Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti mit tennétek? A férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek? A férjem véletlenül megütött.

Figyelt kérdés

A ezőtörténet az, hogy néhány hónapja új főnöke van, aki egy szaralak. Amióta kinevezték a férjem egyre feszültebb, frusztráltabb, keveset és nyugtalanul. Gyakran beszél is, csapkod...

Megpróbált másik műszakba átmenni, te tegnap megint visszadobták a kérelmét.

Éjjel, mikor szoptattam, nekiállt álmában halandzsázni, és ide-oda forgolódni az ágyban.

Letettem a picit, odamentem hozzá, és egy picit megráztam (ez eddig kizökkentette), de most hirtelen felült és ököllel arcon vágott, én meg átestem a kisasztalon.

Akkor még nem is éreztem a fájdalmat, ijedtemben rákiáltottam, és akkor látszott hogy kezd magához térni, (először az ágyon keresett) egészen addig mintha nem is tudott volna magáról.

Még nem látta, hogy hogy nézek ki.

Az eszem tudja, hogy nem direkt csinálta, mégis görcsbe rándul a gyomrom arra a gondolatra, hogy pár óra múlva itthon lesz.


2015. márc. 6. 12:30
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
0%
Azért pszichológus nem ártana. Ha éjjel álmatlan, hadonaszik, felalomban ököllel megut téged, az nem jó. Nem válnék, nem haragudnek rá, de nem is bagatellizalnam úgy el, mint az eddigi válaszolok. (ugyanis nem szimplán hadonaszas közben megcsapott, hanem utott, ököllel, az azért nem ugyanaz) Ez komoly dolog!
2015. márc. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, nehogy már ettől félj...


Most érted, ha mögé osonsz, ő meg nem hall meg és véletlen beléd rúg, meglök, akkor már az bántalmazás lenne neked? A párom egyszer véletlen rátérdelt az ágyban a lábamra, bekékült, fájt, de hát nem direkt volt, elnézést kért, ennyi. Baleset. Ismerős szó? Ez pedig baleset volt, ami történt. Engem elkezdene rázni valaki álmomban, lehet én is ütnék-rúgnék, pedig életemben nem bántottam senkit és nem is tenném.


Az baj, hogy ennyire nagy nyomást helyeznek rá, de legalább egy életre megtanultad, hogy NEM rázunk senkit álmában. Egy embert úgy ébresztünk fel, hogy a lehető legfinomabb átmenetet élje át. Tehát halkan mondogatjuk a nevét, simogatjuk a karját, lábát. A gyerekedet is így szoktad ébreszteni, nem? Nem pedig izomból megrázod.


Szóval gyere ki szépen a megütött nő pózából, mert azt nem rád szabták, hanem azokra, akiket lelki és testi értelemben terrorizál a párjuk. A férjednek köze sincs egy bántalmazóhoz.

2015. márc. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

Rám a párom rendszeresen rámkönyököl mikor forgolódik, én meg akkor reflexből odébbrúgom :D Reggel meg nevetünk rajta aztán annyi, nem direkt csinálta. Mi viccből birkózni ébren is szoktunk, akkor is van hogy véletlenül kicsit erősebben üt/szorít egyikünk és fáj, de csak játék, egyikünknek se az a célja hogy a másiknak rossz legyen. A férjed se akart bántani. Eszemben nem lenne haragudni rá, öltögetném rá pár napig a nyelvem, meg viccből gyengéden beleboxolnék párat. :D

Viszont a te esetedben segítenék neki új munkát találni, mert nem normális dolog hogy ennyire ki van készülve.

2015. márc. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
71%

Félálomban én arra sem emlékszem hogy hozzám szól valaki. Ő meg valószínű a főnökével álmodott és behúzott neki (valójában neked).


Beszéljétek meg, de ez tényleg csak baleset volt. Amúgy álmában az én férjem megrúgott, úgy hogy bekékült egy teniszlabda méretű részen a lábam, de véletlen volt, nem szándékos. Én is seggbe rúgtam már álmomban párszor:) megesik az ilyesmi.


