Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan nő, aki együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, aki együtt volt egy nős pasival és végül nem bírta tovább és lebuktatta a felesége előtt? Hogy csinálta és mi lett azután? Gondolom itt most szétszednek, de nem bánom.

Figyelt kérdés
2015. márc. 25. 22:00
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősi körben ami volt ilyen, annak a vége az lett minden esetben, hogy nagy balhé után a férj a feleséggel maradt.

Kivéve nálunk. Én kijelentettem, hogy akinek kell az vigye, a leányzó megnyerte. Most együtt élnek, de nem lennék a csaj helyében, mert én meg nem titkoltam el, hogy a pasija-az én exem próbált volna visszatáncolni meg szembesítettem pár hazugsággal. Akkor nagyon ledöbbent és visszavett az arcából (előtte én voltam a hisztis feleség akivel nem lehet beszélni).


A borítással nem értek egyet, illetve csak abban az esetben, ha úgy mentél bele a kapcsolatba, hogy átvert a pasi és hazudott, hogy független. Szerintem amikor valaki ilyen kapcsolatba belemegy, tisztában van azzal, hogy ő a szerető, és akkor elfogadja a "feltételeket". Ő a harmadik és kész.

Mi lenne a cél? Felnyitni a feleség szemét bosszúból vagy azt akarod, hogy a pasi veled legyen?

2015. márc. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
81%
Jó fejek vagytok, hogy így véditek szegény feleséget, nehogy kiderüljön, hogy a férje lesz*rja a házasságot.. persze csakis az ő érdekében. Szerintem ő nagyon is jól tudná, mi szolgálja az érdekét, ha lenne lehetősége dönteni.. így viszont marad egy hosszú, hazug élet. Akár az ágyban fekve is képzelhetné az egészet, ugyanannyi a realitása. A valóság az, hogy mind féltek, nehogy rajtatok álljon bosszút a férj vagy a feleség. A legszánalmasabb, mikor az önzésről próbálja elhitetni az ember, hogy tulajdonképpen önzetlenség.. Ha az én férjem csalna, buktassák le. Kösz, de nem kell szánalomból meghagyni az illúzióimban, és fel tudom dolgozni a helyzetet, sőt, dönteni is tudok a továbbiakról. Igazán nem kívánom, hogy a pont szerető próbáljon megvédeni a kegyetlen világtól.. Megalázóbb, mint az egész félrelépés.
2015. márc. 26. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

10-es, nagyon sok mindenben igazad va, egyetértek veled!

Utolsó, én egyáltalán nem félek, hogy rajtam áll bosszút a férj vagy a feleség. Csak azért kértem tanácsot, mert ha bármit teszek, azzal biztosra akarok menni.

És hogy miért? Mert kezdenek kúszálódni a szálak, nem bírom, nem akar elhagyni, bár többször kértem menjen el, én meg gyenge vagyok határozottan kitenni. Elmenni nem akar, elengedni nem akar, de változtatni sem semmit. Így meg az lenne a célom, ha lebukik, vagy örökre tünjön el, vagy döntsön és legyen velem. Ha ebből a mostani helyzetből kimozdulunk bármilyen írányba, mindenkép jobb, csak történjen már valami.

2015. márc. 26. 04:27
 14/34 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egy ilyen kényelmes flótás esetén a feleségnek is joga van tudni, hogy milyen egy szemét alakkal él együtt. Vagy Te eleve úgy mentél bele a kapcsolatba, hogy tudtad, hogy csak szeretőnek, kikapcsolódásnak kellesz, nem fogja otthagyni az asszonyt? Mert ebben az esetben egyet tehetsz: te mész el. Ha téged is átvert, akkor boríts, de csak azért, hogy a felesége is megtudhassa, hogy becsapták. A pasiért ne harcolj, egy ilyen görényért, aki egyszerre két nőt csap be, felesleges.
2015. márc. 26. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
71%

Hogy van gusztusotok más férjéhez?!


Ha a feleséggel nem őszinte, veletek sem. Naivak vagytok:)

2015. márc. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
82%

Ha nem tévedek, már tettél fel kérdést erről itt, kérdező!Még azóta se döntötted el???


Ha nem te vagy ,bocsi, de volt már hasonló kérdés.


Arra is azt írtam, hogy a feleségnek joga van tudni,mit művel a férje.

De: az nem igaz,amit írsz, hogy miért megy bele a találkozóba a férj...hát azért, mert FÉRFI és nem szeretne megszégyenülni,hogy visszautasít egy tüzelő szukát...Nem akar anyámasszony katonájának, papucsférjnek látszani, na meg, gondolom hízeleg is neki a dolog...


Az se igaz, hogy te ártatlan vagy, nem te vagy elkötelezve a feleségnek.

Érdekes ez terjedt itt el a GYK.-n, ez a szöveg,hogy mentsék magukat a szeretők...

