Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek hogy jobb legyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

10éve házasodtunk össze. Az én (máig félkész)lakásomban éltünk. Nekem senkim sincs. 9eve megszületett a lányunk betegen ekkor a férjem abbahagyta az egyetemet hogy tudjon segiteni mert mwg dolgozott is de nagy szükaeg volt rá, en is beteg voltam. Soha nem volt a lwgromantikusabb de azert neha volt vmi. Utána szüle tett meg 2gyerekünk. Igazábol szereti öket de nm foglalkozik velük eleget.pl.inkabb elmosogat mint egy mese. Velem annyit foglalkozik:neha lmosogat vásárol. De heti 1csók(ha elmegy"csá")es nem velem alszik. Hiába kérem. Nem haaználja az illatot amit szerwttünk, nem vesz semmi ajándékot. En unnepwkre mindig keszitek vmit ha venni nwm tudok, fözök külön neki,közeledek...válni nemakarok/nm tudok/nm akarunk. Beszélni nem nagyon tudunk mindig azt mondja"leszarom, csinalj amit akarsz..." ha dolgozni megy nem ir, nm hiv pedig lenne ideje. Soha nm volt mas rajtam kivül, mostnsincs. Nem is akar. Es en sem. Ezt a házasságot akaromrendbe hozni.de hogyan?


k


2015. jan. 25. 04:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
49%
"leszarom, csinalj amit akarsz…" mert ezt mondja, ezt a hazassagot meg egy csoda sem fogja rendbe rakni. Oreszerol mar reg vege.
2015. jan. 25. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Mindannyian mondunk néha olyat amit nm ugy gondolunk. De azért csinálgatja..
2015. jan. 25. 06:04
 3/25 A kérdező kommentje:

Pl.ha kérdezek valamit(ált.dolgot vagy eü-t-ez a szakmája)rögtön rávágja gondilkodás nélkül hogy nem tudom? Megakarja neheziteni a dolgom?

Probálom menteni amit lehet de nem vagyok szolga.de nm csak a házassággal van baj 4eve nem nézett a leckêbe. A triplaszuper bizonyitványra csak rapillantott.

2015. jan. 25. 06:29
 4/25 anonim ***** válasza:
72%

elsö sorban kérjél egy helyesirási szotárat mert alig tudom elolvasni amit irtál.



kettö:ideje kilépni a kacsolatbol. elfásult emberek lettetek

2015. jan. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Kosz. Nem hulye vagyik ilyen a telom. Tanulj meg olvasni....
2015. jan. 25. 07:22
 6/25 anonim ***** válasza:
50%

Mint nő egy kérdésem van csupán:


Te vak vagy, vagy csak simán hülye?

2015. jan. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Félreértettétek. Nem akariok kilépni hiszen nincs senkim. Se barát se csalad se szomszed. Csak a gyerekek akik imadjak. Bar a nagy mar érzi milyen az apja es o is szolt mar neki h valtoztasson.
2015. jan. 25. 07:42
 8/25 A kérdező kommentje:
Kerem aki bant, es nem arra ir normalisan amit kerdeztem unkabb ne irjon.
2015. jan. 25. 07:53
 9/25 anonim ***** válasza:
86%
Nem akarod elhagyni...akkor mi a kérdés? Ő nem fog változni. A viselkedéséből én már rég rájöttem volna, hogy le se szar engem, már elnézést. Mit akarsz ezen rendbe hozni? Hogy beszél veled? A kutyámmal nem beszélnék így....de csináld csak, te dolgod
2015. jan. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
69%
Nem bántásból, de szerintem nyűgnek tartja a családot. Szerintem nem békélt meg azzal, hogy "miattad és a beteg gyerek miatt" nem tudta befejezni az egyetemet. Odalettek az álmai és helyette kapott egy életet, amiben minden nap küzd. Ha nem lenne gyerek, már rég nem lenne veled.
2015. jan. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!