséget még mellé és ájultam vissza aludni. :D
2015. márc. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki, hogy nem haragszol rá, tudod, hogy nem szánt szándékkal tette, és hogy szereted őt. Mellette állsz, ebben a sz*r helyzetben is. Esetleg ajánld fel, hogy nézzetek másik munka után, ha ennyire kikészíti a párodat a főnöke...

Nálunk is volt ilyen, mikor édesanyám nagyon beteg lett, folyton hadonásztam álmomban, rugdostam, stb. Egyszer be is vertem egyet a páromnak álmomban, neki is lett egy monoklija.

Egyáltalán nem haragudott, hiszen tudta, hogy sosem ütöttem volna meg szánt szándékkal, de az sokat segített, hogy mellettem állt a nehéz időszakban.

2015. márc. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
94%

Ó, hány ilyen véletlen sérülésem volt nekem is. Egyszer felső polcról akart levenni valamit, én mögé sétáltam, de nem hallotta. Ahogy megfordult, könyökkel szemen vert.


Máskor gokartnal kipördült és belém csapódott. Nekem az öv szétégette a nyakamat, ő elharapta a nyelvét.


De olyan is volt, hogy álmában úgy megszorította a karomat, hogy reggel is látszott a nyoma. Semmire sem emlékezett.


Vagy a hűtőben pakolt guggolva, én felette átnyúlva kivettem valamit a szekrényből és nyitva hagytam az ajtót. Felállt, megfordult, arccal bele az ajtóba.


A legszebb mégis az volt, amikor a szemhéjamat tetováltattam és kértem, hogy kísérjen haza, mert nem látok ki a szemem helyén levő résen. Álltunk az ajtó előtt, kereste a kulcsot, amikor megérkezett a szomszéd. Rám nézett (bucira dagadt, kékülő szemek), dühösen a férjemre, majd sajnálkozva rám. A férjemnek azóta se köszön :)

2015. márc. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!