A feleségnek valóban a férj tartozik hűséggel, te meg magadnak,és némi szolidalitás is szorulhatna az ilyenfélékbe...akkor is ezt mondanátok, ha a ti párotokkal kezdene ki valaki???Ugye nem?


A foglalt,nős pasi tabu, és akinek nem,ne itt nyavajogjon, hanem viselje a következményeket!!!

2015. márc. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
98%
Én is voltam nős férfival, nálunk annyi volt a különbség, hogy nekem előadta, hogy a feleségével már nincsenek úgy együtt, csak is az 5 éves gyerekük miatt élnek még együtt, és próbálják közösen nevelni, valamint a család miatt, de otthon, kettesben közel sem olyan rózsás a helyzet mint amit előadnak a külvilág felé. Hittem neki, hiszen volt olyan, hogy este 7-8kor lelépett otthonról, és reggel vagy éjjel ment haza tőlem. Azt gondoltam, hogy ha nem mondana igazat, akkor a feleségének csak feltűnne, hogy hetek óta ez megy, és csak rákérdezne, hogy hova mászkál esténként másnap reggelig, vagy hajnalig stb. Míg nem kaptam egy hívást a pasitól egyik délelőtt, hogy én írtam-e levelet a feleségének, ugyanis kapott egyet aznap reggel névtelenül a postaládába, amiben le van írva, hogy a pasinak van valakije, és most otthon áll a bál. Tehát a sors elrendezte az egészet, de nagyon ledöbbentem, mert én teljesen másképp "ismertem" a kapcsolatukat. Amint megvolt a telefon, és elmondtam, hogy nem én írtam, megszakítottam vele minden kapcsolatot, letiltottam minden kommuikációs forrást, és azóta sem beszéltem vele. Gusztustalan volt az egész így visszagondolva, ugyanis gyanítom megvárta míg a nő elalszik és szépen lelépett...persze nekem ezt úgy tálalta, hogy a gyereket várja meg, hogy elaludjon, hogy ne kérdezgesse, hogy apa hova megy, meg miért, stb. Ha előbb tudom meg az igazat, nem tudom, hogy borítottam-e volna magamtól, de úgy gondolom, hogy nem, mert a feleség nem tehet semmiről, és nem hiszem, hogy az én resortom felvilágosítani arról, hogy a férje egy szemétláda. Úgymond ha ő nem veszi észre magától, és a férje hülyének tudja nézni, akkor azért ott is gáz van szerintem..ha valakinek hetek/hónapok óta viszonya van mással, az azért egy feleség észreveszi ha foglalkozik igazán a férjével...
2015. márc. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

"A nők általában bátrabbak?"


előző vagyok, erre a kérdésre gondoltam,szinte ugyanaz a sztori,,,

2015. márc. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Most látom, hogy közben írtak..:)

akkor az előző előtti...:)


Hát igen ,utolsó,árnyalt a kép.De jó lecke volt.A pasik tudnak hazudni,és ált.ban mindegyik azt mondja, rossz a házassága stb.Erre az kellene a válasz legyen, igen?akkor válj el,majd utána beszélhetünk a dologról...

Így már visszakozna, biztos.Mert azért,ha tényleg komolyan gondolja, és szerelmes lesz, néha borítanak otthon emiatt és elválnak, de ez ritka...


Arra a felvetésre, ha figyelne a férjére a feleség, észrevenné,hogy félrejár a férje...nem biztos.


Ha reggel elmegy egy másik városba dolgozni,24 órában,azaz éjjel is,éjjel meg lemegy hozzá a szeretője,(aki abban a városban lakik)reggel hazajön, lefürdik,lefekszik, felkel,eszik...ezen nem lehet semmit észrevenni...ez kb 4 naponta ismétlődik,máshol, más időpontban nem találkoznak.

Én sem vettem észre.

De nálunk is volt, aki felhívta rá a figyelmem,és megtudtam.

De az, hogy a nő volt e,vagy annak az élettársa, már rejtély marad....

2015. márc. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
69%

13-as kommented szerinted miről szól, ha nem önzésedről?

Belementél 3-nak egy kapcsolatba, ezzel elfogadtad, hogy szerető lettél. Hogy hazudik nemcsak a feleségének, hanem neked is ez egyértelmű, el kellene fogadnod. Hiteget, hogy elválik, és veled akarja folytatni? Még ha így van, neked akkor sem érdemes beleavatkoznod a családi életébe, a feleségével való kapcsolatába. Ha érnél annyit neki, veled képzelné el a jövőt, akkor lépne ő. Neked megfelelne, ha azért lenne veled, mert kidobja a felesége? De még ha így lenne, akkor is nagyobb rá az esély, hogy hozzá próbálná visszakönyörögni magát, őt, a családját választaná. De ha mégis a tiéd lehetne, majd akkor jönnél rá micsoda főnyeremény egy hazug, gerinctelen, elvált gyerekes pasi, mennyi problémával jár a vele való közös élet.

2015. márc. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!