Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan tudnánk kicsit együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnánk kicsit együtt lenni a férjemmel? Kezdek elhidegülni tőle!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A problémám az, hogy sajnos nincs időnk egymásra a párommal. Van három kamasz gyereke akikre oda kell figyelnie, beszélgetnie velük stb. Mellette még reggel 7-tőle délután 3-ig dolgozik, gyakran 24 óráik is. Így nincs is időnk egymásra. Mit tehetnénk?


2015. febr. 18. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Ez jó kérdés, én ugyanilyen cipőben járok, pedig csak 1 gyermekünk van. Barnabás Mondjuk én nem hidegülök el a páromtól, csak szenvedek, hogy csak a munka+gyerek+alvás...
2015. febr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

És ha azt tudja, hogy foglalkozni kell a gyerekekkel, azt miért nem tudja, hogy veled is?

3 gyerek mellé azért néha téged is bekalkulálhatna.

Csak azt helyezi előtérbe mindenáron az ember, ami fontos neki. És ha nehezen, de megoldja, hogy odafigyeljen !3! gyerekre, akkor rád is tudnia kell.

A kamasz gyerekek már amúgy is egész nagyok, ne mondja már, hogy délután 3-tól reggel 7-ig az év 365 napjában a gyerekek között szambázik oda vissza..

2015. febr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha a 3 gyermeked kicsit lenne, akkor még valósi is lehetne a gond, de kamaszok a gyerekek, ők már nem feltétlenül igénylik, hogy minden percben együtt legyetek.


Egy hétvégén szánjatok magatokra legalább 2 órát, szerintem meg lehet oldani, amikor elmentek mondjuk sétálni, kártyáztok egyet, vagy megiszok egy kávét valahol. Nem kell nagy dolgokra gondolni, csak egy kicsit a környezeten kell változtatni, és ismét elkezdtek beszélgetni. Először lehet nehézkesen fog menni, de ebbe is bele kell jönni.

Amúgy nagyon jó, hogy ezt még időben elcsíped, még tudsz rajta változtatni, és ismét fellángolhat a szerelem.

Hajrá!

2015. febr. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem kisgyerekek, hanem kamaszok, akkor szerintem simán el lehet menni időnként 1-2 órára valahova kettesben, vagy akár egy estére is, sőt egy hétvégét is lehetne szervezni. Addig valaki rokon felügyelhetné a gyerekeket, hogy azért mégse legyenek egyedül. De ha csak pár órára mentek, akkor felügyelet sem kell, szóval simán megoldható. Főleg, amikor csak 3-ig dolgozik, akkor szinte az egész délután szabad.
2015. febr. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Három kamasz gyerek? Akkor nem kéne, hogy probléma legyen... Értem én, persze hogy foglalkozni kell a gyerekekkel, de nekik már minden további nélkül meg lehet mondani, hogy most együtt szeretnétek lenni, ezért elmentek ida,oda,amoda...


Én 14, a nővérem 18 volt mikor megvettük az első olyan ajándékot nekik, ami kettejükről szólt. Vettünk nekik színházjegyet.


Aztán persze még kaptak tőlünk később tárgyi ajándékot, de mostanra már 23 éves vagyok és az elmúlt 3 évben gyakorlatilag folyamatosan ilyeneket kapnak Karácsonyra, szülinapra. Vettünk már nekik hétvégére, egész hétre szóló utat, egy-egy esményre jegyet...a lényeg, hogy együtt lehessenek.


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy azért egy kamaszgyerek már felfogja azt, hogy fontos az együttlét. Ha maguktól nem is jut eszükbe, de meg lehet ezt beszélni.

2015. febr. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Párom egész nap betegeket kísérget, elmondása szerint mindig nagyon fáradt. :(
2015. febr. 18. 12:08
 7/7 anonim ***** válasza:

A kamasz gyerekekre egyáltalán nem kell annyira odafigyelnie, meg beszélgetnie velük, max., ha megkeresik.


De arra nem is gondol, hogy illene VELED is foglalkoznia?


Egyáltalán beszélgettél már vele erről? Mert, ha nem, ideje sürgősen leülni.

2015. febr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!