Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan nő, aki együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan nő, aki együtt volt egy nős pasival és végül nem bírta tovább és lebuktatta a felesége előtt? Hogy csinálta és mi lett azután? Gondolom itt most szétszednek, de nem bánom.

Figyelt kérdés
2015. márc. 25. 22:00
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
78%

Ezert irtam aki ennyivel beeri mint a fent leirtak annak onertekelesi problemaja van.

En nem vagyok voltam soha tul szep se nagyon karcsu se tehetseges se tul okos.

Megis jutott szabad pasi nekem aki csak velem alszik csak nekem udvarol csak engem szeret.

ez azoknak soha nem lesz akik foglalt ferfivel allnak szoba.

Kepzeld el a szereto hazamegy es utanad bebujik a hitvesi agyba eszi a felesege foztet hordja a kimosott ruhakat es megjavitja a csapot otthon.

Lehet meg hebe hoba szexelnek is....ezek utan megy hozzad

hat nekem nem lenne gusztusom hozza

Egy arulonak betolakodonak ereznem magam

Nekem egy ferfi 100% kell vagy egyatalan nem.

2015. márc. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
86%

Ilyen ügyben (is) tapasztalt férfiként mondom, hogy bele lehet ebbe kényelmesedni. Nekem tényleg elég pocsék volt már akkor a házasság... de macerának tűnt volna válni, meg minek is, mert hát ott volt közben a Kedves...

Amikor meg olyan IGAZI-t találtam, akkor meg nem volt semmi habozás, kényelmeskedés: őt akartam, semmi mást.

Hát te nem ilyen vagy neki.

Hívd fel este, és kérd meg jöjjön át, - meg fogod ismerni az igazi jellemét.

2015. márc. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim válasza:
100%

Szerintem meg ne alacsonyodj le az ő szintjére, téged így sem, úgy sem fog választani, saját tapasztalatból mondom szintén. Nálunk bebuktatta magát az "úriember", miután én kiszálltam a dologból, bizonyítván (?), hogy de ő tényleg, és becsszó, de nagyon és örökké engem. Nekem akkor viszont már nagyon elegem volt az egészből, meguntam, belefáradtam és utáltam az egészet. Volt három rossz napjuk, és azóta már két gyerekük született gyors egymásutánban a nejével. A nejével, akivel soha nem volt jó a házasságuk. Ezek ilyen történetek sajnos.... :\


Nehéz egy ilyen helyzetből méltósággal kiszállni, miután az ember egy eleve tisztességtelen szituációban van, de én azt tanácsolnám neked, hogy ne menj bele a lebuktatós dologba. Magadat alacsonyítanád csak le még jobban, és jól biztosan nem jössz ki belőle.

2015. márc. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
57%

Én több mint másfél évig voltam egy nős férfival. Az elején rengeteg odafigyelést,szeretetet kaptam tőle,de az utolsó fél év borzalmas volt több szempontból is. A lényeg,hogy szét mentünk. Hónapokig törtem a fejem mit csináljak adjam a felesége tudtára ha igen akkor hogyan,vagy inkább hallgassak. Aztán arra jutottam,hogy ő annyit bántott engem,hogy nem érdemli meg,hogy hallgassak. Így szépen szemtől szemben meséltem el mindent a feleségének.Higgadtan fogadta,és azóta is csend van semmit nem tudok róluk. Illetve szét biztosan nem mentek mert nagyon közel lakunk egymáshoz,és ezt nyilván látom. Bár ezt tudtam előre,hogy nem fognak szét menni,mert már magamtól is gondoltam,hogy a felesége aki kb. egy bugyival érkezett a házasságba nem fogja otthagyni az anyagi jólétet valamint amikor elmondtam a feleségének azt mondta nekem,hogy attól még a gyereke apukája,és,hogy teljesen másképp gondolkodna a dologról ha nem lenne gyerek, de van. Szóval szét nem mentek,de nemcsak a felesége nem köszön nekem ami persze teljesen jogos,de a drága férje sem hajlandó azóta,úgyhogy igazából csak ebből következtetek,hogy valami baj csak volt otthon vagy van ha ennyire mérges,hogy nem köszön. Egyébként ha látom a feleségét mindenki másra mosolyog,vihog szóval megy a megjátszás rendesen,hogy nincs probléma.

Ha úgy érzed mondd el! Valaki írta az előző válaszokban,hogy ha szeretnéd vagy szeretted volna igazán akkor nem buktatod le az asszony előtt. De ez fordítva is igaz ha ő szeretett volna nem hazudozik,nem csap be,szóval lehet ide-oda dobálni a labdát!

2015. márc. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
42%

Én kezdetben megcsalásra utaló jeleket hagynék rajta. Parfümmel befújnám a ruháját, egy "véletlen" nyak kiszívás, véletlenül rájuk köszönnék az utcán... stb.

Magyarázkodjon csak, aztán majd látnám mennyire befolyásolná ez a mi kapcsolatunkat. Én tudnék szemét lenni azzal, aki két végén égeti a gyertyát.

2015. márc. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Nem buktattam, mert volt annyira gerinces, hogy odaállt az exneje elé és elmondta, hogy miért jutottak idáig és elválik... De amúgy sem buktattam volna le, mert ha te igazán fontos vagy számára, akkor semmi sem fogja érdekelni, borít mindent. Ha meg nem, akkor kiszálltam volna nagyon gyorsan.
2015. márc. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

De úgy látom, a lényeget nem értettétek meg!

Egyáltalán nem az a célom, hogy mindenáron engem válasszon..csupán annyit szeretnék,hogy így vagy úgy, de végre vége szakadjon ennek az egésznek. Együtt vagy külön, nem érdekel, bármit elfogadok, csak ez ne legyen tovább. Tehát hiába mondjátok, hogy ebből csak én jöhetek ki rosszul, én nem így érzem. Nekem nincs veszítenivalóm.

De mint mondtam, ő sem dönteni, sem elengedni nem akar. Nem hagy más választást...

2015. márc. 26. 21:03
 28/34 anonim ***** válasza:
70%
Döntsön a feleség.
2015. márc. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
41%
Kellett ez neked? Nem tudlak sajnálni. Vagyis de, sajnállak...
2015. márc. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Hát nem is kell engem sajnálni, ne aggodj!
2015. márc. 26. 21:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!