Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek: féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek: féltékeny a nőgyógyászomra?

Figyelt kérdés

A történet nem szokványos. Szóval adott egy nődoki, akinél voltam. Míg vártam a méhnyakrák eredményét (5 hét), összebarátkoztak a férjemmel. A doki nem tudta, hogy a férjem. Azóta a férjem sok mindent megtudott róla: például azt, hogy 43 éves, nem nős, nincs gyereke és egy nőfaló. Nem csak a rendelője, de a háza is tele van meztelen női testek szobrocskáival és képeivel. Festményekről van szó, nem másról.

Szóval most kiderült, hogy van valami gyulladásom. Az eredményért a férjem ment el (úgyis dolga volt a dokinál), és megkérte, hogy írjon fel valamit (Ezen a ponton kiderült hogy az egyik páciense a feleség). A doki azt mondta, hogy menjek vissza én, személyesen...(Kíváncsi, hogy ki lehet a feleség? Vagy újra meg akarna vizsgálni?) A férjem ki van akadva... Most kérdezi azt, hogy miért nem keresek egy nőt nőgyógyásznak. Én is furcsán érzem magam, most hogy elég sokat megtudtam a dokiról...

Amúgy nagyon kedves volt, semmi olyasmit nem tett a vizsgálat alatt ami zavarba hozott volna, tapintatos, szóval minden oké volt vele.

Ti mit tennétek: visszamennétek a dokihoz? Vagy eltűnnétek a színről? (Egy kicsit nekem is ciki, hogy a férjemmel így összehaverkodtak, na meg az is hogy nincs családja).


2015. márc. 17. 09:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%

Attol fogg, hogy visszamennek e, hogy jo orvos e, meg tudok e bizni benne.


Te sem valasztasz urulogust a ferjednek

2015. márc. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%

Nem értem miért kell összeesküvés elméletet gyártani.

Először is. AZt, hogy a nőgyógyásznak milyen magán élete van, senkinek semmi köze hozzá. A munkáját kell nézni. Ha jól végzi a munkáját, akkor teljesen mindegy, hgy nőtlen és mennyi és milyen képek vannak a falon. Ez magánügy.

A másik:

Te vagy a beteg. Érthető, hogy mint orvos azt akarja, hogy te menjél vissza, hiszen elképzelhető, hogy tanácsot akar adni, miképpen kezeltesd magad. Nem a férjed dolga, hogy visszamenjen, és felírasson bármit is. Mégis hogyan zajlott ez?

Otthon :

-Drágám azt hiszem gombás fertőzésem van, menj már el a dokihoz írass már fel gyógyszert..


Így történt? Végül is mindegy. HA gyógyszer kell, akkor te menj és ne a férjed. Őt nem tudja megvizsgálni.

2015. márc. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
74%
Ne ülj már fel a látszatnak, meg a külsőségeknek. Csak nem azt gondolod, hogy egy nőgyógyásznak nincs tele a töke a sok női nemiszervvel ? És mit gondolsz miért nincs családja ? És nem gondolod, hogy a lakásában levő sok nőt ábrázoló műtárgy csak félrevezetés ?
2015. márc. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az, hogy azt mondta, menj vissza személyesen, csak azt mutatja, hogy tényleg jó orvos. A legtöbb betegségre többféle gyógyszer is létezik, van, akinek ez használ, van, akinek az + allergiás is lehetsz valamire, meg szedhetsz is már valamit, amihez az újat igazítani kell. Szóval ez nem feltétlenül olyan, amit látatlanba el lehet intézni.

Csak akkor válassz más orvost, ha kellemetlen számodra a férjeddel való barátsága - bár szerintem ha jó orvos + még szimpatikus is, az van olyan ritka, hogy örülj a szerencsédnek és megbecsüld.

2015. márc. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Megvizsgált, amikor voltam nála. Kenetet vett. Az eredményért kellett mennie valakinek és az eredményen volt a gyulladás. Szóval elvileg amit "vizsgálni kellett" azt megvizsgálta legutóbb. Most csak az eredményt kellett volna kiértékelni és az alapján kezelést felírni.
2015. márc. 17. 09:25
 6/28 anonim ***** válasza:
75%

Pesze pont egy gyulladasos mehszaj hozza izgalomba.

TUL sokat hiszel magadrol kevezebb doktor regenyt olvass.

Tudod egymast kozt tripperes pinya rendelesnek hivjak a maganrendelest?

2015. márc. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Szó sem volt arról, hogy megtetszettem volna neki. Szerintem nem. És nem is ez a kérdés.

Itt a kérdés inkább az lenne, hogy a férjem és a doki kapcsolata ellenére és annak ellenére, hogy a férjem nem helyesli - menjek-e vissza hozzá?

Meg sem fordult a fejemben, hogy én kellenék neki, nem tudom, hogy találtok ki ilyet...Főleg , hogy a férjemet is ismeri...meg egyáltalán...

2015. márc. 17. 09:30
 8/28 anonim ***** válasza:
93%
Túl sokat képzelsz bele a sztoriba te is, és a férjed is.
2015. márc. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
94%
Teljesen természetes hogy nem a férjeddel fogja megbeszélni a kezelést.
2015. márc. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
89%
az én nőgyógyászom anyukám tanítványa volt és amikor ott vagyok, mindig megkérdezi hogy van anyukám:D és így is hozzá járok,mert piszok jó :)
2015. márc. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!