Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem tudom én se, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom én se, hogy egy ilyen kapcsolatból jó házasság lehet-e, és a szüleim is nagyon elzárkóznak tőle. Mit tegyek? Tanácsot szeretnék kérni.

Figyelt kérdés
22 éves férfi vagyok, eljegyeztem egy 43 éves nőt, akivel nekem az első és egyetlen jó kapcsolatom volt. Nagyon régóta ismeri őt a családom, én még kisgyerek voltam, amikor a szomszédunk lett. A szüleimmel egész jóban volt. Ő mindig egyedül lakott, magányos volt egész életében. Én csak 16 voltam, amikor elvesztettem tőle a szüzességem. Akkor még nem értettem semmit, de már akkor is sejtettem, hogy ez nem helyes, de nem érdekelt, mert elhatároztam, hogy rövid kapcsolatom lesz, csak élvezetből csinálom, és ezt nem kell senkinek megtudnia. Ez nem úgy lett ahogy terveztem. Olyan időszakomban voltam, amikor nagyon erősen vonzódtam szinte mindenkihez, aki nőnemű volt, és a legjobban ő keltette fel az érdeklődésemet. Ő ezt tudta valahogy, észrevette rajtam, és csak pár szavába került, hogy átmenjek hozzá a szomszédba, és ennél könnyebben senki mást nem tudott volna elcsábítani és magához láncolni, mint engem. Ez az első alkalom borzasztó mély nyomot hagyott bennem már akkor rögtön, és utána rendszeresen átjártam hozzá. Egy idő után már nem csak szex volt köztünk, hanem másképp is jól éreztük magunkat együtt, sokat beszélgettünk, közös programokat csináltunk, egyre több időt töltöttünk együtt, és teljesen egymásba szerettünk. Nehéz volt ezt titokban tartani a szüleim előtt, mert már nehezemre esett elhihető kifogásokat kitalálni, hogy hol maradtam el sokáig, másrészt szörnyű bűntudatom is volt, hogy ezt nem mondhatom el, végül nem bírtam tovább, kb. egy évig tudtam titkolni, és bevallottam nekik. Ők szó szerint dühöngtek ezért, és azt tervezgették, hogy vessenek ennek véget, én ezt nem akartam hagyni, nagyon megromlott a kapcsolatom velük, aztán elhatározták hogy elköltözünk. Utána sokáig nem láttam azt a a nőt, akit végig ugyanúgy szerettem, közben próbáltam elfelejteni, más kapcsolatot kezdeni, de sehogy sem ment, senkivel se tudtam kijönni, és bűntudatom is volt ezek miatt a próbálkozások miatt. Többször is fontolgattam, hogy fogom magam, és egyszerűen visszaköltözök hozzá, de tudtam, hogy a szüleimnek igaza van abban, hogy ez helytelen kapcsolat, így ezt egészen elhúztam 22 éves koromig. Nem bírtam tovább. Most már újra megkerestem őt, nála lakom két hónapja, és el is jegyeztem, de még mindig nem tiszta a lelkiismeretem. Mit tegyek? Halálosan szeretem őt, minden időmet, amit csak lehet vele töltöm, és ha nem tudok mellette lenni, az szörnyű érzés, vele akarok élni, össze akarok vele házasodni.

2015. jan. 21. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogyan fogtok csaladot alapitani?
2015. jan. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Ha az én fiam lennél én sem hagynám,egy hozzád vén banyát vegyél el.Halálosan szerelmes vagy,na majd elmúlik.Te még erejed teljébe leszel mikor mamóka már kissé össze aszott.Utodot se várj,abból is kiöregedett.Kiröhögteted magad.Kicsit belhúzott volna anyád lehetne.Keress valami agykurkászt,hátha segít rajtad mert nem normális dolog egy fiatal ember egy vénszatyi után ugrik
2015. jan. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Én azt tanácsolom, hogy ne vedd el feleségül, de élj vele párkapcsolatban. Együtt élve majd kiderül, hogy ennek van-e jövője. A szüleid nem hiszem, hogy ezzel megbékélnek majd, de egy kapcsolat ugye két emberről szól, és ha te nélküle ennyire boldogtalan vagy, legyél vele, ha neked így a jó. Ezt majd a szüleidnek is el kell fogadnia egy idő után.
2015. jan. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
42%
Én édesanyád helyében megvertem volna a nőt, mint a lovat. Ha jól számolom, akkor 37 volt, amikor egy 16 éves fiút kihasznált a saját kielégülésére, és utána megtartotta szexuális játékszernek. Micsoda undorító dolog ez! Legalább egy olyat találhatott volna, aki már a 18-at betöltötte, mert 18 alatt illegális is!
2015. jan. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Arra ne számíts, hogy örökké fog tartani. És arra sem, hogy férfiként kezel a nő, inkább a gyerekeként extrákkal, de te nem érezheted a különbséget, mivel mással nem éltél még párkapcsolatban. Számodra ő nem szerelem, hanem mánia. Ha lett volna eddig normális kapcsolatod, éreznéd a különbséget. Kezdj végre önálló életet, nőj fel, ne szorulj szülőkre vagy szülőpótlékra.
2015. jan. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Azt is tartsd szem előtt, hogy mégis milyen undorító, torz lelke van annak a nőnek, aki 40-es korában egy 16 évest csábít az ágyába? Milyen szellemi szinten mozog vajon? A saját korosztálya szóba sem áll vele, az tény.. Beteges, önző, perverz. Tényleg főnyeremény ez a nő. A függőségekről le lehet állni, próbálkozz.
2015. jan. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Ha mostanában kezdődött volna a kapcsolatotok, és azt mondod szereted, azt mondanám legyél vele amíg boldog vagy....


De belegondolok miféle beteg asszony lehet az, aki 35 felett egy 16 éves gyerekkel áll össze. Gondold végig milyen agybaja lehet egy ilyen nőnek. Nem vagyok híve annak hogy korkülönbség alapján ítéljek meg egy kapcsolatot, egy embert, de ez azért túlzás! Ahogy elkezdődött, az szerintem durva.


Nem vagyok biztos benne, hogy teljesen józanul tudsz dönteni vele kapcsolatban....tekintve hogy 16 évesen kerültél a hálójába.


Én azt mondanám, hogy ne vedd el. Ha akarsz, élj vele, de ne vedd el, és majd pár év múlva meglátod...

2015. jan. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%

Ahogy az elozo is irta, ez egy kicsit fura marmint harminc x evesen osszejott egy 16 eves gyerekkel, de mondjuk ha ezt nem szamitjuk akkor csak az szamit h TE mit erzel.


Ha ugy erzed h o eleted szerelme akkor vedd el felesegul, eljetek egyutt boldogan mert csak az id donti el h mi a jo valasztas. Az h az emberek mit mondanak az tokmindegy, nem az emberek elik a te eleted hanem te magad.

Ha o az igazi akkor o az, es ez sosem korfuggo. A szuleidet megertem, de nemikepp intelligensebben is kezelhetnek ezt a helyzetet.

Nem csinaltal semmi rosszat, ez egy ilyen kapcsolat, es sok pelda van arra h mukodik:-))

2015. jan. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
9%
Ha vele akarsz élni,akkor költözzetek össze,és szarjatok màs véleményére.
2015. jan. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne!!! Mássz rá az anyjára vagy a nagyanyjára!

Mi az isten bajotok van a fiatal, rendes, karcsú nőnőkkel, férfuak???????

2015. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!