Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Társas magányban élek. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társas magányban élek. Nem bírom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

7 éve vagyunk együtt,5 éve házasok.

A férjem munka után a tévét és a számítógépet választja.Kisajátította az egyik szobát,oda elvonul.Alig szólunk egymáshoz.Próbálkoztam sokáig kevés sikerrel,mára feladtam,de szenvedek ettől.Lassan két éve megy így.Néha már talán provokálom is a veszekedést,mert akkor rám figyel,ez a kommunikációnk :( Nem érti mi bajom.Volt már egy házassága,azt mondta,két év után nem volt mondanivalójuk egymásnak,szerinte ez normális.


2015. márc. 14. 19:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet,kipróbálom :)
2015. márc. 14. 19:48
 12/16 anonim ***** válasza:

A 10-es válaszoló vagyok.

34 éves férfi vagyok, engem megütne a guta, ha ezt csinálná a barátnőm.

2015. márc. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
10%
párterápia meg pszichológus...gyertek le falura, itt te se érnél rá ilyeneken nyavalyogni, olyan fáradt lennél a nap végére, hogy még beszélgetni se lenne kedved....talán oka van, hogy a férjed inkább mással foglalkozik mint veled.
2015. márc. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hidd el,kedves utolsó,fáradt vagyok így is a nap végére.Segítek a szüleimnek a kertben,s van saját telkünk is.De úgy gondolom,azért választottam társat,hogy megbeszéljük legalább a napi örömeinket,bánatainkat,a gyerekkel kapcsolatos dolgokat.Arról már letettem,hogy közös programjaink legyenek.Nem számíthatok rá semmiben.
2015. márc. 15. 00:32
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
13-as, látszik hogy falun élsz...menj inkább kapálni, a tanácsot semmit nem ér :)
2015. márc. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak ilyen férfiak és attól tartok, hogy nem lehet őket megváltoztatni, mert azt képzelik, hogy ez így jó és nem értik, hogy másnak miért nem jó így. Szerintem kissé autisták, mert tök jól elvannak magukban, a másik ember létezése számukra zavaró körülmény. Ha a gyerek miatt vállalod az együtt maradást, akkor keress örömet a gyerekedben és más elfoglaltságokban, amik függetlenek tőle. Igen, esetleg megpróbálhatsz valami közös hobbit is kitalálni, amiben mindketten örömötöket lelitek együtt, ez jelenthetné az áttörést. De vannak emberek,akikkel ez sem megy, remélhetőleg a férjed nem ennyire súlyos eset.
2015. márc. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!