Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyit keres a férjeteK? és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit keres a férjeteK? és ti? Nincs össze tüzés abbol ha például te keresel 110-et jobb estebe férjed a tripláját? Mondjuk 560 ezret?

Figyelt kérdés
2015. márc. 9. 09:29
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
96%
Volt idő amikor a férjemnek nem volt semmi munkája, így értelemszerűen csakis én kerestem. Nem okozott gondot. Összehúztuk a nadrágszíjat, és valahogy boldogultunk. Most már dolgozik, 5x többet keres mint én. Ez sem okoz gondot. Igaz, bőven lehetett lazítani azon a nadrágszíjon, de így is elvagyunk. Mivel házasok vagyunk nálunk közös kassza van. Sosem volt vita arról, hogy ki mennyit keres.
2015. márc. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
96%
Én keresek többet nálunk, kb kétszer annyit, mint a barátom, nincs belőle gond. Ha olyan vaskalapos lenne, hogy ez zavarja, nem lenne a barátom.
2015. márc. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a férjem jóval többet keres, pedig én sem keresek rosszul. Nincs belőle gond, normálisan dolgozom, jó fizetésem van, nem szórom a pénzt. Tehát nem kell éreznie, hogy nekem a pénze fontos vagy függnék tőle.

Nem szorulok az ő pénzére. De mivel együtt vagyunk, és a pénzünk is összeadódik, így olyan programokra is van lehetőségem, amit egyedül nem biztos, hogy tudnék finanszírozni, pl. utazások.

2015. márc. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
67%
Ha egy házasságban nem közös a kassza, akkor az NEM házassátg, csak együttélés. Az pedig már nagyon gáz, ha ebből összetűzés van.
2015. márc. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Jól néznék ki, ha összetűzés lenne. Gyesen vagyok, a gyerekeinkkel. 25.500 Ft-ot kapok kézhez, a férjemnek 330e a nettója+cafeteria. Egyértelmű, h közös kasszán vagyunk, másképp hogyan? Nemsokára visszamegyek dolgozni, akkor 10x annyi lesz a fizetésem, mint most a gyes. Volt olyan időszak, amikor az én nettóm volt az övé duplája. Abból se volt feszültség.
2015. márc. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
95%
A férjem 4x annyit keres, nincs belőle semmi összetüzés. Közös kasszán vagyunk, mégse költöm agyba-főbe a pénzt, csak azért, mert van.
2015. márc. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
72%
Én nem keresek momentán, ő 6000 eurót keres. Jól megvagyunk.
2015. márc. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Kb. kétszer annyit keresek, mint a férjem. Feszültség nincs, a családért dolgozunk, minden fillér közös.
2015. márc. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk közös kassza van.

Volt idő, amikor én kerestem jobban (gyerekeink előtt). Ő pedig hozta haza a "szokásos" tanári fizetést.

Gyereke(ke)t vállaltunk, így én ugye eljöttem elöszőr TGYÁS-ra, majd GYED-re. Most is GYED-en vagyok a második lányunkkal, így már 4 éve lassan itthon vagyok.

Ő időközben átment máshová dolgozni, ahol a tanári fizetésének min. 4×-ét keresi meg.

Ha visszamegyek dolgozni, akkor sem fogok annyit keresni, mint ő, de nálunk ebből nincs is probléma.

2015. márc. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
67%
Mivel férjem marketinges, én meg óvónő, így igen, lényegesen nagyobb a fizetése, mint nekem. Összetűzés sose volt... és nem nagyon értem, hogyan lehet külön kasszán élni házasságban, mi már mikor összeköltöztünk, közös kasszán voltunk. 20 évesen.
2015. márc. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!