Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan, aki unja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki unja a házaséletet és nem erre számított?

Figyelt kérdés
Nem pánikoltatok be, hogy mi lesz ezután? Milyen lépéseket fontolgattok?

2015. márc. 7. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok házas,de ha boldogtalan vagy,most dönts,mihez akarsz kezdeni,mert később csak rosszabb lesz.
2015. márc. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi 6 éve voltunk együtt párommal, mikor összeházasodunk, 2 éve együtt is éltünk már. Semmi meglepetést nem tartogatott, pont olyan amilyenre számítottam.

Nem unalmas, nem pánikoltam. Még mindig szeretjük egymást.

2015. márc. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem senki sem tudja elképzelni, milyen is lesz. Hozzál ki belőle minden jót, amit lehet. Ha annyi a bajod, hogy unalmas, akkor örülhetsz, legalább nem rossz :)
2015. márc. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Én mocskosul untam apámék háza életét. Apám félre kefélt és büszke volt rá, vert minket és anyámat. De sok mindent nem tudtam tenni gimi befejezéséig, csak próbáltam kimaradni otthonról, és csak aludni jártam haza.
2015. márc. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Ahhoz, hogy jó legyen a házasságod, neked kell jó házastársnak lenned! :)

Ennyi a titka.

2015. márc. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5, ezt a mondatot megjegyzem!!!! koszonom
2015. márc. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

# Hat avjmi keves, ha te jo hazastars vagy, ha a masik fel xarik bele. Te fejre is allhatsz, akkor sem lesz jo a hazassagod.


A jo hazassag csapatmunka.

2015. márc. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#5-nek szolt
2015. márc. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi 5. évfordulónkon házasodtunk, 4,5 éve együtt éltünk, nagy meglepetés nem ért, még akkor sem sírtam, mikor az esküvő volt, inkább buliztunk és megkönnyebbültünk :) Nem nagyon volt változás :)

Nem unom, mert nem a gyűrűtől jó vagy rossz egy kapcsolat. Én nagyon hangulat ember vagyok sajnos, de évek óta egy mondat jár a fejemben, és nagyon sokszor eszembe jut: Olyan feleség legyél, amilyet a fiadnak is kívánnál. Ehhez próbálom tartani magam...

2015. márc. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Hajú Kék válasza:
Ahhoz, hogy egy házasság jó legyen, mindkét fél munkája szükséges. De elrontani egy is tudja!
2015. márc. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!