Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan beszéljem le a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem le a feleségem erről?

Figyelt kérdés
El tört a 2 ezres nap szemüvege bement olcsóbb üzletbe optikába sehol nem talált meg felelőt ami jól áll csak egyet amin volt 50% és így is 80 ezer forintba került. Egyébként is van helye a pénznek de ennyiért már luxus.
2015. márc. 8. 17:13
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Dolgozik közös kasszán vagyunk összes fizetésünk 500 ezer
2015. márc. 8. 18:32
 12/21 anonim válasza:
75%
Vedd meg neki, de akkor le van tudva a karácsony/évforduló/szülinap, vagy valami hasonló. Ennyi pénzből így fér bele maximum, ja igen, te is hasonló értékben kérj ajándékot. Szerintem így korrekt.
2015. márc. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem fejenként 250.000-ből ha van erre félretett, spórolt pénze, akkor megengedheti magának.


Én ennél jobban keresek, de annyit hozzátennék, hogy több, mint 10 éve vettem magamnak egy hasonló árkategóriájú napszemüveget (nyilván olcsóbb volt akkoriban, de arányaiban ilyen "sokkoló" ára volt), és azóta is használom. Mellette van minden 1-2 évben 1-1 olcsóbb, aktuális divatnak megfelelő, ezek épp hogy 1 vagy 2 nyarat kihúznak.


Szóval szerintem szemüvegből, ruházatból, táskából, cipőből, stb. mindig megéri a drágább, mert annál tovább is tart.

2015. márc. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
59%
Úúúú, hogy egyes embereknek micsoda problémáik vannak!!! Ha nekem lenne 80.000 felesleges forintom... hát ezer százalék, hogy nem napszemüvegre költeném. Van napszemüvegem, 2.000 Ft volt 4 éve, és ha eltörne, akkor kb. ugyanennyiért vennék másikat!
2015. márc. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
34%

16-os,te nagyon intelligens ember vagy, tényleg. Sajnálom, hogy vannak emberek, akik így élnek...

Kérdező azt nem értem, hogy azt írod, keres pénzt a párod is. Akkor miért neked kell megelőlegezni az árát?

Különben ez olyan dolog, hogy ilyen kereset mellett ez egyszer - egyszer belefer, ahogy 15-os is írta. Mi hasonló jövedelmi helyzetben vagyunk, és nekem nincsenek luxus igényeim, szinte semmire nem költök. De egyszer, egyetlen egyszer nagyon kívántam valamit, egy karkötőt, ami ennél is drágább volt, és bizony, a férjem megvette nekem szó nélkül. Persze ehhez az kell, hogy én amúgy iszonyú igénytelen vagyok ilyen téren, tehát ez teljesen kivételes alkalom volt. Nem hiszem, hogy egy ilyen egyszeri kiadás ekkora gond legyen., ott kezdődik a baj, amikor rendszerré válna, de nem hiszem, hogy egyszer ne férne bele. .

2015. márc. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
47%
16-os válaszát azóta leszedték, ezért nem jelenlegi 16-osnak szól, amit írtam.
2015. márc. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
64%
Azért az 1000 Ft-os kínai napszemüveg többet árt a szemnek, mint használ. Ha már napszemüveget vesztek, akkor az UV szűrős és polarizált legyen.. Az meg nem olcsó. Mondjuk azért a 80ezer szerintem túlzás, de ha megengedhetitek magatoknak, és a hölgynek nagyon tetszik, akkor a saját fizetéséből, ami nem megy el a közös kiadásokra miért ne vehetné meg?
2015. márc. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
77%
köztisztviselőként én ennyit kapok kézbe a havi levonások után :D:D:D:D
2015. márc. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
De miert nem keres tovább? Nem hiszem hogy ez az egyetlen szemüveg a világon ami jol áll neki. Lehet találna mar 30 ezerért is, az mar sokkal barátibb.
2015. márc. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Aki ennyire nem tud helyesen írni, mint te, mivel keres ennyi pénzt? Csodálom, hogy a "bement"-et képes voltál egybeírni.
2015. márc. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!