Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek leélhető férfiként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek leélhető férfiként úgy egy egész élet, hogy a feleségétől szexuálisan nem kap annyit, ami kielégítené?

Figyelt kérdés
Gondolok itt például arra, hogy feleségnek a gyerek után nincs kedve vagy nincs annyit kedve mint előtte, csak misszionáriusra lehet rávenni egyébként semmi kreativitás, semmi szenvedély..Gyerek után vagy csak az idő múlásával. Szóval egy férfi fel tudja áldozni a szexuális igényeit és nem lelépni vagy megcsalni egy ilyen helyzetben? Vagy ez olyan konfliktusokhoz vezet a kielégületlenség miatt, amit nem tud egy ember elfojtani és így borítékolható idővel a válás?

2015. márc. 9. 08:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
94%
Kommunikáció. A szex minden ember számára fontos. Ha ebből a feleséged ki akar maradni, magyarul nem kívánja, akkor annak oka van. Kérdezd meg mi, és mit kéne közösen változtatnatok, hogy ismét élvezhessétek egymást.
2015. márc. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
94%
Próbáljatok meg nyíltan beszélgetni a problémáról. Tudom, hogy ez egyáltalán nem könnyű, de bizonyára szeretitek egymást, és kár lenne kidobni valamit, amit akár meg is lehetne javítani. Ne azzal kezd, hogy te mit akarsz és mire vágysz, hanem őt kérdezgesd, hogy mi esne neki jól, mit tehetsz érte, legyél vele gyengédebb, stb. Ha azt látja, hogy mindent megteszel az ő kedvéért, neki is több kedve lesz ahhoz, hogy téged elégítsen ki. Az is sokat lendíthet előre a dolgon, ha gyakran bókolsz neki, és tudatosítod benne, hogy még mindig mennyire vonzónak tartod.
2015. márc. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
66%
Én is úgy gondolom, hogy olyan nem igazán van, hogy valaki kívánja a szexet, akár egyszer csak megváltozik és többé nem kívánja. Az aktuális párját nem kívánja, mert megunta, vagy nem is volt sose igazán jó és már elege van belőle, vagy másra vágyik.
2015. márc. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
96%
Én ugyanezt éltem át, a másik oldalon, nagyon nagy étvágyú vadmacska voltam, a gyerek után pedig ez szinte teljesen elmúlt :( Más szerep, más feladatok, anyaság, figyelem és a szeretet megosztása, fáradtság. TÜRELEM, én csak ezt tudom tanácsolni, ez még változhat. Lehet, hogy hosszabb időt vesz igénybe, talán éveket. Ez nehéz lehet, de neki sem könnyű. A 6. válaszoló pedig az egyetlen fontos pontra világít rá, te mit teszel? Most az az időszak van, hogy a feleségednek van szüksége arra, hogy szeresd, támogasd, éreztesd vele, hogy NŐ, és persze nagyon jó anya, most egy kicsit újra udvarolni kell neki.
2015. márc. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
86%
Olyan szépen és könnyedén dobálóztok azzal, hogy váljon el. Milyen szép lenne, amikor már elég nagy a gyerek, anyu közölné vele, hogy apuci azért hagyta el őket, mert nem bírt a farkával. Van olyan, hogy fáradt, minden ember másképp viseli a gyerekvállalást. Mindenkinek más a tűréshatára és a teherbírási képessége. Én inkább azt javasolnám, hogy ha lehet vele beszéld át. Szeresd és támogasd. Felteszem még pici a gyerek, ilyenkor mevg általános probléma, hogy csökken a libido, nincs kedve hozzá. Várj még vele. Ha lehet csináljatok valami romantikusat, vagy amit ő szeretne. Próbáld ápolni, érezze, hogy melette állsz és szereted. Hiszen így van, nem? Ezért a feleséged? Ezért van tőle gyereked, nem?
2015. márc. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
86%
Már hogyne lenne olyan, hogy eddig kívánta a szexet, aztán meg nem. A hormonok, az önbizalom, önbecsülés, túlterheltség, stressz, megoldatlan problémák, depresszió, és még sorolhatnám, mind-mind befolyásolják a szexuális kedvet, ahol a partnerhez semmi köze a dolognak. Ne félj, kétlem, hogy hirtelen megunt téged, amikor épp most vállalt veled közös gyereket! Abszurd. Semmi baj, ez természetes, akkor is, ha nem mindenkinél van így, szóval mondom, türelem, és kommunikáció. Mi van vele, mit érez, hogyan éli meg ő?
2015. márc. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
62%

"A szex minden ember számára fontos."


Nem. Léteznek aszexuálisok, és nem mindenkinek ugyanolyan mértékben fontos.


Ez itt a legnagyobb baj, hogy minden komment csak egy áltudományos "szerintem" meg egy nárcisztikus "ha én így működöm, más is így működik" világnézet. Empátia zéró.

2015. márc. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Most nem tudom jól értem-e, hogy 1 éve nem volt köztetek szex? Mert az nem mindegy, miről van szó, heti 5 helyett heti 1-2-re csökkent vagy szökőévben egyszer hajlandó rá.... Ha ez utóbbi, akkor mindenképp komoly beszélgetések kellenek köztetek, hogy miért van ez így, ő mit érez, egyáltalán érez-e még irántad valamit. Nyilván ez nem normális dolog, tehát nem lehet a "gyerekre kenni". Neki is halandónak kell lennie változtatni rajta. Ha nem változtat, akkor simán lehet, hogy tönkre fog menni a házasságotok.
2015. márc. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

kommunikáció


és azt gondold végig h vajon neki kielégítő volt az a szex amit tőled kapott?

csak rámászol esténként vagy hajlandó vagy időt is száni rá ?

alapvető hiba a pasik részéről h ha megvan a nő elfelejtenek udvarolni

mikor kapott tőled virágot (nem ünnepre !)

kényezteted a lelkét is ?


szerintem úgy állj ehhez most h adott egy nő és őt újra el kell csábítanod :-)

2015. márc. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Embere válogatja. Biztos van, aki képes lemondani a szexről egész hátralévő életére, de én nem kárhoztatnám azt, aki nem.

Ha a nő nemrég szült, akkor érthető, hogy nem kívánja a szexet, de ha már régóta tart ez az állapot, akkor nem csodálkozom rajta, hogy a férfinak ez így nincs a kedvére.


26/N

2015. márc. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!