Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van ilyen? Hogy nemet mond?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ilyen? Hogy nemet mond?

Figyelt kérdés
hogy ott tart màr a dolog, hogy a férfi épp készül letérdelni, kezében a gyűrű, és a "Hozzám jössz " kérdésre - "Nem. "-et válaszol a nő. Vagy ha idaig jut a dolog, hogy megkerik a kezet, akkor mar nem valoszinu, hogy ki akar siklani mellole
2015. márc. 17. 23:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
van
2015. márc. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze ,hogy van
2015. márc. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

AZ gáz és azt jelenti, hogy a férfi nagyon vak, mert akkor jutok el oda, hogy ezt megkérdezzem, ha érzem, hogy a másik is akarja.

De persze van ilyen.

2015. márc. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Bármi lehetséges. Ma annyi olyan házasság köttetik, ahol a felek nagyonnagyon szerelmesek, csak semmit nem tudnak a másikról. Ez remekül látszik a válások számán is. Szóval szerintem még az a szerencsésebb eset, ha ez már a jegyesség kérdésénél kiderül, mint házasság után 2 gyerekkel.

Amúgy én egyszer tanúja voltam egy ilyen esetnek, az eléggé csúnya volt...

2015. márc. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Bár amilyen sok válás van mostanság valószínűsítem, hogy egyre kevesebben mondhatnak nemet. :(
2015. márc. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kosz a gyors valaszokat :D csak 1 random kerdes volt, meg baratnom sem volt soha, nemhogy gyurut huzzak valamelyik ujjara :P
2015. márc. 17. 23:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze.
2015. márc. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát, elég fura, bár nyilván előfordul. Ma már nem úgy van, hogy derült égből egyszer csak megkéri az ember lányát a sose látott szomszéd földesúr.


Az ember normális esetben évekig együtt van valakivel, ez alatt pedig már szóba kell kerülnie a jövőképnek, terveknek. Borzasztóan hihetetlen nekem, hogy párok 10 éve együtt vannak, és még sose tisztázták az értékrendjüket, hogy mik a terveik magukkal és egymással, vagy épp fordítva, hogy két hónap után "Hopp, esküdjünk össze, aztán majd lesz valami".

2015. márc. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer nemet mondtam. Boldogtalan voltam a kapcsolatban, számtalan esélyt adtam számára, hogy rendbehozzuk, de soha nem tett semmit, csak ígérgetett. Aztán úgy gondolta, majd a gyűrűvel jól befogja a számat.. soha nem volt szó közöttünk házasságról, nem állt szándékomban olyan fiatalon és főleg olyan problémás kapcsolatban házasodni, nagyon felháborodtam azon, hogy számára ez lenne a "megoldás", hogy megtartson. Egy pillanatig nem foglakozott azzal, hogy én mire vágyom, ez lett volna számára a könnyebbik út, és valóban sajnos sok nőt annyira transzba ejt a gyűrű, hogy egyből szebb színben látja tőle a kapcsolatot.

Egy férfiban is lehet annyi figyelem, hogy kipuhatolja, élete párja mit gondol a házasságról, és mikor érzi rá elég érettnek a kapcsolatot. Ellenkező esetben inkább egy kényszerűen elrebegett igenre számíthat, ami általában nem vezet házassághoz, vagy legalábbis jó házassághoz. Nemet szerintem nagyon kevesen mondanak, mert általában az véget vetne a kapcsolatnak. Erről az ember nem szeret egyik pillanatról a másikra dönteni, még ha vannak is megoldásra váró problémái a párnak.

2015. márc. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Biztosan van, de nehezen tudom elképzelni, hogy ennyire "elbeszéljen" egymás mellett két ember, hogy a pasi koppanjon, holott elvileg biztos a dolgában.


Még akkor tudom elképzelni, ha ez egy kétségbeesett párkapcsolatmentő akció :/

2015. márc. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!