Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem tudok reálisan gondolkodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok reálisan gondolkodni. Van okom fétékenységre vagy csak a hormonok miatt érzem ezt?

Figyelt kérdés
A legjobb és egyetlen barátnőm. A férjem alkalmazottja. Jóban vannak, sokmindent meg tudnak beszélni amit pl a párom nekem nem mond el. Vitte már reggelizni. Vmelyik nap a fenekére csapott, előttem. Észrevettem hogy sokmindenben hallgat a bnőmre, de ha én ugyanazt mondom, rám akkor sem.
2015. márc. 26. 09:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom, hogy van-e koztuk tobb is, de mar ennyi is eppen eleg ahhoz, hogy jogosan erezd magad szarul.
2015. márc. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A férjem egy párkapcsolatában sem volt hűséges, mi 10 éve vagyunk együtt, eddig sosem "bukott le". A bnőmben maximálisan megbízok (tam?), ő mindig hű volt, neki most 6 éves a kapcsolata. De mostanában totál elbizonytalanodtam, fantáziálgatok is róluk, nem tudom mit tegyek.
2015. márc. 26. 09:48
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy másik nő "fenekét csapkodja" előtted, és te magadban kereset a hibát?!
2015. márc. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem férne bele egyáltalán, hogy a pasim más nőnek a fenekét csapkodja, az még rátesz egy lapáttal, hogy a legjobb barátnőmére. Ha ilyen történne, a barátnőm minimum megdöbbenne és kellemetlenül is érezné magát. A másik meg, hogy a barátnőd párja mit szól ehhez? Hogy a nője fenekét a főnöke csapkodja? Na, ugye. Ez sehogy sem okés, azonnal elbeszélgetnék a párommal a határokról.
2015. márc. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

"A férjem egy párkapcsolatában sem volt hűséges"


Innentől azt hiszem, minden okod megvan a féltékenységre. A fenékcsapkodás meg... az minden határon túlmegy. Tudom, más emberek és más eset, de az én anyukám legjobb barátnőjét se tartotta vissza a barátság attól, hogy összefeküdjön az apámmal...

2015. márc. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

Ahham. Szóval itt pajkos popó paskolás esete forog fenn.

Nézd, két megoldást látok.

1. Féltékenykedsz, agyalsz, a fejed a homokba dugod, aztán ráfogod vagy a hormonokra, vagy a nyuszira.

2. Otthagyod a francba, és keresel magadnak egy normális férfit, aki maximálisan tisztel és megbecsül.

A te döntésed. A te életed. Az idő pedig véges.

2015. márc. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is azt mondom, ciki a dolog. Lehet, hogy még nincs köztük semmi, de még minden előfordulhat, csak idő kérdése. Ha észrevettél valami szokatlant, akkor biztosan úgy is van. Te döntesz, hogy rákérdezel konkrétan külön-külön mindkettőjüktől, vagy egyszerre mindkettőjüktől, vagy figyeled őket még egy ideig. Vagy belemégy egy olyan játékba, mintha nem láttál volna semmit. Te döntesz. Arról is te döntesz, hogy ez a kapcsolat hogyan folytatódjék tovább.
2015. márc. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már az sem férne bele, hogy nem velem beszél meg mindent, hanem egy másik nővel, akit nem mellesleg a legjobb barátnőmnek hiszek. Rá hallgat, rád még akkor sem, ha ugyanazt mondjátok, és még a jelenlétedben is a fenekét csapkodja, túlságosan bizalmas a viszony köztük. Hűséges sosem volt...

Mi a kérdésed? Megbízz e benne ezek fényében?

Szerintem ez nem kérdés, hogy ne tedd.


Ne csapd be magad, lépj.

2015. márc. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján, jogosan vagy féltékeny.


Annyira nem lehetnek jóban,hogy nem tekinti nőnek, csak havernak...pláne ,ha az alkalmazottja is.


Bár a barátnőd is elég pofátlan, ha a férjeddel kavar a szemed előtt....


Túl sok együttlét,mégha munka is közelebb hozza az embereket.Kérdezz rá konkrétan ,a barátnőd reakciójából fogod tudni a választ.

Én elbeszélgetnék a csaj párjával is, ő mit gondol a bizalmas kapcsolatukról a férjeddel...

2015. márc. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Tuti,hogy van köztük valami. Én dobnám a pasit a barátnőt pedig többet nem is akarnám látni!
2015. márc. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!