Ha ott ütött volna meg mint téged, lehet poénkodnék az anyjával, hogy megvert a fia, de azért ennek köze sincs ahhoz amikor tudatánál van és bemos egyet, mert nem meleg a vacsora.


Ne képzelj oda problémát ahol nincs.

2015. márc. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%

Szóval visszatérve arra a kérdésre, hogy mit csinálnék ilyen helyzetben:


1. jegelném a pofám, hogy emberien nézzek ki

2. megtanulnám, hogyan bánunk egy alvó emberrel

3. görög salátát olívával vacsorára.

2015. márc. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
89%
35: a hármast miért tennéd? :D Eskü nem esik le nekem! :D
2015. márc. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
Ja, de már leesett! :D :P
2015. márc. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
0%

31-es vagyok, lepontoztatok :-)

Tegyétek, de anyaként mondom, ha én minden alkalommal, mikor reggel a kisfiam odajön a kisautójával, felülnék, és ököllel szájba vágnám, már börtönben ülnék, fiam meg értelmileg nem lenne rendben.

Ha minden úgy van, ahogy kérdező írta, itt nem az történt, hogy mérgében rúgott, vagy csapott egyet, hanem felült, és ütött ÖKÖLLEL. Félálomban az ember lehet, hogy csapkod, de nem teszi ökölbe a kezét. Nem azt mondom, hogy szándékos volt, nem azt mondom, hogy haragudni kell rá, de hogy ez így nem normális, az biztos.

A férj álmában forgolódik, félre beszél, nem alszik jól, és mikor felébred, hirtelen ököllel üt. Nem azt mondom, hogy a feleségét bántani akarta, hanem azt, hogy a férj nagyon feszült, és ezt kezelni kell, Vagy csökkenteni a munkahelyi nyomást, vagy pszichológus.

2015. márc. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
46%
Egyszer az asszonyt rugtam szájba. Pedig nem is aludtam, csak olvastam, ő meg az ágy végében babrált valamivel, amikor gondolt egyet és a körmét a talpamon végighúzta. Ijedtemben, vagy reflexszerüen rugtam a lábammal egyet, véletlenül pont az asszonyt arcon, még az ágyról is leesett!
2015. márc. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
60%

Na, ha én felsorolnám, hány ilyen balesetünk volt már a férjemmel!!! De mi mindegyiken szétröhögtük magunkat.


Egy kis ízelítő:

Egyszer arra ébredtem, hogy majd' kitöri az ujjam. Elrántottam a kezem, ő felriadt, mondtam neki, hogy mit csinált, elkezdett röhögni és közölte, hogy azt álmodta szerel valamit, és az ujjam volt a csavarkulcs :D Hát erre én is elkezdtem röhögni (most is nevetek, ahogy épp leírom).

Egyszer én mostam be neki egyet, mert azt álmodtam, hogy valaki rám támadt, nyöszörögtem, ő meg fel akart ébreszteni. Reggelre szép monoklija lett :D De mi ezen is csak nevettünk.


De most térjünk vissza hozzád: mint ahogy azt magad is leírtad, a férjed meglehetősen zaklatott a munkahelyi dolgok miatt. Rémálmai vannak, és ez nem jó, nem csak azért, mért nem tud pihentetően aludni, vagy hogy megüt téged, hanem azért is, mert erre pszichésen, idegileg rá fog menni! Lehet, hogy érdemes lenne felkeresni egy szakembert, aki segít a stressz kezelésében, és ezzel most nem azt akartam mondani, hogy a férjed őrült, hanem azt, hogy úgy látszik egyedül nem tudja kezelni azt a stresszhatást, ami folyamatosan éri!


Az pedig, hogy a gyomrod összerándul azért, mert hamarosan hazaér... (tudom, hogy ezt tegnap írtad), hát ez abszurd!!! Nem szándékosan ütött meg téged! Túlspilázod ezt az egészet!

2015. márc. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!