Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek kinek van igaza,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza, kit illet a pénz?

Figyelt kérdés

Anyuka és apuka nem házasok, viszont van egy 1 éves gyerekük. Nem közös kasszán vannak, külön számlájuk van. Mivel az apának magasabb jóval a bruttója mint anyának, ezért az anya felvetette, hogy átadja a GYED-et az apukának, hogy többet kapjanak.

Apukának csak a nevét kéne adnia, az anyuka úgymond csak megkérte, hogy adja ehhez a nevét, hogy több pénz jusson a házhoz, meg hogy akkor ehhez a pénzhez nyúlnak ha kell vmi a gyereknek.

Az anya úgy szeretné, hogy az ő számlájára menjen továbbra is a GYED, az édesapa viszont veszekedni kezdett vele, hogy majd az ő számlájára menjen csak.


Én egy közös barátjuk vagyok, ezen vitáznak 2 napja, hogy kinek a számlájára menjen a pénz..Kikérték a véleményem, hogy én mit gondolok, de én kíváncsi vagyok kívülállók véleményére.


2015. márc. 6. 18:45
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
66%

Nekem az is fura hogy külön kasszán vannak.

de nem mind eggy hogy melyik számlára megy? Leveszi apuka és oda adja anyukának. Ennyi az egész.

2015. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
29%

Ennyi infó alapján egyértelműen az apa számlájára, nem is kérdés.


Ha külön is élnének, és az anya nevelné a gyereket, akkor az anya számlájára.


De ha együtt élnek, és közösen nevelik a gyereket, akkor nem is értem a logikáját, hogy milyen alapon akarja az anya, hogy az ő számlájára menjen, a pénz?!

Onnantól kezdve, hogy az apa fizetése alapján van elszámolva, mi köze van hozzá az anyához?


(Ja, és nem "átadta" a gyest, hanem közösen megegyeztek, választottak, hogy az apa kapja.)

2015. márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
10%
*anyának
2015. márc. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
48%

Elég érdekes házasság lehet....


Szerintem mindegy kinek a számlájára érkezik a pénz, ha azt meg a gyerekere költik, amúgy.

2015. márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
77%
Ezért gáz a külön kassza.Az én pénzem-Te pénzed vita tönkre tehet egy kapcsolatot.
2015. márc. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
91%

" érdekes házasság lehet"


Az az érdekes, hogy azzal kezdte, hogy NEM házasok.

2015. márc. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
22%
Ha az apa igényli, akkor nyilván az ő számlájára menjen!! Nem is értem, hogyan merülhet fel más.
2015. márc. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
42%
bocs. akkor érdekes együttélés...
2015. márc. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
40%

Mi is házasok vagyunk, és nem vagyunk közös kasszán. Azaz minden hónapban beadunk x Ft-ot rezsire, közösktg.-re, nyaralásra, megtakarításra (ha bármi elromlana stb.) és a többivel mindenki el van belátása szerint.


Egyébként az anya számlájára kellene, hogy menjen nem is értem a pasit mit szórakozik.

2015. márc. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
18%

#9-es!


Indokot is tudsz mondani, ami alapján megilletné az anyát a pénz?

Milyen alapon van hozzá köze????

2015. márc. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!