Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Volt konkrét elképzelésetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt konkrét elképzelésetek, hogy milyen emberrel akartok házasságot kötni, és milyennel semmiképp sem? Ilyen lett?

Figyelt kérdés
Lehet ez életkor, iskolai végzettség, külső-belső tulajdonság, foglalkozás, élethez való hozzáállás, vallás, nemzetiség, anyagi helyzet, bármi.

2015. márc. 18. 17:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Igen, volt. Legyen olyan mint én, vagyis olyan értékeket képviseljen, iskola mindegy, ha elég tájékozott mindenféle témában (otthon gyakori nálunk az irodalmi, történelmi, fizikai, matek és mindenféle téma, amihez ha nem tud hozzászólni, akkor nehéz a kommunikáció, mert 10-20 év után is kell, hogy legyen téma majd), külsőre mindegy volt, tényleg, ha beleszeretek, akkor csak tetszik a kinézete :D Belsőre neki is fontos legyen az őszinteség, kerülje a hazugságot, legyen kreatív, megfontolt, legyen ötletei, stílusa, önálló véleménye, foglalkozás mindegy is, ha szereti, élethez való hozzáállás? Pozitív :) Vallás mindegy, de azért jobb, ha saját vallásúak kerülnek össze, mert nem kell a másiknak megszokni 20-30 év után egy másik vallást, és nem lesz annyi veszekedés, hogy a gyerekek milyen vallásúak legyenek, nemzetiség mindegy, csak ne legyen nacionalista (bejött, más nemzetiségből származik, de sosem volt ebből veszekedés), anyagi helyet, totál mindegy, hogy felső 10ezerből jön vagy alulról, mert úgyis mi magunknak kell megteremteni a saját életünket, nem mások nyakán...ami nekem még fontos volt, hogy tiszteljük egymást, mint ember, mint társ, hogy ne dohányozzon, ne legyen alkesz és ne gépezzen, mert ebből már elegem volt gyerekként.

Ja, minden bejött. A vicces, hogy neki is volt ilyen listája, nekem is, és szinte tök egyforma. Pár hét után tudtuk, hogy ennyi, mi együtt maradunk, de azért vártunk 5 évet a házassággal :) Azóta is kiegészítjük egymást, mindenkinek ilyen szerencsét!

2015. márc. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Soha nem akartam agresszív, alkoholista/drogos, megbízhatatlan férfit, vagy épp vallásosat (bármilyen vallás). Életkorban, képzettségben, érdeklődésben és jövőbeli tervekben magamhoz hasonlót kerestem. Az anyagi helyzetet nézve persze voltak preferenciák, de ez sosem volt döntő, így alakulhatott, hogy sosem volt különösebben gazdag barátom. Külső tulajdonságok közül a természeteset és átlagosat kerestem, vagyis nem kigyúrt, nem túlsúlyos, nem szolis, stb.. Nem azért, mert őket emberként nem szeretném, de nem vonzódom hozzájuk. Ami fontos volt még, az a hűség, tisztelet és önzetlenség. Ilyen lett.
2015. márc. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Életkor: +/- 10 év

Iskolai végzettség: nagyon minimum érettségi

Külső-belső tulajdonság: kedves, empatikus, célokkal rendelkező, nyitott

Foglalkozás: lényegtelen, van pár favorit, de nem elsődleges szempont.

Élethez való hozzáállás: nyitott, előítélet mentes

Vallás: tök mindegy, csak ne gyakorolja intenzíven

Nemzetiség: nem érdekel

Anyagi helyzet: senki nem szeret nyomorogni, én is keresek jól, keressen ő is.

2015. márc. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Még az előző:


Külső tulajdonság: Ne legyen 100 kiló háj, legyen ápolt, igényes, a többi nem érdekel.

2015. márc. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

És még: nyilván ne legyen drogos, alkesz, agresszív, önző, tekintélyelvű.... stb.


Röviden: egy kedves, intelligens pasi legyen.

2015. márc. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szerintem most le fognak pontozni amiatt hogy hány évesen és mit irok,de nem baj,azért irok.

Nincs még férjem(18 éves vagyok).

Olyan párt/férjet akartam mindig aki nem csak számomra,hanem külső szemlélőknek is aránylag helyes,pozitivan áll mindig az élethez,pörgős,beszédes,jó munkája,jó fizetése van,hogy pl ünnepeken meglep valamivel,minimum érettségije van,nem gondolkodik ilyen "tudományos"kérdéseken csak éli az életét és ennyi stb...

