Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan nő, aki együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, aki együtt volt egy nős pasival és végül nem bírta tovább és lebuktatta a felesége előtt? Hogy csinálta és mi lett azután? Gondolom itt most szétszednek, de nem bánom.

Figyelt kérdés
2015. márc. 25. 22:00
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
78%

Na, mit tervezel?

Vagy most még ötleteket gyűjtesz???

2015. márc. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
25%
Bocsi, én nem tettem ilyet, még! de van rá esély hogy még én is megteszem. Azért a válaszokra nagyon kiváncsi vagyok én is. Tényleg, miért kérdezed? Ezt tervezed tenni? Mondj részleteket.
2015. márc. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
76%
nem kezdek foglalt emberrel...javaslom neked is ugyanezt.
2015. márc. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
89%

2* gondoltam mar erre, szerencsere mielott megtettem volna egyreszt a pasi tett valamit, amitol nagyon megvaltozott a velemenyem es mar nagyon bantam volna, hogy megteszem.Masreszt vegiggondoltam es mindig arra a kovetkeztetesre jutottam, hogy ha szeretek valakit vagy valaha szerettem, akkor nem teszek neki rosszat, de legfokepp nem egy artatlan embernek, aki tortenetesen a feleseg es nem tehet arrol, hogy a ferje nem oszinte vele.

De ha a nos pasi olyannal bantana meg, hogy nagyon megalaz pl. arra hivatkozik o sose igert semmit es k.... vagyok stb. akkor eltunnek az eletebol es amikor nem varja, akkor lebuktatnam. Ez utobbi lenyege, hogy te mar erzelmileg ne legyel erintett...bar ha nem vagy mar lehet nem is foglalkozol vele ;)

SZErintem mindenki idovel megkapja, amit erdemel, kar siettetned a dolgokat.


Akik meg fene nagy foglalttal ne kezdj stb. senkinek nem kivannek még az ellensegemnek se olyat, amibe azok a nok vagy ferfiak, akik foglaltba zugnak bele es egyikuk se eleg eros lelkileg kiszallni vagy valtoztatni az eleten.

2015. márc. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Ötleteket gyűjtök, mert nem hagy más választást.

Igen,nehéz kiszállni amikor már érzelmek is keverednek bele.

2015. márc. 25. 22:31
 6/34 anonim ***** válasza:
63%

Otlet nezz tukorbe

aki nos pasival kever tuti egy onertekelesi problemaja van

Tobb mill ferfi a vilagon es neki pont egy foglalt kell

A karma nagyon szemet es komolyan 100x kapod vissza azt a gerinctelen dolgot hogy mas ferjevel keversz

2015. márc. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
45%
Én nem ítéllek el, hiszen én is ebben a cipőben járok sajnos. Akarsz mesélni róla?
2015. márc. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Tévedsz, nincs önértékelési problémám.

És hát Ok, lehet hibáztam, de kettőnk közü én vagyok aki bármit megtehet, nem tartozom elszámolással senkinek. A pasinak van felesége, ő miért nem hibás?

Mondhatná azt is, nem akar találkozni,mert felesége van. De jön, pedig nincs pisztoly szorítva a fejéhez!

2015. márc. 25. 22:46
 9/34 anonim ***** válasza:
93%
Miért akarod lebuktatni? Csak hiteget, közben meg semmit nem bizonyít? vagy mi a baj?
2015. márc. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
96%
Voltam ilyen helyzetben, de sosem tettem volna hasonlót. Az a része arra a két emberre tartozik, a mi részünk meg ránk. Ha a férfi magától nem akar lépni, akkor a köztünk lévő résszel van gond, tehát nem érdemes érte küzdeni. Ha neked kell a döntő lépést megtenned a feleség felé, akkor a kapcsolatotok nem ér sokat, hosszabb távon úgyse maradtok együtt, hiszen a férfi kényszerhelyzet folytán maradna veled. Ha meg ér annyit a férfinak is a dolog, mint neked, akkor nincs szükség ilyen eszközökre, hanem borít magától.
2015. márc. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!