Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megint lebukott a párom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint lebukott a párom, hogy love.hun keresgél nőket magának. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már egyszer megcsalt a férjem, utána el is váltunk. Lett egy új kapcsolata. De visszajött hozzám, és újra együtt vagyunk. Megbocsátottam neki, mert a megbocsátás nemesít. De most lebukott, láttam, hogy neten lányokkal csetel, és írja, hogy szexet keres és komoly kapcsolatot is. Lehet már meg is csalt? Mit tegyek?
2015. márc. 8. 13:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
a megbocsatas nemesit, most megis palimadarnak tunsz
2015. márc. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
14%
Semmit. Megérdemled a sorsodat.
2015. márc. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
66%
Én is fogadtam már vissza lányt, aki megcsalt, hasonló megfontolásból, de csak azzal a feltétellel, hogy ha bármi kihágás van, azonnal kuka. Szóval a helyedben azonnal kirúgnám a fenébe.
2015. márc. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%

Akkor te egyre nemesebb és nemesebb leszel.

El tudod te képzelni, milyen nyavalyákat tud hazahozni egy férfi az olyan nőktől akiket love.hu-n lehet fogni? A szakítás után az első utam a dokihoz vezetne.

2015. márc. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
25%
Úgy kell neked.Eleve miért fogadsz vissza egy embert,aki megcsalt?Bocs,de nem tudlak sajnálni!
2015. márc. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%
Tedd lapátra! A megbocsátás lehet nemesít, de ne legyél már hülye, hogy a másik minden baromságát eltűrd. Bezzeg, ha te csalnád meg ott világvége lenne.
2015. márc. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Végleg dobd ki mert nem tudod kielégíteni az igényét ezek szerint és sose leszel elé jó neki. Találjon más balekot aki főz, mos rá, miközben ő mással dug.
2015. márc. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
46%
Ki beszélte tele a fejed ezzel a "megbocsájtás nemesít" hülyeséggel ? Csak Te áltatod saját magadat és ettől nem leszel nemesebb ! Ez a volt férj pasi nem véletlenül kuncsorogta be magát ismét a kegyeidbe, tudta hová kell menni. Persze, ha szereted, az más.....
2015. márc. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

El kell zavarni!!! Kutyából nem lesz szalonna. :)

Mindig félre fok baszkázni az ilyen! Nem bír magával...

2015. márc. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ismered ezt a mondást: Verj át egyszer, szégyen rád, verj át kétszer, szégyen rám!


egy percig se gondolkozz, hogy mit tegyél. elég egyértelmű!

2015. márc. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!