Ehhez képest a mostani barátom nekem helyes,de mások szerint max átlagos vagy csúnya,gyakran vannak negativ gondolatai is az élettel kapcsolatosan(persze azért nem úgy kell elképzelni hogy állandóan búskomor,de igen,ilyen is van nála),az érettségije még nincs meg(23 éves)mert okai voltak hogy ott kellett hagynia a sulit(ezt itt nem fogom leirni miért)azóta dolgozik,de jelenleg nem keres annyit hogy most még esti iskolát tudjon fizetni,inkább otthonülősebb és csendes,ajándékot még talán egyszer kaptam,névnapomra tőle,mikor kicsit jobban álltak,de én ezt nem bánom,nem a pénzre megyek,meg ajándékokra,tehát a barátom pont szinte teljesen az ellentéte annak amit akartam,vannak néha viták,de mégis szeretem és jól kijövünk,szóval ha eltart addig a kapcsolatunk stabilan,akkor igen,hozzá is mennék.

Persze,szeretnék gyereket majd,meg saját lakást és attól hogy most az ő helyzete ilyen(én még tanulok)később akár ez is összejöhet,ha meg nem,de a kapcsolatunk jó,akkor inkább ez,mert nem látom értelmét annak hogy összejöjjek valaki mással,akinek több pénze van,deakit nem szeretek ennyire vagy rossz a kapcsolatunk azért hogy lehessen gyerekünk meg saját lakásunk,tökéleteset meg max 1-2 ember talál,akinek sok pénze van,szeretik egymást,jól müködik a kapcsolat.Szóval én úgy vagyok vele hogy szeretnék gyereket,saját lakást idővel,de ha nem lesz akkor sem dobom el a kapcsolatot azért hogy keressek valakit akinek több pénze van.

2015. márc. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

Igen.


Milyen legyen?

Magasabb legyen nálam.

Idősebb legyen nálam (bár ne 20+ évvel).

Ápolt legyen.

Udvarias, figyelmes, hűséges.

Őszinte, tudjon kiállni az igazáért, legyen világképe, ambíciója, motivációja.

Praktikus, gyakorlatias.

Kalandvágyó.

Humoros.

Az enyémhez hasonló kultúrából származzon.


Milyen ne legyen?

Agresszív.

Anyuci pici fia.

Gebe vagy szumóbirkózó.

Radikális hungarista, homofób, antiszemita.

Hazudozós, gerinctelen, beképzelt.

Ápolatlan (de azt sem szeretem, ha vki túl piperkőc).

Életművész, lebzselős.

Bigott vallásos.

Cigány vagy arab.

2015. márc. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan még elég fiatal vagyok, de!

Ne legyen alkoholista.

Ne akarjon uralkodni fölöttem.

Ne mindent nekem kelljen csinálnom.

Ne legyen betegesen féltékeny, de engem se tegyen ilyenné (ne flörtölgesen stb.).

Ahelyett, hogy megcsal beszéljen velem a problémáról.

2015. márc. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Igen volt egy elkepzelesem aminek a zome be is jott:-)))


Egyebkent olyat szeretnek aki


-magas


Barnas szokes haja van

40-es

Kek szemu

Vekony vagy atlag testalkat


Penzugyi tanacsado, vagy csoportvezeto

Okos, intelligens, torodo erzekeny, udvarias, kedves, a szemeben en vagyok az alomno, emellett absztinens, pozitivan all az elethez, lehet vele ertelmesen beszelgetni es vitatkozni, bekes, turelmes, egyenrangu felkent kezel, jo az agyban, szeret utazni, squash-elni, Aug 4.-en szuletett, a vezetekneve garrett, szeretnivalo, kitarto, bator, meresz, okos, romantikus de nem nyalas, jol kijon a csaladommal es en is az ovevel, hasonlo az ertekrendunk, az emberek belsejet nezi es nem a kulsejet es o a ferjem😄

2015. márc. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt ilyen listám, de eddig 3 totál különböző pasi volt az életemben hosszabb távon. És most a harmadik a befutó :) Össze is fogunk házasodni. Nem tudtam, hogy mit akarok, de az előzőekből tanulva tudom, mit nem. És a vőlegényem pont ötvözi magában az exeim jó tulajdonságait és nincsenek meg benne az ő rossz tulajdonságaik. Tökéletes :)


Persze neki is vannak rossz tulajdonságai, csak másfélék, de hát tökéletes ember nincs és én vagyok a legkevésbé tökéletes, szóval mit várhatok?


De nyilván alapelvárásaim mindig is voltak. Hogy értelmes legyen, udvarias, kedves, intelligens, legyen jó munkája- amit nem feltétlen pénzben értek, hanem amivel el is tud helyezkedni később is, ha elveszíteni a meglévőt, legyen jövőképe és céljai. Ezeknek azért mind a 3 komolyabb kapcsolatom megfelelt.

2015. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!