Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjem állandóan a facebook-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem állandóan a facebook-on lóg. Megőrülök tőle. Én vagyok a hülye vagy ez tényleg baj?

Figyelt kérdés

Állandóan a kezében van a telefon és a facebookot nyomja.

Itthon, vezetés közben, ha elmegy valahova mindig.

Engem ez már az őrületbe kerget.

Már szóltam is neki ezért hogy engem zavar de ugyan úgy csinálja.

Mit tegyek?


2015. márc. 8. 18:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

függőség - kezelni kell addiktológussal.

Eltorzult ez a világ, nagyon.

[link]

2015. márc. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem csal meg, hanem függő!
2015. márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Na nekem meg az asszony lóg állandóan rajta , kikészít...fúúú
2015. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Azért a Facebookon sem történik mindig "valami", tehát ez furcsa. Lehet vakakivel beszélget .. Egyik ismerősöm non-stop csalja az asszonyt, aztán egyszer a felesége kikapta a kezéből a telót. Meg a képeket is megnézte, meg a whatsappot is. Lebukott a pasi! Lehet egyszer neked is ki kéne kaponod a telót a kezéből ...
2015. márc. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Általában nem chatel csak leskelődik??? Tudod mennyi kitörölni a beszélgetést? :D :D Én a te helyedben mélyebbre ásnék, megnézném miket likeol, most már azt is meg tudod nézni, kire keresett rá utoljára. A barátlistán első személyeket. A beszélgetés hiába akarod megnézni, nem lesz ott semmi! De a telóját is nézd át, lehet lesznek ott fotók is. Az is lehet, hogy meg se csal, csak rágerjedt valami nőre és csak lesi. :/
2015. márc. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Ditta323 ***** válasza:
Én is sokat lógok facén, igaz én baba- mamás csoporton lógok. De nem érzem, hogy függő lennék, mert ha van vmi program akkor nem, esetleg férjem is itthon van akkor jóval ritkábban vagyok fent. Amúgy ez az okos telefonok egyik átka.
2015. márc. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Azért látszik abból ahogy az ember tartja a telefont, hogy írogat, vagy csak az üzenőfalat nézegeti.

Apa is ezt csinálja, sok ismerőse van és mindig történik valami, meg nézegeti a trollfocit meg a hasonlókat, annyit szól hozzánk hogy az ott látott poénokat felolvassa, rohadt idegesítő. Ha elvesszük tőle a telefont akkor ordít. Mi már lesz..juk, bár kicsit ég a pofám miatta, mikor nálunk van a párom és a közös vacsoránál apám csak a telefonját bújja vagy meg van sértődve amiért szóvá tesszük ezt.

Beteges dolog.

2015. márc. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!