Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek: féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek: féltékeny a nőgyógyászomra?

Figyelt kérdés

A történet nem szokványos. Szóval adott egy nődoki, akinél voltam. Míg vártam a méhnyakrák eredményét (5 hét), összebarátkoztak a férjemmel. A doki nem tudta, hogy a férjem. Azóta a férjem sok mindent megtudott róla: például azt, hogy 43 éves, nem nős, nincs gyereke és egy nőfaló. Nem csak a rendelője, de a háza is tele van meztelen női testek szobrocskáival és képeivel. Festményekről van szó, nem másról.

Szóval most kiderült, hogy van valami gyulladásom. Az eredményért a férjem ment el (úgyis dolga volt a dokinál), és megkérte, hogy írjon fel valamit (Ezen a ponton kiderült hogy az egyik páciense a feleség). A doki azt mondta, hogy menjek vissza én, személyesen...(Kíváncsi, hogy ki lehet a feleség? Vagy újra meg akarna vizsgálni?) A férjem ki van akadva... Most kérdezi azt, hogy miért nem keresek egy nőt nőgyógyásznak. Én is furcsán érzem magam, most hogy elég sokat megtudtam a dokiról...

Amúgy nagyon kedves volt, semmi olyasmit nem tett a vizsgálat alatt ami zavarba hozott volna, tapintatos, szóval minden oké volt vele.

Ti mit tennétek: visszamennétek a dokihoz? Vagy eltűnnétek a színről? (Egy kicsit nekem is ciki, hogy a férjemmel így összehaverkodtak, na meg az is hogy nincs családja).


2015. márc. 17. 09:14
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

20 as válaszoló - lehet még gyerek vagyok...

Amúgy simán elképzelhető ez is. Ha már arról is témáztak hogy mi volt a szüléseim alatt...

2015. márc. 17. 11:51
 22/28 anonim ***** válasza:
Én visszamennék :) maximum lesz belőle egy hármas szex!
2015. márc. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
73%

Atyaúristen!


Nyilvánvalóan neked kell ott lenned, amikor a te kezelőorvosod felír valamilyen gyógyszert a te betegségedre.


NEM azért, mert a gyulladt méhed izgatta fel a nőgyógyászodat, nem az a kétszáz másik, amit hetente lát, hanem mert:

1, a te kezelőorvosod, nem a pasidé

2, Veled kell egyeztessen a kezelésről.

3, Orvos-beteg titoktartás stb.


Anyámborogass.

2015. márc. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
62%
Azért kell visszamenned hozzá, mert te vagy a páciense, nem a férjed. Nem kell túlkomplikálni.
2015. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
42%

Én abban sem vagyok biztos, hogy a férjednek elmondhatja-e mi az eredmény, hacsak nincs nála erre vonatkozó külön meghatalmazás, nemhogy még vele beszélje meg a kezelésedet. Ez tök protokoll. engem is visszahívtak, mikor gyulladásom volt. Egyébként azért, mert emiatt a rákszűrést is meg kellett ismételni és pontosan elmagyarázta a doki, hogyan kell a hüvelykúpot használni, amit felírt. mmint, hogy meddig kell feltenni, mikor, napi hányszor, mire lehet számítani (pl. hogy ahogy oldódik fel kifolyik belőle a cucc, ezért tisztasági betét is kellett).


Na gondolom nem akarta ezt a férjednek részletezni...


Amúgy én sose mennék nő nőgyógyászhoz, kövezzetek meg, de nekem természetellenes. Komfortosabban érzem magam egy férfi kezei között.

2015. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Természetellenes? Evvel pont a szexuális aspektust rakod vissza a kérdésbe.
2015. márc. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
62%

Jártam már néhány nődokinál, mire találtam valakit, akiben annyira megbízok és nem érzem magam feszélyezve, hogy nyugodt szívvel visszamegyek hozzá megint.


Nos azt kell mondjam, hogy a sok nődokinál éppen a nőkkel volt rossz tapasztalatom.


A férfi is csak a munkáját végzi, de ő nem érzi azt amit mi, és ezért óvatosabb. Míg egy nő úgy van vele, hogy ezt én is túlélem, akkor te is...

Nekem legalábbis ez volt a tapasztalatom. Sokkal durvábbak voltak a nők.


Persze biztosan akad kivétel jócskán, sajnos nem volt szerencsém hozzá.


(Nem én mondtam, hogy természetellenes, de úgy éreztem, hogy erre reagálnom kell. )

2015. márc. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
74%

Itt inkább az a fura, hogy miért a férjed ment el az eredményeidért?

Teljesen normális dolog, hogy veled akarja megbeszélni az orvosod a kezelést, és nem a férjeddel. Nem kell ebbe semmi többet beleképzelni.

2015. márc. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!