Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy rivális a házasságban....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rivális a házasságban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos a férjemtől jelenleg távol lakom a gyerekkel dokumentum bajok miatt. Már egy éve. Az őrületbe kerget az ex csaja aki olyan mint egy pszichopata, soha nem adja fel. Állandóan sms-t küld a férjemnek aki egyáltalán nem válaszol. Az is elképesztő hogy honnan tudja mobil számát. Hívogatja. Egyszer meg az éjszaka közepén dörömbölt az ajtaján. A nő tudja hogy van gyerekünk és hogy én vagyok a felesége. De akkor sem hagyja abba. Még a városban is olyan mintha követné titokban. Mindenhol látja. Sokszor elzászitotta, ráförmedt. Még le is blokkolta. Az áldott idő addig tartott ameddig a férjem nem vett új telefont. Amikor mondom a férjemnek hogy adja meg a számát hogy beszéljek a fejével nem akarja. Most már le sem akarja blokkolni "hogy Lássa hogy mikor fogja már feladni"!! A padló alatt vagyok. Fogalmam sincs hogy mit tegyek. Kezdek már gyanakodni.
2015. márc. 7. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudja meg mindig a számát?Naná hogy a férjedtől!Van is okod gyanakodni.
2015. márc. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt állítja hogy lehet az egyik barátjától
2015. márc. 7. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:

"Azt állítja hogy lehet az egyik barátjától"

Namármost...

1.) Milyen barát az ilyen, aki csak úgy odaadja a férjed telefonszámát egy volt barátnőnek? Ha az illető barát, akkor azt is tudnia kell, hogy mit művel a hölgy.

2.) A férjed engedélyével adják meg a telefonszámot.

3.) A férjed adja meg a telefonszámát. Vannak olyan férfiak, akiknek imponál, ha a volt kedvesük ennyire ragaszkodik hozzájuk. Ettől érzik magukat pótolhatatlannak. Ebben a helyzetben az ilyen pasik egy Adonisznak látják magukat.


Ha pedig igaz az, hogy a férjed nem akarja, hogy beszélj az ex fejével, akkor annak én pillanatnyilag két okát látom:

1.) Nem akarja, hogy a nő leálljon (a fentebb felsorolt okok miatt).

2.) Nem akarja, hogy te is belekeveredj, téged akar óvni. (Kívánom, hogy így legyen.)


De mindemellett igencsak jó lenne, ha tisztáznátok ezt a helyzetet!

2015. márc. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez jutott eszembe. Még az is lehet, hogy mindkettőtökkel elhitette, hogy a másik csak egy őrült zaklató, ha ennyire nem akarja, hogy beszéljetek egymással.
2015. márc. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!