Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan beszéljem le a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem le a feleségem erről?

Figyelt kérdés
El tört a 2 ezres nap szemüvege bement olcsóbb üzletbe optikába sehol nem talált meg felelőt ami jól áll csak egyet amin volt 50% és így is 80 ezer forintba került. Egyébként is van helye a pénznek de ennyiért már luxus.
2015. márc. 8. 17:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%

Tényleg luxus! Sorold fel neki, mi mindent lehetne venni az árából. Legalábbis én úgy szoktam.

Új mosógép. Kényelmes cipő. Menő kabát...Új szőnyeg.

Direkt női dolgokat írtam. :)

2015. márc. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
37%
Mibdd el neki hogy napszemüveget olcsóbban is lehet kapni. Nem kell drágának lenni mert mindegyik véd a naptól. Ha baj lenne a látásával az már más tészta
2015. márc. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem tudta hogy drága fel próbálta ez állt jól de ő arra hajt hogy meg előlegezem
2015. márc. 8. 17:24
 4/21 anonim ***** válasza:
71%

Nem nézte meg az árát???

Dehogynem! Nem előlegezném meg. Hó végén meg rághatjátok (esetleg) a küszöböt.

2015. márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 gömbicica ***** válasza:
36%

látástréning könyvben olvastam a nap-szem kapcsolatáról.

itt is olvashatsz róla:

[link]

2015. márc. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
52%
Mondd meg, hogy fizesse egyedül. Ő fizeti a te "hobbid"?
2015. márc. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
27%

Két éve hisztizek egy jó minőségűért, de a férjem szerint jó még ez, hiszen tud mosni.

Ő csak ennyiben látja a különbséget.

Lehet, én vagyok "szerencsétlen" sorsú, hogy nálunk ez női dolog.

2015. márc. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
29%
Vegyél neki egy olyat, mint amilyen eltört olcsóbban. Nem kell neki megmondani az árát, csak csomagold be szépen és add oda neki. Aztán megmondod, hogy ajándéknak nem illik megkérdezni az árát. Ő is boldog, a pénz is megmarad. :)
2015. márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
53%
Mondd meg neki,hogy ez már luxus és ennyi pénz egy napszemüvegért?? Szegény te...
2015. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%
Képes lenne 80 ezret kiadni egy napszemüvegért úgy, hogy lóvéja sincs rá??? Hát, van bőr a képén a csajnak. Nehogy megvedd neki, vegye meg a saját pénzéből, ha akarja, de aztán ne rinyáljon, hogy előlegezd meg neki a havi kajapénzt. Basszus én is nő vagyok, de hülye lennék egy ilyen túlárazott szart ennyiért megvenni... nincsenek filléres gondjaim, de azért a józan eszem marhára nem engedi, hogy egy napszemüvegért 80 ropit fizessek...
2015. márc. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!