Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek is rosszul esne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rosszul esne?

Figyelt kérdés
A férjemnek hónapokig terveztem, szervezgettem a szülinapját tavaly. Erre egy kiküldetés miatt fuccs az egész. Erről az ajándékról lemondtam, mert meglepetést akartam, de ő kikövetelte, hogy mondjam el mi lett volna az. Kapott mást. Aztán az évfordulónkra csak én adtam, tőle nem kaptam semmit. Szüli és névnapomra kaptam tőle egy műszaki cikket. Örültem neki. Névnapjára adtam neki wellness bérletet. Nem volt olcsó és egy alkalmat sem használt el belőle. Ellenben a kolleginák által javasolt wellness helyre időnként eljár. Most megint hónapok óta szerveztem a szülinapját. El szerettem volna vinni egy helyre, ahol még egyikünk sem járt. Rengeteget dolgoztam az ügyön, erre bejelentette, hogy a kolleginák elhìvták pont erre a helyre... mondom tök jó, már megint keresztbe tettek a meglepetésemnek...mert ezt szerettem volna adni. Ennek ellenére elment velük. Tudom, hogy nem tehet róla, hogy pont oda hìvták, de nekem oltári rosszul esett, hogy nem elég, hogy elrontották a nagy gonddal szervezett meglepetésem, de ő még el is ment velük. Elvártam volna, hogy velem menjen. Jogos a megbántottságom?
2015. márc. 20. 16:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Inkább a kolléganőivel ment el mint veled??

Jóhogy jogos

2015. márc. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ha megkértem volna, hogy ne menjen, akkor megkaptam volna, hogy korlátozom. Mert korábban már szóvá tettem,hogy családapa létére ne járjon annyit szórakozni a kollégákkal, mikor így is késő estig dolgozik...Azóta tényleg nem is jár el vagy 3 hónapja... de pont oda kell menni? Megjegyzem nem szórakozóhelyről van szó, hanem kalandparkról
2015. márc. 20. 16:52
 3/16 A kérdező kommentje:
Bár az is szomorú, hogy magától nem jut eszébe nem menni...erre is nekem kellene kérni...
2015. márc. 20. 16:55
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Uff, elég kedves pasi, tiszta lovag... Hát én ki is raknám a szűrét az ilyen bunkónak. Örülne inkább, hogy ilyen meglepetéseket okozol neki! A kolléganők miért fontosabbak, mint te?
2015. márc. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%

A leírás közepe elég vicces, te műszaki cikkeket kapsz tőle, ő meg wellness bérletet tőled, mintha mindenki azt venne a másiknak, amire ő vágyik. :)


A vége viszont szomorú. És jogos a megbántottságod, ha párkapcsolatban vagyunk, akkor azért ilyen programoknál első a párunk. (A kiküldetésről nem tehet, az oké...)

2015. márc. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A kiküldetésről nem tehet nyilván. Akkor mondtam neki, hogy nagyszabású dologgal készültem volna, de az csak egy bizonyos időpontban van, nem lehet áttenni, de sebaj, most kap valami kicsit és jövőre megkapja. De kihisztizte, hogy mi lett volna az, ezért úgy döntöttem nem kapja meg. Ja a csúcs, hogy az első évfordulónkra az exnőjével vetette meg az ajándèkom

. Még én voltam a szemét hogy nem kellett az ajándék...

2015. márc. 20. 17:22
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Már az első évforduló után ki kellet volna dobni!
2015. márc. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, egyre jobb dolgok derulnek ki! Miert nem dobtad meg ki???
2015. márc. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Nyilván jogos. Kolleginákkal megy el és nem veled? Bocsi, de nekem nem az lenne az első, hogy jaj rosszul esik, hanem az, hogy miért velük akar menni.... Valami nagyon nem oké a kapcsolatotokban.
2015. márc. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
19%

Talán nem kellene akkor hűhót csinálni a szülinapjából?

Nem lakodalomra készülsz. csak egy közönséges születésnapra. Talán emiatt nem értékeli a szervezésedet.

2015. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!