Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyit keres a férjeteK? és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit keres a férjeteK? és ti? Nincs össze tüzés abbol ha például te keresel 110-et jobb estebe férjed a tripláját? Mondjuk 560 ezret?

Figyelt kérdés
2015. márc. 9. 09:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Most, hogy olvasom kérdésed, utána nézek, mennyit is keres a nejem. Már vagy 10 éve nem kérdeztem. Esetleg kevésnek találom, majd jól össze veszek vele. Úgy is mindig az a baja, hogy velem még egy jóízűt sem lehet veszekedni.
2015. márc. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Én pont 110-et keresek, a párom 160-at. Igaz, nem olyan hű de nagy különbség, de mi teljesen közösként kezeljük a pénzt. Ha 300-at keresne is, vagy én, akkor ugyanúgy feltennénk a fizetéseinket a közösbe, és ahogyan eddig spórolnánk, közös megbeszélés alapján, és kezelnénk a kiadásokat. Tehát nálunk közösnek számít, így nincs összetűzés.
2015. márc. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
A férjem a négyszeresét keresi annak amin én. De miből lenne az összetűzés? Szálljunk vitába azért, hogy ő inkább kérjen kevesebbet, hogy ne sérüljön az én kis lelkecském, vagy mi?
2015. márc. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
78%
En 870 ezret keresek a ferjem egy millio felett, osszetuzes nincs, kozos kassza van, nem zavar h tobbet keres.
2015. márc. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
83%

Én jelenleg 20-30al többet keresek mint a férjem... :) Az én fizum eddig minden évben emelkedett, plusz túlrázni szoktam mert megfizetik... Az övé 3 éve ugyanannyi..


Nem vetjük egymás szemére.

2015. márc. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
A feleségem jelenleg kb 2x annyit keres, mint én...de örülök a sikerének. Korábban én tartottam el plusz finanszíroztam a tanulmányait, mielőtt ezt a szuper állását megkapta.
2015. márc. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
90%
én 85e+8e cafeterian vagyok, férjem olyan 250-350 közt kap. Nincs összetűzés, de pl. egy nagyobb kiadást nem engedek meg magamnak, csak ha tőle kapom meg, mert valahogy nem jó érzés azt a pénzt "luxuscikkre" elkölteni, amit 'ő keresett meg'.
2015. márc. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nem dolgozom. Mert nem enged akárhová s úgy döntöttünk egy ideig itthon pihenek, rám fért. Engem nem zavar és őt sem, nem a pénz a lényeg. Átmeneti mindez. De nem keres 3kt sem
2015. márc. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!