Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, ha teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha teljesen feleslegesnek érzem magam a családom számára?

Figyelt kérdés
Amióta megszületett a lányom ,azóta érzek így.Most otthon vagyok a kicsivel és a párom dolgozik,az már régen is zavart ezzel kapcsolatban ,hogy sokkal jobban keres mint én ,de ez most jön ki igazán ,hogy anyagilag én mit teszek hozzá ,az szinte nem is számít.Ami miatt viszont igazán rosszul érzem magam az az,hogy bármennyire is szeretem a picit én nagyon nehezen tudom megnyugtatni míg a páromnak ez gyakorlatilag egyből összejön és más gyerekkel kapcsolatos dolgokban is jobb.Egyre inkább azt érzem ,ha eltűnnék nem is lenne probléma számukra mert Ő úgyis megoldja.
2015. márc. 15. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazán szeretitek egymást és rendben van a kapcsolat ne okozzon neked problémát, hogy a párod többet keres mint te.

Ami pedig a babát illeti, míg feszült vagy és ideges a babát is stresszeled lehet ezért nem nyugszik meg nálad.

Ha kiegyensúlyozott a mama akkor a baba is az lesz.

Próbálj meg egy kicsit kiszakadni, nagyszülőket meg tudod kérni, hogy vigyázzanak a picire?

Addig menj el egy jó masszázsra, fodrászhoz, barátnőkkel vagy a pároddal egy moziba, vacsorázni.

Kapcsolódj ki egy kicsit és próbáld máshogy közelíteni a dolgokat.

2015. márc. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
B+!!!!!! A párod is igy érzi?????
2015. márc. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

felfogás kérdése


ha a páromnál hamarabb nyugodott volna meg, egyszer örülnék, hogy a babának jó (bármikor amikor látom, hogy másra mászik én úgy örülök annak, hogy töltődik, szocializálódik és vigyorog és boldog, de azért vissza néz rám mindig :)dehát ő már nagyobb)másodszor pedig én úgy lennék vele, hogy kb őszintén rácsodálkoznék mosolyogva és picit örülnék annak is, de jó addigmegcsinálhatom a konyhát, vagy bármi, felszabadultam kicsit.


az, hogy ő jobban keres nem zavarna, hiszen ha én keresnék jobban is megosztanám velük, a családommal, az már zavarna ha az orrom alá dörgölnék, lelkileg zsarolnának vele, vag ylenéznének miatta. csak attól hogy jobban keres pont ő, nem érezném magam kevesebbnek, én sem vagyok egy szerencsétlen.


szóval csak azt akartam, hogy a világ olyan, amilyennek látjuk, és magunkból indulunk ki.


nem te vagy felesleges a családodnak, hanem te érzed magad senkinek a családodban. hatalmas különbség.

olvass a tudalattiról.

2015. márc. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Neked most az anyaság a dolgod, és mivel te töltesz több időt a gyerekkel,persze, hog ymikor párod pl kézbeveszi kicsit újdonság számára és megnyugszik.Ez rendben is van.Ettől te még nagyon jó anyuka és értékes ember vagy.


Menj vissza dolgozni,amint lehetséges,hátha kicsit megbecsültebbnek fogod magad érezni.A gyerek meg mehet a bölcsibe,oviba majd.

2015. márc. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!