Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségek miért szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségek miért szeretnek néha hisztizni a semmin?

Figyelt kérdés
mi értelme van?
2015. márc. 6. 21:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
40%

Az én feleségem konkrétan azért szokott időnként hisztizni értelmetlenül, mert unatkozik, és szüksége van egy kis izgalomra.


eltelt egy kis idő, amíg megtanultam helyén kezelni az egészet. Alapól én egy nagyon türelmes, nyugodt férfi vagyok, ő pedig egy érzelmes, lobbanékony művész.


Rájöttem, hogy neki az kell, hogy egy idő után elveszítsem a türelmemet és leordítsam. Valami perverzió van ebben szerintem, hogy ilyenkor megsértődik egy 20-30 percre, és utána meg, mint a kiscica, odabújik hozzám, és ilyenkor csodás békülős szex szokott lenni... :D


Persze ez csak akkor van, ha tényleg valami baromságról van szó, és nem nagyon komoly dologról.

2015. márc. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

20:39


Ja igen, az én férjem is ilyen kis türelmes és nyugodt blablabla.......

2015. márc. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
55%
engem még mindig érdekel, hogy mi az a "semmi".
2015. márc. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!